Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 19 1 2 6 7 8 9 10 18 19
#324760 17/04/2005 20:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
Amkwish jako ze jestes najwiekszym fachowcem tutaj sposrod nas wszystkich mam pytanko do Ciebie. W ten weekend przejebalem juz 700 zl, stan konta zbliza szybko sie do zera, chce puscic za resztki mojej kasy takiego combosa:

philadelphia - new jersey 2
boston - toronto 1
atlanta - new york 2

Jak oceniasz szanse na jego powiedzenia?

Bonus: Unibet
#324761 17/04/2005 20:33
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
o McGradym zapomnialem niby narzeka na biodro ze czuje sie jak stary dziadek obolaly itp ale wczoraj gral niesamowicie i jak wpadnie w rytm to siedzi mu wszystko. No i nie zapominajmy o kontuzjach Iversona o jego urazach to by mozna pisac kilka tomow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#324762 17/04/2005 20:34
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
wiesz,jesteś niekoleżeński,ja patrzyłem całe 4 kwarty na meczarnie Detroit z kelnerami z Cleveland:-)))

jakaś lojalnośc chyba obowiazuje,hehe

Twoi byli pod presja wyniku,moi sobie graja niby o prestiz,ale Indiana Tobie przypadnie ,więc to nie moje zmartwienie:-)

#324763 17/04/2005 20:37
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
pasjonujacy finisz w nascar i mam na tym kase. ostatnio wszystko mi wlazi i zaczyna mi sie to podobac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#324764 17/04/2005 20:39
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Quote
Amkwish jako ze jestes najwiekszym fachowcem tutaj sposrod nas wszystkich mam pytanko do Ciebie. W ten weekend przejebalem juz 700 zl, stan konta zbliza szybko sie do zera, chce puscic za resztki mojej kasy takiego combosa:

philadelphia - new jersey 2
boston - toronto 1
atlanta - new york 2

Jak oceniasz szanse na jego powiedzenia?

Ja bym Ci polecil singla grac na nets i tyle. albo odpusc jak miales zla passe, bo odgrywanie sie na sile konczy sie z reguly bankrutem, cos o tym wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#324765 17/04/2005 20:40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Amkwish jako ze jestes najwiekszym fachowcem tutaj sposrod nas wszystkich mam pytanko do Ciebie. W ten weekend przejebalem juz 700 zl, stan konta zbliza szybko sie do zera, chce puscic za resztki mojej kasy takiego combosa:

philadelphia - new jersey 2
boston - toronto 1
atlanta - new york 2

Jak oceniasz szanse na jego powiedzenia?

Michał ,dzięki za uznanie,ale mówienie o mnie jako o najwiekszym fachowcu tutaj to kosmiczna bzdura
Pisze to bez jakiejś falszywej skromności,po prostu jak kazdy raz trafiam ,raz nie.
Sa tu wieksi fachowcy,od których ja sie ciągle uczę.

Gedzo,Padik,Snoopol,Vson ,ze tylko tych wymienie.

Jeżeli chodzi o kupon,to wg mnie jest głupio złozony.
Po cholerę Boston ma wygrać w Toronto,musi?
Nawet over niepewny,bo Cetics ławka moga pograc,a Toronto rozbite chyba po lekcji Cartera.

Knicks?
Zastapili Rockets,którzy w ubiegłym sezonie byli najbardziej zakręcona ekipą.
Potrafia zabrac Indianie bezcenne punkty,a potem przegrac z byle kim.

Jeszcze jedno.
Jak chcesz na siłe sie odegrać,to z reguły tracisz wszystko.
Moja rada - poczekaj do jutra,a dzis sobie odpuść.

#324766 17/04/2005 20:41
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
hehe,odpisałem nie widząc odpowiedzi Snoopola.
odpuść Michał !

#324767 17/04/2005 20:41
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
No i nie zapominajmy o kontuzjach Iversona o jego urazach to by mozna pisac kilka tomow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Iverson to taki twardziel z undergroundu że on to by chyba nawet z połamanymi rękami grał. Ma człowiek charakter, nie to co ta oferma z SA, jakiś tam Duncan czy jakoś tak. Ten to sobie kostkę skręci i najchętniej by pół sezonu przesiedział na ławce.

p.s
Nie ma to jak obiektyna ocena ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#324768 17/04/2005 20:42
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
[
BTW grasz....mnie? hehehehe

Teraz to się zastanawiam czy nie grać... przeciwko Tobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#324769 17/04/2005 20:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
amkwish pykasz cos na drugie polowy ja mysle nad sonics +6,5

#324770 17/04/2005 20:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
no ja juz kilka raz probowalem dac sobie troche na odpoczynek, ale to jest silniejsze ode mnie i zawsze chce od razu skontrowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#324771 17/04/2005 20:45
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
nie wiem jak tam Nascar,ale Heat 10 do przodu i mysle,że dołożą cos jeszcze po przerwie:-)

#324772 17/04/2005 20:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Snoopol,pusciłem dla adrenaliny 2 overy

Miami 92,0
Minnesota 97,0

takie kombo ,aby było ciekawej ślepic na live

btw trzeba pilnować 2HT w New Jersey

#324773 17/04/2005 20:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Quote
[
BTW grasz....mnie? hehehehe

Teraz to się zastanawiam czy nie grać... przeciwko Tobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dobry pomysł,sam się zastanawiałem czy nie grac progresji na swój nietrafiony typ,hahahaha

Nie będziecie mieć nic przeciwko temu,żeby offtopować tu czasem o baseballu?

Last edited by amkwish; 17/04/2005 20:54.
#324774 17/04/2005 20:53
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
ja seattle puscilem, niecierpie minnesoty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#324775 17/04/2005 20:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
chodziły plotki,ze Kidd i Garnett chcieliby grac razem

Kevin to profi,rozumie,że najwazniejsza jest druzyna
Jason ,madry grajek,z Nim nie ma problemów
Carter,jakby tylko był uznany za lidera,to nosilby na rekach z radosci i Kidda i Garnetta

ech..to by była druzyna

tylko własciciele Wolves nie w ciemie bici,wszystkich,ale nie Kevina

zrobiłbym to samo

#324776 17/04/2005 21:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
hehe Snoopol,księguj:-)))

#324777 17/04/2005 21:01
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
no to Minnesota pozbawia mnie dochodu z ostatnich 2 dni:/

#324778 17/04/2005 21:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
hehe Snoopol,księguj:-)))

grand slam Tuckera i SF prowadzi w Colorado

nie gram tego,ale jest to o tyle ciekawe,ze jak wygraja Giganci to bedzie to szósty pod rząd(!!!!) nie trafiony free Madduxa,tego nie miał od pół roku

#324779 17/04/2005 21:02
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
juz jakies kilka tygodni przed deadline caly czas mozna bylo slyszec o tym ze Kidd i Garnett chcą grać razem... Wyobrażacie sobie Nets: PG Kidd SG Jefferson SF Carter PF Garnett... wtedy biora mnie na centra i wygrywamy ligę hehehehehehe

Strona 8 z 19 1 2 6 7 8 9 10 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, forty), 820 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,166
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1