Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 19 1 2 7 8 9 10 11 18 19
#324780 17/04/2005 21:03
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Lokus,a Ty nie bawisz się w obstawianie 2HT?
mnie ta opcja juz niejeden raz wybawiła z opresji

Bonus: Unibet
#324781 17/04/2005 21:04
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Quote
hehe Snoopol,księguj:-)))

grand slam Tuckera i SF prowadzi w Colorado

nie gram tego,ale jest to o tyle ciekawe,ze jak wygraja Giganci to bedzie to szósty pod rząd(!!!!) nie trafiony free Madduxa,tego nie miał od pół roku

Dlatego właśnie chce grać Ciebie odwrotnie ;-) Tylko jak paradoksalnie sam zaczniesz grać siebie odwrotnie to niobiektywnie będziesz podawał typy i wtedy wszystko spali na panewce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#324782 17/04/2005 21:06
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
rety g00niek,zrób sobie kawę,bo chyba nie domagasz My Friend:-)))

daje Ci słowo honoru,ze bede nadal gral na poważnie,wiec granie na moja pomyłke jest pomysłem niegłupim,na jutro oczywiście i na najbliższe dni

#324783 17/04/2005 21:06
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Minesota chyba popłynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Szkoda, bo ja razem z nią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jeszcze dużo czasu, ale mam złe przeczucie ;/

#324784 17/04/2005 21:07
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
ogolnie trzymam sie z daleka od jakichkolwiek gier live, bo juz nieraz sie skusilem na "pewniaczki", a skutki byly oplakane

#324785 17/04/2005 21:08
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Quote
rety g00niek,zrób sobie kawę,bo chyba nie domagasz My Friend:-)))

daje Ci słowo honoru,ze bede nadal gral na poważnie,wiec granie na moja pomyłke jest pomysłem niegłupim,na jutro oczywiście i na najbliższe dni

Panowie nie popadnijmy tylko w paranoję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#324786 17/04/2005 21:09
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Robię sobie dekofeinizację organizmu ostatnio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Czyżby Mina juz sie jednak zegnala z PO...

#324787 17/04/2005 21:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Zabielany,tym razem Ci nie poczaruje,jak z Wizardsami:-)

Przegrasz,jestem po stronie Snoopola,zreszta porażka Minnesoty oznacza,ze wygram zaklad z Guńkiem,więc mam i ja w tym interes,hehe

Lokus,ja nie mówię o pewniakach i o live
Mówię o zakładach na 2HT.

Czesto tak się sklada,że kontra daje bardzo dobre rezultaty i nieraz ratuje od wtopy.

Wczoraj na przyklad dawali
Bulls -7,0 2HT

nic tylko stawiać

tak więc zarobiłem na tym meczu podwójnie

Last edited by amkwish; 17/04/2005 21:12.
#324788 17/04/2005 21:11
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Quote
rety g00niek,zrób sobie kawę,bo chyba nie domagasz My Friend:-)))

daje Ci słowo honoru,ze bede nadal gral na poważnie,wiec granie na moja pomyłke jest pomysłem niegłupim,na jutro oczywiście i na najbliższe dni

Panowie nie popadnijmy tylko w paranoję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Lleyton to nie paranoja... To nie jest bynajmniej brak sacunku, po prostu takie życie.. Amkwish ma serię niebywałą w baseballu więc dobrym pomysłem jest rozpoczęcie progresji na Jego pomyłkę, czego Mu nie życzę oczywiście i wcale nie będę tak grał ;-))))

A kto na Madduxa tak grał heheheh

#324789 17/04/2005 21:12
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
ok, to 2 primo unikam bukmacherow z szeroka oferta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
brzmi smiesznie, ale jak mam malo meczy/opcji to latwiej mi dokladnie przeanalizowac to co jest, a kontry gram rzadko gdyz wierze w to co inwestuje

#324790 17/04/2005 21:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Dominik,mylisz się z madduxem

akurat 5 jego ostatnich typów to jedna wielka pomyłka,czekam właśnie jak skończy te czarna serię:-)

chociaz kusi na zagranie jutrzsejszy typ.ale znając tego kombinatora to jutro nic nie poda,a pojutrze wystartuje z wyczyszczona historią

napisze Ci o tym

#324791 17/04/2005 21:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
bye bye PO bye bye Minnesota... no to miskom sie udalo, jednak wilki w fatalnym stylu, przed wlasna publicznoscia zbieraja baty

#324792 17/04/2005 21:16
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
jak miami to przegra to sie potne !!!

#324793 17/04/2005 21:17
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Amkwish ma serię niebywałą w baseballu więc dobrym pomysłem jest rozpoczęcie progresji na Jego pomyłkę
[i]Amkwish, ok, zaczne Cię grać odwrotnie z MLB, chyba nie będziesz miał serii 12 trafionych typów z rzędu, chociaż prędzej Ty będziesz miał taką serie niż Yankees <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#324794 17/04/2005 21:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Lokus możemy szeroko rozumiec równiez termin "kontra"

jezeli mam dubla i 1 typ wszedł,to własnie czesto kontruje na ten drugi,z czasem tak się właśnie nauczyłem

ktos powie""no to mało zarobisz",a ja wole mniej,a częściej:-)),no i 1 zasada w bukmacherce
"Staraj sie przede wszystkim nie stracić"

Jak się gra duże kwoty,to to "mało" znaczy...wiele:-)

#324795 17/04/2005 21:18
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Chyba ju zmoge zaczac heat to istne nieudaczniki

#324796 17/04/2005 21:18
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Dominik,mylisz się z madduxem

akurat 5 jego ostatnich typów to jedna wielka pomyłka,czekam właśnie jak skończy te czarna serię:-)

chociaz kusi na zagranie jutrzsejszy typ.ale znając tego kombinatora to jutro nic nie poda,a pojutrze wystartuje z wyczyszczona historią

napisze Ci o tym

Wiem, wiem.. Chodzilo mi o to ze w czasie jego hossy mozna bylo grac na nietrafiony typ, teraz w czasie jego bessy mozna sprobowac zagrac na niego w kolejnych dniach...


Heh jak Miami nie wygra min. 2 zepsuje mi pieknego teaserka.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#324797 17/04/2005 21:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Experto,jak wszyscy zaczna mnie grac odwrotnie,to bede pod presja i chcąc zebyście na tym cos wygrali nieopatrznie moge przedłuzyc serie do 20 ,hehehehe

wybiorę celowo jakiś wg mnie zły typ i wejdzie

i to sie bedzie nazywało

"Sachi inaczej"

#324798 17/04/2005 21:21
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Quote
Amkwish ma serię niebywałą w baseballu więc dobrym pomysłem jest rozpoczęcie progresji na Jego pomyłkę
[i]Amkwish, ok, zaczne Cię grać odwrotnie z MLB, chyba nie będziesz miał serii 12 trafionych typów z rzędu, chociaż prędzej Ty będziesz miał taką serie niż Yankees <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Hahahah to dobre... Wczoraj wysłałem maila do mojego dobrego przyjaciela, rodowitego Nowojorczyka szalonego fana Yankees z ironicznym zapytaniem jak tam Yankees ;-))))) Juz czekam az przyjedzie do Wawy spuscic mi manto ;-))))

#324799 17/04/2005 21:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Chyba ju zmoge zaczac heat to istne nieudaczniki

Zapamietam to :-)))

Wygrają,nie ma innej możliwości.

g00niek,może byc 3 punktami?:-)

Strona 9 z 19 1 2 7 8 9 10 11 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, alfa, Sensei, betowiec, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 765 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1