|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Lokus,a Ty nie bawisz się w obstawianie 2HT? mnie ta opcja juz niejeden raz wybawiła z opresji
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
hehe Snoopol,księguj:-))) grand slam Tuckera i SF prowadzi w Colorado nie gram tego,ale jest to o tyle ciekawe,ze jak wygraja Giganci to bedzie to szósty pod rząd(!!!!) nie trafiony free Madduxa,tego nie miał od pół roku Dlatego właśnie chce grać Ciebie odwrotnie ;-) Tylko jak paradoksalnie sam zaczniesz grać siebie odwrotnie to niobiektywnie będziesz podawał typy i wtedy wszystko spali na panewce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
rety g00niek,zrób sobie kawę,bo chyba nie domagasz My Friend:-)))
daje Ci słowo honoru,ze bede nadal gral na poważnie,wiec granie na moja pomyłke jest pomysłem niegłupim,na jutro oczywiście i na najbliższe dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Minesota chyba popłynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Szkoda, bo ja razem z nią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jeszcze dużo czasu, ale mam złe przeczucie ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
ogolnie trzymam sie z daleka od jakichkolwiek gier live, bo juz nieraz sie skusilem na "pewniaczki", a skutki byly oplakane
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
rety g00niek,zrób sobie kawę,bo chyba nie domagasz My Friend:-)))
daje Ci słowo honoru,ze bede nadal gral na poważnie,wiec granie na moja pomyłke jest pomysłem niegłupim,na jutro oczywiście i na najbliższe dni Panowie nie popadnijmy tylko w paranoję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Robię sobie dekofeinizację organizmu ostatnio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czyżby Mina juz sie jednak zegnala z PO...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zabielany,tym razem Ci nie poczaruje,jak z Wizardsami:-)
Przegrasz,jestem po stronie Snoopola,zreszta porażka Minnesoty oznacza,ze wygram zaklad z Guńkiem,więc mam i ja w tym interes,hehe
Lokus,ja nie mówię o pewniakach i o live Mówię o zakładach na 2HT.
Czesto tak się sklada,że kontra daje bardzo dobre rezultaty i nieraz ratuje od wtopy.
Wczoraj na przyklad dawali Bulls -7,0 2HT
nic tylko stawiać
tak więc zarobiłem na tym meczu podwójnie
Last edited by amkwish; 17/04/2005 21:12.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
rety g00niek,zrób sobie kawę,bo chyba nie domagasz My Friend:-)))
daje Ci słowo honoru,ze bede nadal gral na poważnie,wiec granie na moja pomyłke jest pomysłem niegłupim,na jutro oczywiście i na najbliższe dni Panowie nie popadnijmy tylko w paranoję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Lleyton to nie paranoja... To nie jest bynajmniej brak sacunku, po prostu takie życie.. Amkwish ma serię niebywałą w baseballu więc dobrym pomysłem jest rozpoczęcie progresji na Jego pomyłkę, czego Mu nie życzę oczywiście i wcale nie będę tak grał ;-)))) A kto na Madduxa tak grał heheheh
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
ok, to 2 primo unikam bukmacherow z szeroka oferta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> brzmi smiesznie, ale jak mam malo meczy/opcji to latwiej mi dokladnie przeanalizowac to co jest, a kontry gram rzadko gdyz wierze w to co inwestuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Dominik,mylisz się z madduxem
akurat 5 jego ostatnich typów to jedna wielka pomyłka,czekam właśnie jak skończy te czarna serię:-)
chociaz kusi na zagranie jutrzsejszy typ.ale znając tego kombinatora to jutro nic nie poda,a pojutrze wystartuje z wyczyszczona historią
napisze Ci o tym
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
bye bye PO bye bye Minnesota... no to miskom sie udalo, jednak wilki w fatalnym stylu, przed wlasna publicznoscia zbieraja baty
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
jak miami to przegra to sie potne !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Amkwish ma serię niebywałą w baseballu więc dobrym pomysłem jest rozpoczęcie progresji na Jego pomyłkę [i]Amkwish, ok, zaczne Cię grać odwrotnie z MLB, chyba nie będziesz miał serii 12 trafionych typów z rzędu, chociaż prędzej Ty będziesz miał taką serie niż Yankees <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Lokus możemy szeroko rozumiec równiez termin "kontra"
jezeli mam dubla i 1 typ wszedł,to własnie czesto kontruje na ten drugi,z czasem tak się właśnie nauczyłem
ktos powie""no to mało zarobisz",a ja wole mniej,a częściej:-)),no i 1 zasada w bukmacherce "Staraj sie przede wszystkim nie stracić"
Jak się gra duże kwoty,to to "mało" znaczy...wiele:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Chyba ju zmoge zaczac heat to istne nieudaczniki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Dominik,mylisz się z madduxem
akurat 5 jego ostatnich typów to jedna wielka pomyłka,czekam właśnie jak skończy te czarna serię:-)
chociaz kusi na zagranie jutrzsejszy typ.ale znając tego kombinatora to jutro nic nie poda,a pojutrze wystartuje z wyczyszczona historią
napisze Ci o tym Wiem, wiem.. Chodzilo mi o to ze w czasie jego hossy mozna bylo grac na nietrafiony typ, teraz w czasie jego bessy mozna sprobowac zagrac na niego w kolejnych dniach... Heh jak Miami nie wygra min. 2 zepsuje mi pieknego teaserka.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Experto,jak wszyscy zaczna mnie grac odwrotnie,to bede pod presja i chcąc zebyście na tym cos wygrali nieopatrznie moge przedłuzyc serie do 20 ,hehehehe
wybiorę celowo jakiś wg mnie zły typ i wejdzie
i to sie bedzie nazywało
"Sachi inaczej"
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Amkwish ma serię niebywałą w baseballu więc dobrym pomysłem jest rozpoczęcie progresji na Jego pomyłkę [i]Amkwish, ok, zaczne Cię grać odwrotnie z MLB, chyba nie będziesz miał serii 12 trafionych typów z rzędu, chociaż prędzej Ty będziesz miał taką serie niż Yankees <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Hahahah to dobre... Wczoraj wysłałem maila do mojego dobrego przyjaciela, rodowitego Nowojorczyka szalonego fana Yankees z ironicznym zapytaniem jak tam Yankees ;-))))) Juz czekam az przyjedzie do Wawy spuscic mi manto ;-))))
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Chyba ju zmoge zaczac heat to istne nieudaczniki Zapamietam to :-))) Wygrają,nie ma innej możliwości. g00niek,może byc 3 punktami?:-)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|