Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 20 1 2 16 17 18 19 20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Originally Posted by Conrad
Baqu ma racje, nie ma daty to typ trafiony liczy się jako nieważny i można co najwyżej w jego miejsce wysłać zastępczy, a typ nie trafiony to oczywiście -100zl.

Skok0, w pkt #5 regulaminu jest napisane, że "Zastępczy typ można dopiero wysłać kiedy jest już pewne, że poprzedni typ został/zostanie anulowany lub potraktowany jako zwrot (stawka zwrócona)."

Jest to celowo zrobione, aby ludzie nie czekali na ostatnią chwilę z typami. Stąd trzeba uważać z wysyłaniem np. typów na tenis w niedzielę gdyż jak zacznie padać (na Wimbledonie mają dach, wiem, wiem... smile ) to buki przecież nie robią od razu zwrotów.

Reasumując, nie można podawać typów zastępczych na wypadek gdyby miał być zwrot...

Conrad to ostatnie zdanie mógłbyś wkleić do regulaminu, żeby nie było wątpliwości, bo myśle, że na ok 200 grających w tej edycji wiedziało o tym z 15 osób albo i mniej...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Swoją drogą kolega wesul podając typy na mecze żużlowe(patrząc po wynikach miał je bardzo dobrze rozpracowane)liczył się z tym, ba mógł mieć info na 99%, że któryś mecz będzie odwołany dlatego od razu podał typy zastępcze, ironią jest, że oba typy zastępcze trafił, natomiast kolega skok0 przywalił pewkami po 1.01-1.1 drwiąc z kolegi wesula, gdyż miał na niego haka regulaminowego, dla mnie to śmieszne, że nie można podać typów zastępczych wcześniej, gdzie tu fair play?, gdzie tu duch rywalizacji Conrad ?

Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Originally Posted by Conrad
Skok0, w pkt #5 regulaminu jest napisane, że "Zastępczy typ można dopiero wysłać kiedy jest już pewne, że poprzedni typ został/zostanie anulowany lub potraktowany jako zwrot (stawka zwrócona)."

Jest to celowo zrobione, aby ludzie nie czekali na ostatnią chwilę z typami. Stąd trzeba uważać z wysyłaniem np. typów na tenis w niedzielę gdyż jak zacznie padać (na Wimbledonie mają dach, wiem, wiem... smile ) to buki przecież nie robią od razu zwrotów.

Reasumując, nie można podawać typów zastępczych na wypadek gdyby miał być zwrot...


Nie kazdy umie przegrywac, wiec niech sie dziecko cieszy.
Weszly mu cztery typy po 1.01 (piaty niestety nie :), to znaczy, ze zasluzenie awansowal dalej.

Ciekawy jestem czy koles tez by tak sie trzymal regulaminu jakby mi nie weszlo correct score @ 7,00?

Szkoda, ze od kilku edycji nie jest to konkurs "na typowanie", tylko na "haki regulaminowe" + naginanie regulaminu do potrzeb organizatora (chyba poprzednia runda tej edycji, ale nie chce mi sie sprawdzac)

Dołączył: Dec 2006
Posty: 126
S
member
member
S Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 126
Przystępując do konkursu należy przeczytać ze zrozumieniem regulamin.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Jezeli trzymamy sie regulaminu to jednak ja awansowalem smile

[quote]
9. Co tydzien zostanie utworzony temat gdzie należy zamieszczać typy. Każdy typ musi zawierać następujące dane:

I. numer naszego typu (#1-5, #1-7 w półfinale czy finale) UWAGA: jeśli typ zastępuje inny (np. z powodu przełożonego spotkania) to proszę podać o tym informacje i wpisać ten sam number typu co w odwołanym kuponie.
II. data i czas spotkania (według bukmachera wystarczy)
III. zawodnika/zawodników lub drużynę/drużyny na których oparty jest zakład (w przypadku zbyt wielkiej ilości zawodników/drużyn wystarczy podać nasz typ)
IV. nasz typ
V. kurs
{/quote]

Typy skok0
@1
N 05/07/09 03:00 (CET)
Stany Zjednoczone - Grenada
1
1.07

Niezgodny z regulaminem

@2
N 05/07/09 03:00 (CET)
Stany Zjednoczone - Grenada
1X
1.01

Niezgodny z regulaminem

@3
N 05/07/09 14:00
Roddick Andy - Federer Roger
2
1.08

Niezgodny z regulaminem

@4
N 05/07/09 20:00
Aalesund - Vålerenga
typ: Czy którykolwiek z graczy strzeli hat-trick'a w regulaminowym czasie? Nie
kurs: 1.02

Niezgodny z regulaminem

@5
N 05/07/09 15:05
Roddick Andy - Federer Roger
typ: 0-3
kurs: 1.85

Niezgodny z regulaminem

pozdrawiam organizatora i tworce regulaminu smile

Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Cos mi sie zle napisalo, a nie mozna edytowac.
Zamiast zgodnego z regulaminem "#" wszedzie jest "@"

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,619
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,619
Likes: 11
Hehe grin

Dołączył: Dec 2006
Posty: 126
S
member
member
S Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 126
Jeszcze raz musisz przeczytać regulamin, nie będę się bawił w dziecinadę.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 324
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 324
Mój rywal w poprzedniej edycji podawał typy 1,2,3,4,5 nie pisał przed "nr." czy też "#". Proszę o anulowanie mojej przegranej i automatyczną wygraną w konkursie ooo

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Bardzo mnie zainteresowala ta dyskusja, tu podaje typ z forum i prosze o uwagi czy jest on zgodny z regulaminem wink

#5
04.07.2009 20:00
Polska-Wenezuela
typ-1
kurs-1.1

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Zacznijmy od kropki w kursie(1.1), czy powinna byc tam kropka czy przecinek? bo to moze byc podstawa do reklamacji. W dacie nie jest okreslone czy chodzi o 4 lipca czy tez o 7 kwietnia (tutaj moze byc powazny problem z interpretacja). Znaczek '#' uzywany jest w USA, po PL powinno byc wpisane numer, lub nr, ale bez kropki na koncu. 'Nr.' jest podstawa do reklamacji.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Przestańcie już, ja mam lepszą zagwozdkę laugh

Conrad- otóż w 1 rundzie wygrałem z Ghostem, a w drugiej z rafalem08. Wszystko fajnie i pięknie, tylko w tej chwili zorientowałem się, że typy i kursy podawałem nie z tego bukmachera; zamiast expektu podawałem typy z unibetu tongue
Nie wiem czym się zasugerowałem, w każdym bądź razie typy podałem nieregulaminowe. Pytanie, kto powinien grać dalej w 3 rundzie? Rafal08 który grał w 1 rundzie czy Ghost z 1 rundy?

Z góry dzienki C. za odpowiedź.

pzdr)


Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Rafał grał w 2 rundzie a Ghost w 1 ...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,619
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,619
Likes: 11
Originally Posted by [T
-error]Przestańcie już, ja mam lepszą zagwozdkę laugh

Conrad- otóż w 1 rundzie wygrałem z Ghostem, a w drugiej z rafalem08. Wszystko fajnie i pięknie, tylko w tej chwili zorientowałem się, że typy i kursy podawałem nie z tego bukmachera; zamiast expektu podawałem typy z unibetu tongue
Nie wiem czym się zasugerowałem, w każdym bądź razie typy podałem nieregulaminowe. Pytanie, kto powinien grać dalej w 3 rundzie? Rafal08 który grał w 1 rundzie czy Ghost z 1 rundy?

Z góry dzienki C. za odpowiedź.

pzdr)

Jak dla mnie to mozesz grac dalej .Nie zamierzam wiecej brac udzialu w tej parodii konkursu

Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
mam pytanie do organizatorów konkursu...

Originally Posted by Palikot
05/06/09
#2 21.00
Bra. Campeonato Brasileiro
Grêmio - Atlético-PR
typ: Grêmio
kurs:1,55

#3 20.00
Chicago Cubs - Milwaukee Brewers
typ: Chicago Cubs
kurs:1,6

#4 20.00
Nor. Tippeligan
aalesund- valaranga
typ: over 2,5 bramki
kurs: 1,75
#5
Kansas City Royals - Chicago White Sox
typ: Kansas City Royals
kurs: 1,81


Czy jakiś typ jest prawidłowo podany?

Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Mozemy sobie zartowac, ale na przyszlosc moze lepiej to w regulaminie opisac, bo nigdy nie wiadomo, co takiemu skok0 do glowy przyjdzie.

Nie ma podane w jakiej formie ma byc kurs, czy typ, ale przy numerze juz jest w nawiasie znaczek # - wiec na pewno cos oznacza.

Czekamy na interpretacja Conrada.


Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Oczywiscie, ze nieprawidlowo. Brak daty, a typie 2 najpierw data, a potem numer (na pewno tez niezgodne z regulaminem)

Mozesz sie cieszyc z awansu.
Gratulacje !!

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Kenny
dla mnie to śmieszne, że nie można podać typów zastępczych wcześniej, gdzie tu fair play?, gdzie tu duch rywalizacji Conrad ?

Regulamin można zmienić, ale w chwili obecnej mam obowiązek wydać "werdykt" zgodnie z regulaminem a nie moimi uczuciami, itd. Pod tym względem sprawa jest oczywista.

Tekst Wesula typu "naginanie regulaminu do potrzeb organizatora" nadaje się jedynie do tematu 'Śmieszne'. Rozumiem, ktoś przegrał... teraz zamiast winić siebie to wini regulamin i szuka dziury w całym. No cóż... tak bywa czasami.

Na koniec: awans [T]error. Skoro przeciwnik uznaje Twój awans to sprawa jest zamknięta. Gratuluję. smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Konkurs w tej postaci trwa juz pewnie kilka lat, co nie oznacza ze jakis retusz mu sie nie nalezy. Regulamin zaklada pelna dowolność typowania i to powinno byc zapisane w zasadach. Ponizej kilka poprawek:
1. Typ powinien zawierac: nr, datę, godzine, mecz, typ, kurs - forma zapisu dowolna,
2. Typ zastępczy można podać dopiero po oficjalnym komunikacie na stronie Expekt
3. Minimalny kurs, który mozemy typowac to np. 1.3

Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Originally Posted by Conrad
Tekst Wesula typu "naginanie regulaminu do potrzeb organizatora" nadaje się jedynie do tematu 'Śmieszne'. Rozumiem, ktoś przegrał... teraz zamiast winić siebie to wini regulamin i szuka dziury w całym. No cóż... tak bywa czasami.

Dla Ciebie to moze jest smieszne, ale chyba tylko Ty tak interpretowales wtedy regulamin. Rzeczywiscie nie ma jasnego zapisu ile mozna grac roznych typow na jeden mecz, ale Twoja interpretacja byla korzystana dla Ciebie (a poniewaz sprawa dotyczyla Ciebie to nie mogla byc obiektywna).

No i caly czas nie doczekalem sie odpowiedzi, czy zgodne z regulaminem jest @ zamiast # (jak jest podane w regulaminie)?
A jezeli jest zgodny to na podstawie ktorego punktu regulaminu.
Znak @ oznacza "przy", "w", "na" i raczej nie ma nic wspolnego z numerem.

Strona 18 z 20 1 2 16 17 18 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, forty, $-man, Sensei, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, bukma), 2,572 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1