|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Wolverhampton Wolves - Eastbourne Eagles Niespelna miesiac temu Wilki na swoim torze odprawily Orly na swoim torze 55-39. Fatalnie w tym meczu pojechali Dryml, ktory zdobyl 2 pkt. na koledze z pary Klingu i 1 na def. przeciwnika oraz Woodward zdobywajac zaledwie 2 pkt. Gdyby ci dwaj zawodnicy dzis pojechali nieco lepiej a Kling i Gustafsson utrzymali dominacje nad Stichauerem i Proctorem z tamtego meczu to handi +16 na gosci spokojnie wchodzi a widze to tak: Lindgren i PK razem komplet - 28 pkt Woofinden i Skora razem - 18 pkt Klindt - 6 pkt Czech i Proctor - 1 pkt to daje wynik 53-37 czyli dokladnie roznica 16 pkt. Dodatkowe ewentualne pkt dla gosci to 2 jokery i licze tu na conajmniej 4 extra pkt. Licze tez ze na mniejsza skutecznosc niz zakladam pary Woofinden-Skora. Slaby punkt moich rozwazan to dorobek Proctora. Zawodnika tego stac na zdobycie kilku pkt wiecej ale mysle ze jokery i slabsza niz oczekuje postawa Woofindena i Skory wyrowna ewentualnie wieksza ilosc pkt proctora. W zwiazku z tym ze kluczowe dla handi na gosci wydaje sie zdobycz Proctora w pojedynkach przedewszystkim z Klingiem i Gustafssonem nieco mocniej niz na mecz zagram na pare Proctor-Gustafsson +2 bo: * w niedawnym meczu Gustafsson 8 - Proctor 5 * duza szansa na 7 startow Szweda przy max 5 Proctora
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Peterborough Panthers - Ipswich Witches Tu chyba cos dla Krajana i wysokie marginesy na gospodarzy bo: * porazajaca przewaga na pozycjach 6 i 7 * kolejna dziura w postaci Kronera przy wyrownanym skladzie gospodarzy ( Vissing,Bager,Hansen kontra Stachyra, Wilkinson, Kroner to moze byc nawet 14-1 w pkt dla Panter) * wielka niewiadoma w postaci Batchelora i Nicholsa * w tym sezonie 53-40 ale w Ipswich wowczas 22 pkt zdobyli nieobecni juz w druzynie Hampel i Swiderski. Przy okazji warto wspomniec ze w tym meczu 11 pkt zdobyl King a wiec trzeba przemyslec pare PUK-King
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Dziś gram troszkę inaczej - ale głupia sytuacja na moich kontach zmusza mnie do takich kroków tripel z 3 ujemnymi hcp -7 Rudziki, -14 Pet i wolfy -17
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310 |
Proctor 1pkt? Paliles cos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Proctor 1pkt? Paliles cos? Przeczytaj uwaznie post. Uznalem to zalozenieza najslabszy punkt mojej analizy i napisalem ze stac Proctora na klika pkt ale analize na czyms trzeba oprzec ja przyjolem takie zalozenie. Teraz napisz Ty ile Proctor zdobedzie pkt i w jakich biegach jesli kestionujesz moja analize.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310 |
a co do Swindonu to powinny chlopaki izi wygrac,ale czy przeskocza handi ciezko powiedziec,tym razem nie bedzie dziury na wyjezdzie w postaci steada bo jedzie jak u siebie,wiele lat tu spedzil,wiec trojka stead,zagar,adams dzisiaj nawozi troche farszu. Travis tez cos dorzuci,do tegoRyan fischer w formie,gosc zna tor tez tu jezdzil,wiec tez licze ze troche tego nawozi. Jak wszyscy zaskocza to bedzie izi +15,ale ktos zawsze moze dac ciala i handi bierze w leb,aczkolwiek wygrana swindonu po 1.35 to beton
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310 |
Proctor 1pkt? Paliles cos? Przeczytaj uwaznie post. Uznalem to zalozenieza najslabszy punkt mojej analizy i napisalem ze stac Proctora na klika pkt ale analize na czyms trzeba oprzec ja przyjolem takie zalozenie. Teraz napisz Ty ile Proctor zdobedzie pkt i w jakich biegach jesli kestionujesz moja analize. zawyzyles maxymalnie lkindgrena i PK(mniej nie moga zrobic)para skora+woffi tez nie bedzie samych 5-1 wozic,maxymalnie moga 21 zrobic,zakladasz ostra gore,Klindt kolo 6pkt zgadzam sie,a zanizasz maxymalnie proctora,tyle to ma na dzien dobry,Hynek pewno nikogo nie zrobi,nie wiem jak chlop zrobil triple na korneliusenie i vissingu w peterborough,ale jakos mu wyszlo,chyba tamci 5 kolek mieli do odjechania. A w 1 meczu simon byl w formie,teraz po kontuzji nie prezentuje sie az tak dobrze,a proctor ostatnio w b.dobrej formie,takze w 5 startach 6-7pkt jak najbardziej do zrobienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Zmieniło się (chodziło o wypełnienie limitu na koncie) - wracam do gry - ale na start ważne pytanie kto może jechać za Pavlica bo mieszają mi się zasady poszczególnych lig
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Ci co w poprzednich meczach czyli pewnie Stead i McGowan. Adams napewno nie, Zagar tez nie, wiec zostaja wyzej wymienieni + rezerwowi  Glowy jednak nie dam sobie uciac - w ostatnich meczach takie ZZ'tki ze strony Swindon szly z tego co pamietam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Proctor 1pkt? Paliles cos? Przeczytaj uwaznie post. Uznalem to zalozenieza najslabszy punkt mojej analizy i napisalem ze stac Proctora na klika pkt ale analize na czyms trzeba oprzec ja przyjolem takie zalozenie. Teraz napisz Ty ile Proctor zdobedzie pkt i w jakich biegach jesli kestionujesz moja analize. zawyzyles maxymalnie lkindgrena i PK(mniej nie moga zrobic)para skora+woffi tez nie bedzie samych 5-1 wozic,maxymalnie moga 21 zrobic,zakladasz ostra gore,Klindt kolo 6pkt zgadzam sie,a zanizasz maxymalnie proctora,tyle to ma na dzien dobry,Hynek pewno nikogo nie zrobi,nie wiem jak chlop zrobil triple na korneliusenie i vissingu w peterborough,ale jakos mu wyszlo,chyba tamci 5 kolek mieli do odjechania. A w 1 meczu simon byl w formie,teraz po kontuzji nie prezentuje sie az tak dobrze,a proctor ostatnio w b.dobrej formie,takze w 5 startach 6-7pkt jak najbardziej do zrobienia No wlasnie w tym problem ile z tej zawyzonej gory odpadnie i ile z tego Proctor nadrobi. Jesli potwierdzi sie Twoje 6-7 pkt Proctora to mysle ze handi na gosci do zrobienia bo owa "gora" moze stracic wiecej pkt zwlaszcza licze tu na Woofindena i Skore.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Jest tak jak piszesz Iti.
Last edited by buszmen; 07/07/2009 03:15.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
No to dziś pograłem i dużo i mocno. nie będę opisywał dlaczego bo czasu braknie - od najwazniejszych: 1/ Pantery -14 /1.85/ 7/10 2/ dubel jw+Rudziki -7 4/10 3/ tripel - pisałem wyżej 3/10 i co wydumalem 4/ Bieg 2/ win home 4.30 2/10 5/ 2/3 z poz. 2 i 4 wiele innych kombinacji na podobnych
oraz ulubione przezemnie margi Pantery od 21-32 Wilki od 25-32 Swindon od 1-tu do 32
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 145
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 145 |
Po ostatniej zadymie z Kennethem strach cos wstawiac na forum, oooale wybrać coś trzeba bo będe chory 1 Nicholls under 9 pkt. @2.20 8 pkt +++ 2 Iversen-King -2/+2 1 @ 1.66 12-6 +++ 3 Swindon 2 @ 1.30 40-50 +++ w końcu wszystko wlazło jak należy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
W zwiazku z tym ze kluczowe dla handi na gosci wydaje sie zdobycz Proctora w pojedynkach przedewszystkim z Klingiem i Gustafssonem nieco mocniej niz na mecz zagram na pare Proctor-Gustafsson +2 bo: * w niedawnym meczu Gustafsson 8 - Proctor 5 * duza szansa na 7 startow Szweda przy max 5 Proctora Dzięki @magic321 za sugestię.Jedyne co zagrałem wczoraj(nie licząc live).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Wywoławczo - zakładam że Hansik nie pojedzie będzie z/z - przewaga Piratów wyraźna - ale -17,5 biorąc pod uwagę jokera Troya i Miśka lub Kinga - wcale nie musi siąść. Mocno mnie nacięli w meczu z Panterami - pora oddać co zabrali IPO +17,5 ale czekam na SB i UB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
co to za hart pod 1 w ipo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
mam pytanie teoretyczne do bedacych w temacie ile startow moze miec dzis Holder?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jezeli bedzie ZZ to pojedzie najprawdopodobniej 6 razy [4 normalne biegi + ZZ + 15-ty bieg]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
mam pytanie teoretyczne do bedacych w temacie ile startow moze miec dzis Holder? max 4 swoje + 1 za Bajkopisarza + 1 nominowany (na 99%)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 145
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 145 |
dzisiaj dziwna cisza na forum,to moze ja zaczne MIŚKOWIAK OVER 7.5 PKT KURS 1.95 KARLSSON OVER 8.5 PKT KURS 1.75-Tobet niestety nie szukam handicapów i nie zastanawiam sie nad porazką wilków bo im więcej myśle tym więcej wiem ze nic nie wiem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|