Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 25 1 2 21 22 23 24 25
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Wolverhampton Wolves - Eastbourne Eagles
Niespelna miesiac temu Wilki na swoim torze odprawily Orly na swoim torze 55-39. Fatalnie w tym meczu pojechali Dryml, ktory zdobyl 2 pkt. na koledze z pary Klingu i 1 na def. przeciwnika oraz Woodward zdobywajac zaledwie 2 pkt. Gdyby ci dwaj zawodnicy dzis pojechali nieco lepiej a Kling i Gustafsson utrzymali dominacje nad Stichauerem i Proctorem z tamtego meczu to handi +16 na gosci spokojnie wchodzi a widze to tak:
Lindgren i PK razem komplet - 28 pkt
Woofinden i Skora razem - 18 pkt
Klindt - 6 pkt
Czech i Proctor - 1 pkt
to daje wynik 53-37 czyli dokladnie roznica 16 pkt.
Dodatkowe ewentualne pkt dla gosci to 2 jokery i licze tu na conajmniej 4 extra pkt. Licze tez ze na mniejsza skutecznosc niz zakladam pary Woofinden-Skora. Slaby punkt moich rozwazan to dorobek Proctora. Zawodnika tego stac na zdobycie kilku pkt wiecej ale mysle ze jokery i slabsza niz oczekuje postawa Woofindena i Skory wyrowna ewentualnie wieksza ilosc pkt proctora. W zwiazku z tym ze kluczowe dla handi na gosci wydaje sie zdobycz Proctora w pojedynkach przedewszystkim z Klingiem i Gustafssonem nieco mocniej niz na mecz zagram na pare Proctor-Gustafsson +2 bo:
* w niedawnym meczu Gustafsson 8 - Proctor 5
* duza szansa na 7 startow Szweda przy max 5 Proctora

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Peterborough Panthers - Ipswich Witches
Tu chyba cos dla Krajana i wysokie marginesy na gospodarzy bo:
* porazajaca przewaga na pozycjach 6 i 7
* kolejna dziura w postaci Kronera przy wyrownanym skladzie gospodarzy ( Vissing,Bager,Hansen kontra Stachyra, Wilkinson, Kroner to moze byc nawet 14-1 w pkt dla Panter)
* wielka niewiadoma w postaci Batchelora i Nicholsa
* w tym sezonie 53-40 ale w Ipswich wowczas 22 pkt zdobyli nieobecni juz w druzynie Hampel i Swiderski.
Przy okazji warto wspomniec ze w tym meczu 11 pkt zdobyl King a wiec trzeba przemyslec pare PUK-King

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Dziś gram troszkę inaczej - ale głupia sytuacja na moich kontach zmusza mnie do takich kroków
tripel z 3 ujemnymi hcp -7 Rudziki, -14 Pet i wolfy -17

Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
Originally Posted by magic321
Czech i Proctor - 1 pkt

Proctor 1pkt? Paliles cos?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Originally Posted by cristov2
Originally Posted by magic321
Czech i Proctor - 1 pkt

Proctor 1pkt? Paliles cos?


Przeczytaj uwaznie post. Uznalem to zalozenieza najslabszy punkt mojej analizy i napisalem ze stac Proctora na klika pkt ale analize na czyms trzeba oprzec ja przyjolem takie zalozenie. Teraz napisz Ty ile Proctor zdobedzie pkt i w jakich biegach jesli kestionujesz moja analize.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
a co do Swindonu to powinny chlopaki izi wygrac,ale czy przeskocza handi ciezko powiedziec,tym razem nie bedzie dziury na wyjezdzie w postaci steada bo jedzie jak u siebie,wiele lat tu spedzil,wiec trojka stead,zagar,adams dzisiaj nawozi troche farszu. Travis tez cos dorzuci,do tegoRyan fischer w formie,gosc zna tor tez tu jezdzil,wiec tez licze ze troche tego nawozi. Jak wszyscy zaskocza to bedzie izi +15,ale ktos zawsze moze dac ciala i handi bierze w leb,aczkolwiek wygrana swindonu po 1.35 to beton

Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
Originally Posted by magic321
Originally Posted by cristov2
Originally Posted by magic321
Czech i Proctor - 1 pkt

Proctor 1pkt? Paliles cos?


Przeczytaj uwaznie post. Uznalem to zalozenieza najslabszy punkt mojej analizy i napisalem ze stac Proctora na klika pkt ale analize na czyms trzeba oprzec ja przyjolem takie zalozenie. Teraz napisz Ty ile Proctor zdobedzie pkt i w jakich biegach jesli kestionujesz moja analize.

zawyzyles maxymalnie lkindgrena i PK(mniej nie moga zrobic)para skora+woffi tez nie bedzie samych 5-1 wozic,maxymalnie moga 21 zrobic,zakladasz ostra gore,Klindt kolo 6pkt zgadzam sie,a zanizasz maxymalnie proctora,tyle to ma na dzien dobry,Hynek pewno nikogo nie zrobi,nie wiem jak chlop zrobil triple na korneliusenie i vissingu w peterborough,ale jakos mu wyszlo,chyba tamci 5 kolek mieli do odjechania. A w 1 meczu simon byl w formie,teraz po kontuzji nie prezentuje sie az tak dobrze,a proctor ostatnio w b.dobrej formie,takze w 5 startach 6-7pkt jak najbardziej do zrobienia

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Zmieniło się (chodziło o wypełnienie limitu na koncie) - wracam do gry - ale na start ważne pytanie
kto może jechać za Pavlica bo mieszają mi się zasady poszczególnych lig

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Ci co w poprzednich meczach czyli pewnie Stead i McGowan. Adams napewno nie, Zagar tez nie, wiec zostaja wyzej wymienieni + rezerwowi wink Glowy jednak nie dam sobie uciac - w ostatnich meczach takie ZZ'tki ze strony Swindon szly z tego co pamietam.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Originally Posted by cristov2
Originally Posted by magic321
Originally Posted by cristov2
Originally Posted by magic321
Czech i Proctor - 1 pkt

Proctor 1pkt? Paliles cos?


Przeczytaj uwaznie post. Uznalem to zalozenieza najslabszy punkt mojej analizy i napisalem ze stac Proctora na klika pkt ale analize na czyms trzeba oprzec ja przyjolem takie zalozenie. Teraz napisz Ty ile Proctor zdobedzie pkt i w jakich biegach jesli kestionujesz moja analize.

zawyzyles maxymalnie lkindgrena i PK(mniej nie moga zrobic)para skora+woffi tez nie bedzie samych 5-1 wozic,maxymalnie moga 21 zrobic,zakladasz ostra gore,Klindt kolo 6pkt zgadzam sie,a zanizasz maxymalnie proctora,tyle to ma na dzien dobry,Hynek pewno nikogo nie zrobi,nie wiem jak chlop zrobil triple na korneliusenie i vissingu w peterborough,ale jakos mu wyszlo,chyba tamci 5 kolek mieli do odjechania. A w 1 meczu simon byl w formie,teraz po kontuzji nie prezentuje sie az tak dobrze,a proctor ostatnio w b.dobrej formie,takze w 5 startach 6-7pkt jak najbardziej do zrobienia

No wlasnie w tym problem ile z tej zawyzonej gory odpadnie i ile z tego Proctor nadrobi. Jesli potwierdzi sie Twoje 6-7 pkt Proctora to mysle ze handi na gosci do zrobienia bo owa "gora" moze stracic wiecej pkt zwlaszcza licze tu na Woofindena i Skore.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Jest tak jak piszesz Iti.

Last edited by buszmen; 07/07/2009 03:15.
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
No to dziś pograłem i dużo i mocno. nie będę opisywał dlaczego bo czasu braknie - od najwazniejszych:
1/ Pantery -14 /1.85/ 7/10
2/ dubel jw+Rudziki -7 4/10
3/ tripel - pisałem wyżej 3/10
i co wydumalem
4/ Bieg 2/ win home 4.30 2/10
5/ 2/3 z poz. 2 i 4
wiele innych kombinacji na podobnych

oraz ulubione przezemnie margi
Pantery od 21-32
Wilki od 25-32
Swindon od 1-tu do 32

Dołączył: May 2009
Posty: 145
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 145
Po ostatniej zadymie z Kennethem strach cos wstawiac na forum, oooale wybrać coś trzeba bo będe chory
1 Nicholls under 9 pkt. @2.20 8 pkt +++
2 Iversen-King -2/+2 1 @ 1.66 12-6 +++
3 Swindon 2 @ 1.30 40-50 +++ w końcu wszystko wlazło jak należy

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Originally Posted by magic321
W zwiazku z tym ze kluczowe dla handi na gosci wydaje sie zdobycz Proctora w pojedynkach przedewszystkim z Klingiem i Gustafssonem nieco mocniej niz na mecz zagram na pare Proctor-Gustafsson +2 bo:
* w niedawnym meczu Gustafsson 8 - Proctor 5
* duza szansa na 7 startow Szweda przy max 5 Proctora
Dzięki @magic321 za sugestię.Jedyne co zagrałem wczoraj(nie licząc live).

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Wywoławczo - zakładam że Hansik nie pojedzie będzie z/z - przewaga Piratów wyraźna - ale -17,5 biorąc pod uwagę jokera Troya i Miśka lub Kinga - wcale nie musi siąść. Mocno mnie nacięli w meczu z Panterami - pora oddać co zabrali
IPO +17,5 ale czekam na SB i UB

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
co to za hart pod 1 w ipo ?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
mam pytanie teoretyczne do bedacych w temacie ile startow moze miec dzis Holder?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Jezeli bedzie ZZ to pojedzie najprawdopodobniej 6 razy [4 normalne biegi + ZZ + 15-ty bieg]

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Originally Posted by GreyTiger
mam pytanie teoretyczne do bedacych w temacie ile startow moze miec dzis Holder?
max 4 swoje + 1 za Bajkopisarza + 1 nominowany (na 99%)

Dołączył: May 2009
Posty: 145
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 145
dzisiaj dziwna cisza na forum,to moze ja zaczne
MIŚKOWIAK OVER 7.5 PKT KURS 1.95
KARLSSON OVER 8.5 PKT KURS 1.75-Tobet niestety nie szukam handicapów i nie zastanawiam sie nad porazką wilków bo im więcej myśle tym więcej wiem ze nic nie wiem

Strona 23 z 25 1 2 21 22 23 24 25

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, aker, Akhu), 803 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,133
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1