Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#326841 19/04/2005 09:22
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kontynuacja poprzedniego tematu [mecz.org].

Przypominam o ciągle aktualnej promocje w Betandwin. Info o podobnych promocjach jest dostępne także na podstronie: https://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom

PROMOCJA!!! [adserver.itsfogo.com]

Bonus: Unibet
#326842 19/04/2005 09:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
mam pytanie: jaka jest minimalna kwota pieniedzy ktora moge wyplacic z konta betandwin, na stronie pisze ze to min 120 PLN, czy to znaczy ze jesli mam 100PLN to nie moge tego sobie wyplacic?

#326843 19/04/2005 10:09
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4
TAK!

A czy ktos moze mi powiedziec dlaczego moje max. do wyplaty to kwota pomniejszona o te 120zl?????????????? Czemu nie moge wyplacic wszystkiego???????? Z gory dzieki!

#326844 19/04/2005 10:15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
nie moze byc. co to za jakies durne ograniczenia??
mam 100zł a nie moge tego wyplacic, niezle leca w kulki

#326845 19/04/2005 10:17
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
tak zgadza sie mozeswz wyplacic minimum 120 pl,,a ja mam takie pytanie wyplacajac sianko ,jest rubryka IBAN-co tam nalezy wpisac-ja wpisalem numer mojego konta i to byl blad -nie wiem o co chodzi???????

#326846 19/04/2005 10:19
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
pewnie nie dotrzymales warunkow promocji i nie obrociles wystarczajaco pieniedzmi na koncie

#326847 19/04/2005 10:30
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
SUPPORT BETANDWIN TO PEDAŁY JAKIES
ILE OZNA CZEKAC NA MEILA OD NIC
W BETHOME PO CHWILI JEST MEIL OD NICH JAK CHCESZ

#326848 19/04/2005 10:32
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4
Quote
pewnie nie dotrzymales warunkow promocji i nie obrociles wystarczajaco pieniedzmi na koncie

obrocilem wszystko ponad stan 2x po 280 i raz za 50zl. przedtem mialem inna kwote na koncie i jak chcialem wyplacic to tez byla ona pomniejszona o te 120zl, czy ktos cos z tego rozumie? Bo support milczy!

#326849 19/04/2005 10:35
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
czy ktos mi moze odpowiedziec co sie wpisuje wyplacajac sianko w miejsce -IBAN????????????

#326850 19/04/2005 10:43
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4
Quote
czy ktos mi moze odpowiedziec co sie wpisuje wyplacajac sianko w miejsce -IBAN????????????
zobacz koncowke poprzedniego tematu

#326851 19/04/2005 10:57
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
Quote
Quote
czy ktos mi moze odpowiedziec co sie wpisuje wyplacajac sianko w miejsce -IBAN????????????
zobacz koncowke poprzedniego tematu
ok,ale ja nie kumam tego co to jest ten iban-czy procz numeru konta to sa jeszcze jakies znaki,cyfry

#326852 19/04/2005 11:00
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Standardy numeracji rachunków - NRB, IBAN [fortisbank.com.pl]

Spójrz na 2. Standard IBAN (International Bank Account Number)

#326853 19/04/2005 11:04
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
Quote
Standardy numeracji rachunków - NRB, IBAN [fortisbank.com.pl]

Spójrz na 2. Standard IBAN (International Bank Account Number)
dzieki CONRAD bo nie moglem skumac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#326854 19/04/2005 11:57
Dołączył: Aug 2003
Posty: 982
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 982
czy jest mozliwosc przelania z wlasnego konta kasy na konto innego uzytkownika ???

jesli tak to w ktorym miejscu jest odpowiednia zakladka ??

#326855 19/04/2005 12:15
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
ale mnie ten B&W drazni,,przy wyplacie w miejsce IBAN nalezy wpisac (w przypadku gdy ma sie konto w PKO najpierw od 3 do 10 liczby z konta ,a pozniej caly numer konta-taaaaaa tylko ze B&W w miejscu IBAN nie miesci sie az tyle liczb i znow nie moge wyplacic siana-kto wie o co chodzi??????

#326856 19/04/2005 13:30
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
witam
nie moge znalezc na stronie betandwin zadnej informacji nt. bonusu comeback, czyli wplacenie 60 badz 120 zl, i dostaje od nich odpowiednio 60 badz 120zl. Czy jest to nadal aktualne? Zarejestrowalem sie u nich pare dni temu, czy jak teraz wplace te pieniazki to automatycznie dostane bonus czy musze jakiegos maila wyslac z informacja o tym? Prosilbym o odpowiedz, poniewaz chcialbym to jeszcze dzis zalatwic

#326857 19/04/2005 13:50
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Comeback bonus jest chyba dla tych co od jakiegoś czasu (x miesięcy?) nie grali i oferta przychodzi bezpośrednio z Betandwin.

Jeśli się zapisywałeś ledwie 5 dni temu to zapewne robiłeś to z promocyjnego linku jak na https://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom za co dostałeś od Betandwin 140zł (30 Euro) za friko.

#326858 19/04/2005 13:57
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
Nie dostalem poniewaz nie wplacilem pieniedzy i jednak bylo to troche dawniej niz 5 dni temu. To jestes pewny ze ten bonus jest dla tych co nie grali przez x miesiecy? Ja sklanialbym sie jednak do tego iz jest dla nowych graczy, na rozpoczecie ich przygody. Czy ktos wie wiecej na ten temat???

#326859 19/04/2005 14:50
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Oczywiście że comeback jest dla tych co nie grali już dawno w BAW, min to coś koło 5 miesięcy, wtedy masz bonus 50/50 EURO.

Jeśli zakładałeś konto, i nie rejestrowałeś się z promo linku to jesteś frajer - bez urazy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#326860 19/04/2005 15:22
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Lerooo, jeśli nie pamiętasz kiedy założyłeś konto (i jeszcze tam nigdy nie wpłacałeś) to już lepiej nie aktywuj tamto konto tylko załóż nowe z linku promocyjnego i zgarnij 30 Euro. A po jakimś czasie jeśli Ci się znudzi buk i rzadko tam będziesz grał to prześlą Ci 'comeback bonus' byś "come back'ował" do nich. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, alfa, JelineK, Sensei, aker), 1,342 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1