|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
mam pytanie: jaka jest minimalna kwota pieniedzy ktora moge wyplacic z konta betandwin, na stronie pisze ze to min 120 PLN, czy to znaczy ze jesli mam 100PLN to nie moge tego sobie wyplacic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4 |
TAK!
A czy ktos moze mi powiedziec dlaczego moje max. do wyplaty to kwota pomniejszona o te 120zl?????????????? Czemu nie moge wyplacic wszystkiego???????? Z gory dzieki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
nie moze byc. co to za jakies durne ograniczenia?? mam 100zł a nie moge tego wyplacic, niezle leca w kulki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126 |
tak zgadza sie mozeswz wyplacic minimum 120 pl,,a ja mam takie pytanie wyplacajac sianko ,jest rubryka IBAN-co tam nalezy wpisac-ja wpisalem numer mojego konta i to byl blad -nie wiem o co chodzi???????
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126 |
pewnie nie dotrzymales warunkow promocji i nie obrociles wystarczajaco pieniedzmi na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597 |
SUPPORT BETANDWIN TO PEDAŁY JAKIES ILE OZNA CZEKAC NA MEILA OD NIC W BETHOME PO CHWILI JEST MEIL OD NICH JAK CHCESZ
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4 |
pewnie nie dotrzymales warunkow promocji i nie obrociles wystarczajaco pieniedzmi na koncie obrocilem wszystko ponad stan 2x po 280 i raz za 50zl. przedtem mialem inna kwote na koncie i jak chcialem wyplacic to tez byla ona pomniejszona o te 120zl, czy ktos cos z tego rozumie? Bo support milczy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126 |
czy ktos mi moze odpowiedziec co sie wpisuje wyplacajac sianko w miejsce -IBAN????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4 |
czy ktos mi moze odpowiedziec co sie wpisuje wyplacajac sianko w miejsce -IBAN???????????? zobacz koncowke poprzedniego tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126 |
czy ktos mi moze odpowiedziec co sie wpisuje wyplacajac sianko w miejsce -IBAN???????????? zobacz koncowke poprzedniego tematu ok,ale ja nie kumam tego co to jest ten iban-czy procz numeru konta to sa jeszcze jakies znaki,cyfry
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126 |
dzieki CONRAD bo nie moglem skumac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 982 |
czy jest mozliwosc przelania z wlasnego konta kasy na konto innego uzytkownika ???
jesli tak to w ktorym miejscu jest odpowiednia zakladka ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126 |
ale mnie ten B&W drazni,,przy wyplacie w miejsce IBAN nalezy wpisac (w przypadku gdy ma sie konto w PKO najpierw od 3 do 10 liczby z konta ,a pozniej caly numer konta-taaaaaa tylko ze B&W w miejscu IBAN nie miesci sie az tyle liczb i znow nie moge wyplacic siana-kto wie o co chodzi??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564 |
witam nie moge znalezc na stronie betandwin zadnej informacji nt. bonusu comeback, czyli wplacenie 60 badz 120 zl, i dostaje od nich odpowiednio 60 badz 120zl. Czy jest to nadal aktualne? Zarejestrowalem sie u nich pare dni temu, czy jak teraz wplace te pieniazki to automatycznie dostane bonus czy musze jakiegos maila wyslac z informacja o tym? Prosilbym o odpowiedz, poniewaz chcialbym to jeszcze dzis zalatwic
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Comeback bonus jest chyba dla tych co od jakiegoś czasu (x miesięcy?) nie grali i oferta przychodzi bezpośrednio z Betandwin. Jeśli się zapisywałeś ledwie 5 dni temu to zapewne robiłeś to z promocyjnego linku jak na https://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom za co dostałeś od Betandwin 140zł (30 Euro) za friko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 564 |
Nie dostalem poniewaz nie wplacilem pieniedzy i jednak bylo to troche dawniej niz 5 dni temu. To jestes pewny ze ten bonus jest dla tych co nie grali przez x miesiecy? Ja sklanialbym sie jednak do tego iz jest dla nowych graczy, na rozpoczecie ich przygody. Czy ktos wie wiecej na ten temat???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Oczywiście że comeback jest dla tych co nie grali już dawno w BAW, min to coś koło 5 miesięcy, wtedy masz bonus 50/50 EURO.
Jeśli zakładałeś konto, i nie rejestrowałeś się z promo linku to jesteś frajer - bez urazy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Lerooo, jeśli nie pamiętasz kiedy założyłeś konto (i jeszcze tam nigdy nie wpłacałeś) to już lepiej nie aktywuj tamto konto tylko załóż nowe z linku promocyjnego i zgarnij 30 Euro. A po jakimś czasie jeśli Ci się znudzi buk i rzadko tam będziesz grał to prześlą Ci 'comeback bonus' byś "come back'ował" do nich. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka