|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207 |
Skan dowodu lub jego ksero jest potrzebne dopiero przy wypłacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
@Abati_ - ID potrzebne dopiero przy wypłacie, oczywiście mozesz przesłać wcześniej , ale znając dobrze ich support wierzę, że ten wcześniejszy skan im gdzieś się zagubi, a więc będziesz musiał przesłać go im jeszcze raz
@Dudik
POLECAM CZYTANIE ZASAD PROMOCJI
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Sorki, coś mi nawaliło i posta wysłałem zamiast przejść enterem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
@Dudik POLECAM CZYTANIE ZASAD PROMOCJI
JAK KOLEGA WPŁACI 130 PLN TO :
a) dostaje bonusa 102 pln, więc on mam na koncie 232 pln (130+102), żeby wypłacić musi zrobić odpowiedni obrót, itd (DOCZYTAĆ) - wszystko jest gładko - Ty dostajesz bonus 130 pln, idziecie razem na piwo
b) kolega nie wpłaca kasy w terminie, ale po 1 maja - kolega dostaje bonus 10 euro (zamiast 25) - a więc pewnie 40 pln po przeliczeniu, jak wykona obrót na sumę 130 pln to Ty również dostaniesz bonus 10 pln - wszystko jest oi, ale już was nie stać na piwo, co najwyżej na kupon totolotka
c) wpłata w kwietniu obrót w maju - i tu jest właśnie zagwozdka - z ich regulaminu wynika, że powinno być tak:
Kolega ma na koncie 130 pln wpłacone, dostał bonusa 102 pln, natomiast Ty dostajesz bonusa dopiero po wykonaniu obrotu i dostajesz go w wysokości 10 euro (to chyab 40 pln)
Kto pierwszy do sprawdzenia czy tak będzie?
PS. Moderatora proszę o usunięcie jednego z powyższych moich postów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja mam wlasnie ten sam problem, ktory opisalew pkt b i tez sam nie wiem jak to bedzie, wolalbym miec te 30 ojro,napisze im mail <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
Panowie mam problem :|
Kiedyś jak wpłacałem przelewem do BAW to na ich stronce deklarowałem kwote przelewu i wyskakiwał mi kod odpowiedzialny za mój przelew...
Teraz coś tam pozmieniali i nie ma na ich stronce już deklaracji wysokości wpłaty...
Za cholere nie moge wykombinować numeru rachunku do BAW...
Kombinuje z tymi IBANami, SWIFTami i echo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Help Me <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Odbiorca: betandwin.com Int.Ent. AG (Addr: Babenbergerstr. 9/17, 1010 Wien) Bank Deutsche Bank Polska S.A IBAN: PL87188000090000001150255003 SWIFT: DEUTPLPX Numer konta: 87188000090000001150255003 Ja w poniedziałek wplacałem na ten NR bezposrednio w placowce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Odbiorca: betandwin.com Int. Ent. AG Bank: HYPO LANDESBANK Kod banku: 58000 IBAN: AT14 5800 0152 7278 4156 SWIFT: HYPVAT2B Nr konta: 15272784156 a to ich Nr zagraniczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
Panowie mam problem :|
Kiedyś jak wpłacałem przelewem do BAW to na ich stronce deklarowałem kwote przelewu i wyskakiwał mi kod odpowiedzialny za mój przelew...
Teraz coś tam pozmieniali i nie ma na ich stronce już deklaracji wysokości wpłaty...
Za cholere nie moge wykombinować numeru rachunku do BAW...
Kombinuje z tymi IBANami, SWIFTami i echo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Help Me <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Możecie wywalić tego mojego posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Już dałem rade jakoś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
Bolo: thx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
ps .na stronie nie podaja konta z Deutsche Bank Polska S.A przysłali mi ten Nr jak do nich napisalem pytanko czy nie mają konta w Polsce
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 14 |
Witam. Posiadam konto w mbanku. Chciałbym dzis wpłacic wieczorem na konto betandwin 140 zł !! Chcialbym dostac ten bonus przyjazni 25 euro i dla mego zioma 25 euro! Czas promocji o ile mi wiadomo konczy sie w tą sobote o 24.00 !! Czy pieniadze do tego czasu zdążą wpłynąć na konto betandwinu ?? To jest dla mnie wazne prosze odpowiedzcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Jak długo idzie przelw z mbanku do BAW ?
Dzięki za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
Mam pytanie : mam obecnie na koncie 490 zl ( wplacilem 200 i dostalem 200 bonus) obrocilem tymi pieniedzmi na okolo 600-700 zl i przy wyplacie kasy jest napisane ze minimalnie moge wyplacic 120 zl a max 424 zl - czy naprawde moge wyplacic 424 zl ?? Czy moze cofna mi ta wyplate z tego co sie orientuje powinienem obrocic okolo 1200 zl. Moze ktos odpowiedziec ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238 |
mozesz spróbować mi sie 2 tygodnie temu tak udało wypłacic ale ostatnio kumplowi juz cofneli, ze względu na brak obrotu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Jak długo idzie przelw z mbanku do BAW ?
Dzięki za odpowiedź. Ponawiam pytanie, wysłałem w środę rano, minęły już dwa dni, a kasy nie ma. MOże jestem przewrażliwony ale wysyłając przykładowo do takiego expekta kasę wieczorem, na drugi dzień rano jest już na koncie...MOgliby się trochę pospieszyć w tym BAW
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Niestety, ale BAW jest dość opieszały tak przy wpłatach, jak i (głównie) przy wypłatach. Dlatego ja zawsze wpłacam kartą Inteligo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Dobra kasa już doszła, bonusik też przyznali. Zobaczymy jak będzie dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126 |
Dzis otrzymalem bardzo dziwnego meila od B&W ,zrobilem wyplate,przeslalem ksero dowodu osobistego,a oni po 4 dniach mi odpisuja ze nie odpowiedzialem na zazadana wyplate i zwracaja pieniadze na konto,czy oni powariowali -na jaka odpowiedz-nic do mnie nie pisali i jak oni moga zwrocic sianko na konto,nie chca sie zgodzic na wyplate-przeciez to skandal,czy ma ktos podobnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126 |
Czy ma ktos numer telefonu do tych zlodzieji,i w jakich godzinach mozna do nich sie dodzwonic,ale mnie wkur ,potrzebne bylo mi to sianko
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|