"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#327001 27/04/2005 23:08
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
Skan dowodu lub jego ksero jest potrzebne dopiero przy wypłacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#327002 27/04/2005 23:11
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
@Abati_
- ID potrzebne dopiero przy wypłacie, oczywiście mozesz przesłać wcześniej , ale znając dobrze ich support wierzę, że ten wcześniejszy skan im gdzieś się zagubi, a więc będziesz musiał przesłać go im jeszcze raz

@Dudik

POLECAM CZYTANIE ZASAD PROMOCJI

Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Post deleted by Conrad

#327004 27/04/2005 23:24
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Sorki, coś mi nawaliło i posta wysłałem zamiast przejść enterem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


@Dudik
POLECAM CZYTANIE ZASAD PROMOCJI

JAK KOLEGA WPŁACI 130 PLN TO :

a) dostaje bonusa 102 pln, więc on mam na koncie 232 pln (130+102), żeby wypłacić musi zrobić odpowiedni obrót, itd (DOCZYTAĆ) - wszystko jest gładko - Ty dostajesz bonus 130 pln, idziecie razem na piwo

b) kolega nie wpłaca kasy w terminie, ale po 1 maja - kolega dostaje bonus 10 euro (zamiast 25) - a więc pewnie 40 pln po przeliczeniu, jak wykona obrót na sumę 130 pln to Ty również dostaniesz bonus 10 pln - wszystko jest oi, ale już was nie stać na piwo, co najwyżej na kupon totolotka

c) wpłata w kwietniu obrót w maju - i tu jest właśnie zagwozdka - z ich regulaminu wynika, że powinno być tak:

Kolega ma na koncie 130 pln wpłacone, dostał bonusa 102 pln, natomiast Ty dostajesz bonusa dopiero po wykonaniu obrotu i dostajesz go w wysokości 10 euro (to chyab 40 pln)

Kto pierwszy do sprawdzenia czy tak będzie?

PS. Moderatora proszę o usunięcie jednego z powyższych moich postów.

#327005 28/04/2005 08:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja mam wlasnie ten sam problem, ktory opisalew pkt b i tez sam nie wiem jak to bedzie, wolalbym miec te 30 ojro,napisze im mail <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#327006 28/04/2005 10:31
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Panowie mam problem :|

Kiedyś jak wpłacałem przelewem do BAW to na ich stronce deklarowałem kwote przelewu i wyskakiwał mi kod odpowiedzialny za mój przelew...

Teraz coś tam pozmieniali i nie ma na ich stronce już deklaracji wysokości wpłaty...

Za cholere nie moge wykombinować numeru rachunku do BAW...

Kombinuje z tymi IBANami, SWIFTami i echo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Help Me <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#327007 28/04/2005 10:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Odbiorca: betandwin.com Int.Ent. AG (Addr: Babenbergerstr. 9/17, 1010 Wien)
Bank Deutsche Bank Polska S.A
IBAN: PL87188000090000001150255003
SWIFT: DEUTPLPX
Numer konta: 87188000090000001150255003
Ja w poniedziałek wplacałem na ten NR bezposrednio w placowce.

#327008 28/04/2005 10:36
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Odbiorca: betandwin.com Int. Ent. AG
Bank: HYPO LANDESBANK
Kod banku: 58000
IBAN: AT14 5800 0152 7278 4156
SWIFT: HYPVAT2B
Nr konta: 15272784156
a to ich Nr zagraniczny.

#327009 28/04/2005 10:37
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Quote
Panowie mam problem :|

Kiedyś jak wpłacałem przelewem do BAW to na ich stronce deklarowałem kwote przelewu i wyskakiwał mi kod odpowiedzialny za mój przelew...

Teraz coś tam pozmieniali i nie ma na ich stronce już deklaracji wysokości wpłaty...

Za cholere nie moge wykombinować numeru rachunku do BAW...

Kombinuje z tymi IBANami, SWIFTami i echo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Help Me <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Możecie wywalić tego mojego posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Już dałem rade jakoś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#327010 28/04/2005 10:37
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Bolo: thx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#327011 28/04/2005 10:39
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
ps .na stronie nie podaja konta z Deutsche Bank Polska S.A
przysłali mi ten Nr jak do nich napisalem pytanko czy nie mają konta w Polsce

#327012 28/04/2005 11:36
Dołączył: Apr 2005
Posty: 14
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 14
Witam. Posiadam konto w mbanku. Chciałbym dzis wpłacic wieczorem na konto betandwin 140 zł !! Chcialbym dostac ten bonus przyjazni 25 euro i dla mego zioma 25 euro! Czas promocji o ile mi wiadomo konczy sie w tą sobote o 24.00 !! Czy pieniadze do tego czasu zdążą wpłynąć na konto betandwinu ?? To jest dla mnie wazne prosze odpowiedzcie

#327013 28/04/2005 12:04
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Jak długo idzie przelw z mbanku do BAW ?

Dzięki za odpowiedź.

#327014 28/04/2005 14:47
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Mam pytanie : mam obecnie na koncie 490 zl ( wplacilem 200 i dostalem 200 bonus) obrocilem tymi pieniedzmi na okolo 600-700 zl i przy wyplacie kasy jest napisane ze minimalnie moge wyplacic 120 zl a max 424 zl - czy naprawde moge wyplacic 424 zl ?? Czy moze cofna mi ta wyplate z tego co sie orientuje powinienem obrocic okolo 1200 zl. Moze ktos odpowiedziec ??

#327015 28/04/2005 15:12
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
mozesz spróbować mi sie 2 tygodnie temu tak udało wypłacic ale ostatnio kumplowi juz cofneli, ze względu na brak obrotu.

#327016 29/04/2005 08:09
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Quote
Jak długo idzie przelw z mbanku do BAW ?

Dzięki za odpowiedź.

Ponawiam pytanie, wysłałem w środę rano, minęły już dwa dni, a kasy nie ma. MOże jestem przewrażliwony ale wysyłając przykładowo do takiego expekta kasę wieczorem, na drugi dzień rano jest już na koncie...MOgliby się trochę pospieszyć w tym BAW

#327017 29/04/2005 08:14
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Niestety, ale BAW jest dość opieszały tak przy wpłatach, jak i (głównie) przy wypłatach. Dlatego ja zawsze wpłacam kartą Inteligo.

#327018 29/04/2005 16:23
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Dobra kasa już doszła, bonusik też przyznali. Zobaczymy jak będzie dalej.

#327019 29/04/2005 16:28
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
Dzis otrzymalem bardzo dziwnego meila od B&W ,zrobilem wyplate,przeslalem ksero dowodu osobistego,a oni po 4 dniach mi odpisuja ze nie odpowiedzialem na zazadana wyplate i zwracaja pieniadze na konto,czy oni powariowali -na jaka odpowiedz-nic do mnie nie pisali i jak oni moga zwrocic sianko na konto,nie chca sie zgodzic na wyplate-przeciez to skandal,czy ma ktos podobnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#327020 29/04/2005 16:31
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
Czy ma ktos numer telefonu do tych zlodzieji,i w jakich godzinach mozna do nich sie dodzwonic,ale mnie wkur ,potrzebne bylo mi to sianko

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, latajaca_holenderka), 2,883 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,849
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1