Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#327021 29/04/2005 16:33
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
@lotniskowiec100

Zapewne chodzi o odpowiedź na dodatkowe pytanie - jest ona konieczna do zrealizowania wypłaty. ale z drugiej strony to zastanawiam się czy można wypłacić z konta bez prawidłowej odpoweidzi (czyli tak jak Ci napisali) - raczej form nie powinien tego puścić, więc proponuję napisać do nich.

Bonus: Unibet
#327022 29/04/2005 16:41
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
wlasnie ze chodzi tu o cos innego,tylko nie wiem o co,odpowiedz na osobiste pytanie wpisalem ,bo inaczej woglole nie moglbym realizowac wyplaty,co oni kreca-juz do nich napisalem ale to jest skandal,bo znow to potrwa z tydzie,a mialem ich za uczciwa firme

#327023 29/04/2005 17:57
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Chcę wypłacić kasę z BAW ale wyskakuje mi komunikat "IBAN nieaktywny". O co cohdzi czy ktoś miał już taką sytuację. Jest to moja pierwsza wypłata więc nie wiem co robić Słyszałem, że trzeba im przesłać skan dowodu ale czy to ma coś wspólnego z IBANem - czy wtedy go aktywują ?

Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

#327024 29/04/2005 20:41
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
No a ja poprosiłem o wypłate na MB wczoraj o 16 - miesiac temu jak zażądałem podobnie to kasa po niecałej dobie była na MB a teraz jeszcze jej nie ma a pilnie jej potrzebuje - oby jutro była

#327025 29/04/2005 22:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
Quote
Chcę wypłacić kasę z BAW ale wyskakuje mi komunikat "IBAN nieaktywny". O co cohdzi czy ktoś miał już taką sytuację. Jest to moja pierwsza wypłata więc nie wiem co robić Słyszałem, że trzeba im przesłać skan dowodu ale czy to ma coś wspólnego z IBANem - czy wtedy go aktywują ?

Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

1. musisz im wyslac skan
2. Mozesz wyplacic tylko na konto z ktorego wplacales.
3. Numer konta musi byc poprzedzony PL.

#327026 30/04/2005 17:42
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
czesc jakis nowy bonus jest w baw odnosnie zakladow live ze kupon za 10 euro grasz i jak przegrasz oddaja kase. Wie ktos czy mozna dac jedno zdarzenie live a reszta mecze ktore np jutro graja czy to musza byc 3 mecze z samych livebetow
Dzieki za odpowiedz

#327027 30/04/2005 18:02
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
zakłady muszą byc zagrane na livebettingu wszystkie,nie można łączyć live z innymi.

#327028 30/04/2005 22:10
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5
Witam

Czy w B&W w meczach koszykowki NBA liczy dogrywka tak jak u innych bukow ? Pytam bo nie moge znalezc na ich stronie 'regulaminu' zakladow... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
W unibecie expekcie i sportingbet znalazlem po 2min...

#327029 30/04/2005 22:13
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5

#327030 30/04/2005 22:28
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
Witam

Czy w B&W w meczach koszykowki NBA liczy dogrywka tak jak u innych bukow ? Pytam bo nie moge znalezc na ich stronie 'regulaminu' zakladow... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
W unibecie expekcie i sportingbet znalazlem po 2min...

Oczywiście, wszystkie wyniki (u/o, spread) liczone są z ewentualną dogrywką, podobnie jest z punktami graczy. To raczej naziemni mają coś nienormalnego, że uznają remisy, p;odczas gdy wynik musi być roztrzygnięty

#327031 01/05/2005 07:44
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Witam!!

Mam pytanie jezeli chodzi o bonus. Wplacam 140 i przyznaja mi 140 Potem musze zagrac raz za 140(oryginalna kwota) i
3 x za 140 czyli kwota bonusu. Czyli razem za 560zl???
Czy moge zagrac od razu za tyle i czy bedzie sie liczyc jak zagram zaklady LIVE???
A tak na marginesie jaka jest min. kwota wypaty z B&W bez zadnych oplat??
Z gory dzieki:)

#327032 01/05/2005 07:51
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
trzeba zagrac osobno 4x 140zl, jak mozna zagrac za jednym razem za 560 majac 280 na koncie??, live sie liczy, swoja drogą 342 posty na forum i pierwsza rejestracja w BAW z nie znajomością wałkowanego w kólko tematu obrotu, cos tu jest podejrzane albo to powrót po latach na forum

#327033 01/05/2005 07:56
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Pierwsza rejestracja na B&W wynika z tego ze zazwyczaj gram za stawki grubo ponad 1000 na LIVE, ale oczywiscie male kursiki. Jak ostatnio jakis mecz w szwedzkiej bylo 0-0 i w 76 minucie 1,05 na under 2,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)))))) W B&W wiem ze blokuja takich graczy wiec dlatego sie na nich nie skusilem:)

#327034 01/05/2005 09:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
Witajcie,
Chciałem " wrzucić jeszcze jeden kamyczek do ogródka " BetandWin.
Wczoraj zagrałem zaklad H2H kto zdąbędzie więcej punktów w biegach 1-20 żużlowego Grabd Prix Europa we Wrocławiu w parze CRUP - ADAMS. Postawiłem na Crupa, który zdobył 11pkt. a Adams 9 pkt. a oni sklasyfikowali go jako przegrany. Ja wiem, że Adams był wyżej od Crupa w finale, ale przecież nie o to chodziło w tym zakładzie.
Ponadto nie mogę się doczekać dopisania obiecanego bonusa 50% od wpłaty, którą dokonałem w poniedziałek 25 kwietnia.
Wykonałem kilkanaście maili i dwa telefony do supportu i nadal nic. OSTATNIO DZIEJĄ SIĘ TAM JAKIEŚ CUDA - OCZYWIŚCIE NA NASZĄ NIEKORZYŚĆ.

#327035 01/05/2005 10:04
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
czesc jakis nowy bonus jest w baw odnosnie zakladow live ze kupon za 10 euro grasz i jak przegrasz oddaja kase. Wie ktos czy mozna dac jedno zdarzenie live a reszta mecze ktore np jutro graja czy to musza byc 3 mecze z samych livebetow
Dzieki za odpowiedz

co to za promocja?

wie ktoś o co chodzi?

#327036 01/05/2005 10:12
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Musisz mieć na koncie w BAW conajmniej 10 euro , jest to swego typu free bet , stawiasz np. na live 10 euro i jeśli to co postawiłeś nie wejdzie , oni zwracają ci postawioną stawkę , jeśli wejdzie to normalnie liczysz , promocja dotyczy tylko livebettingu!

#327037 01/05/2005 10:13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
Witaj,
Wystarczy jak zagrasz kupon skumulowany na minimum trzy zdarzenia, ktore obecnie są na livie (mogą być z tego samego wydarzenia) za min. równowartość 10 Euro i jeśli nie trafisz to oni po 4 maja zwrócą Ci na konto te 10 Euro.

#327038 01/05/2005 10:31
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Powiedzcie mi czy jezeli chce wplacic kase przez e-karte z mbanku to musze to zrobic w EURO lub USD a nie moge w zlotowkach???
Bo niestety tak wynika z promocji:
140 za 140 zl ale przy platnosci przelewem a przez karte 30 euro za 30 euro

#327039 01/05/2005 10:43
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
Witaj,
Wystarczy jak zagrasz kupon skumulowany na minimum trzy zdarzenia, ktore obecnie są na livie (mogą być z tego samego wydarzenia) za min. równowartość 10 Euro i jeśli nie trafisz to oni po 4 maja zwrócą Ci na konto te 10 Euro.

tożto czysty zysk........
gdzie mogę więcej o tym przeczytać....
aha pewnie musze dokładnie 10 euro, a jak większość mam konto w PL......
a pewnie musi być co do grosza.......

#327040 01/05/2005 12:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 40
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 40
za minimum 10 euro mozesz za wiecej

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1