|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
@lotniskowiec100
Zapewne chodzi o odpowiedź na dodatkowe pytanie - jest ona konieczna do zrealizowania wypłaty. ale z drugiej strony to zastanawiam się czy można wypłacić z konta bez prawidłowej odpoweidzi (czyli tak jak Ci napisali) - raczej form nie powinien tego puścić, więc proponuję napisać do nich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126 |
wlasnie ze chodzi tu o cos innego,tylko nie wiem o co,odpowiedz na osobiste pytanie wpisalem ,bo inaczej woglole nie moglbym realizowac wyplaty,co oni kreca-juz do nich napisalem ale to jest skandal,bo znow to potrwa z tydzie,a mialem ich za uczciwa firme
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Chcę wypłacić kasę z BAW ale wyskakuje mi komunikat "IBAN nieaktywny". O co cohdzi czy ktoś miał już taką sytuację. Jest to moja pierwsza wypłata więc nie wiem co robić Słyszałem, że trzeba im przesłać skan dowodu ale czy to ma coś wspólnego z IBANem - czy wtedy go aktywują ?
Byłbym wdzięczny za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543 |
No a ja poprosiłem o wypłate na MB wczoraj o 16 - miesiac temu jak zażądałem podobnie to kasa po niecałej dobie była na MB a teraz jeszcze jej nie ma a pilnie jej potrzebuje - oby jutro była
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614 |
Chcę wypłacić kasę z BAW ale wyskakuje mi komunikat "IBAN nieaktywny". O co cohdzi czy ktoś miał już taką sytuację. Jest to moja pierwsza wypłata więc nie wiem co robić Słyszałem, że trzeba im przesłać skan dowodu ale czy to ma coś wspólnego z IBANem - czy wtedy go aktywują ?
Byłbym wdzięczny za odpowiedź. 1. musisz im wyslac skan 2. Mozesz wyplacic tylko na konto z ktorego wplacales. 3. Numer konta musi byc poprzedzony PL.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
czesc jakis nowy bonus jest w baw odnosnie zakladow live ze kupon za 10 euro grasz i jak przegrasz oddaja kase. Wie ktos czy mozna dac jedno zdarzenie live a reszta mecze ktore np jutro graja czy to musza byc 3 mecze z samych livebetow Dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
zakłady muszą byc zagrane na livebettingu wszystkie,nie można łączyć live z innymi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5 |
Witam
Czy w B&W w meczach koszykowki NBA liczy dogrywka tak jak u innych bukow ? Pytam bo nie moge znalezc na ich stronie 'regulaminu' zakladow... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> W unibecie expekcie i sportingbet znalazlem po 2min...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Witam
Czy w B&W w meczach koszykowki NBA liczy dogrywka tak jak u innych bukow ? Pytam bo nie moge znalezc na ich stronie 'regulaminu' zakladow... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> W unibecie expekcie i sportingbet znalazlem po 2min... Oczywiście, wszystkie wyniki (u/o, spread) liczone są z ewentualną dogrywką, podobnie jest z punktami graczy. To raczej naziemni mają coś nienormalnego, że uznają remisy, p;odczas gdy wynik musi być roztrzygnięty
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Witam!!
Mam pytanie jezeli chodzi o bonus. Wplacam 140 i przyznaja mi 140 Potem musze zagrac raz za 140(oryginalna kwota) i 3 x za 140 czyli kwota bonusu. Czyli razem za 560zl??? Czy moge zagrac od razu za tyle i czy bedzie sie liczyc jak zagram zaklady LIVE??? A tak na marginesie jaka jest min. kwota wypaty z B&W bez zadnych oplat?? Z gory dzieki:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
trzeba zagrac osobno 4x 140zl, jak mozna zagrac za jednym razem za 560 majac 280 na koncie??, live sie liczy, swoja drogą 342 posty na forum i pierwsza rejestracja w BAW z nie znajomością wałkowanego w kólko tematu obrotu, cos tu jest podejrzane albo to powrót po latach na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Pierwsza rejestracja na B&W wynika z tego ze zazwyczaj gram za stawki grubo ponad 1000 na LIVE, ale oczywiscie male kursiki. Jak ostatnio jakis mecz w szwedzkiej bylo 0-0 i w 76 minucie 1,05 na under 2,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)))))) W B&W wiem ze blokuja takich graczy wiec dlatego sie na nich nie skusilem:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525 |
Witajcie, Chciałem " wrzucić jeszcze jeden kamyczek do ogródka " BetandWin. Wczoraj zagrałem zaklad H2H kto zdąbędzie więcej punktów w biegach 1-20 żużlowego Grabd Prix Europa we Wrocławiu w parze CRUP - ADAMS. Postawiłem na Crupa, który zdobył 11pkt. a Adams 9 pkt. a oni sklasyfikowali go jako przegrany. Ja wiem, że Adams był wyżej od Crupa w finale, ale przecież nie o to chodziło w tym zakładzie. Ponadto nie mogę się doczekać dopisania obiecanego bonusa 50% od wpłaty, którą dokonałem w poniedziałek 25 kwietnia. Wykonałem kilkanaście maili i dwa telefony do supportu i nadal nic. OSTATNIO DZIEJĄ SIĘ TAM JAKIEŚ CUDA - OCZYWIŚCIE NA NASZĄ NIEKORZYŚĆ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
czesc jakis nowy bonus jest w baw odnosnie zakladow live ze kupon za 10 euro grasz i jak przegrasz oddaja kase. Wie ktos czy mozna dac jedno zdarzenie live a reszta mecze ktore np jutro graja czy to musza byc 3 mecze z samych livebetow Dzieki za odpowiedz co to za promocja? wie ktoś o co chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Musisz mieć na koncie w BAW conajmniej 10 euro , jest to swego typu free bet , stawiasz np. na live 10 euro i jeśli to co postawiłeś nie wejdzie , oni zwracają ci postawioną stawkę , jeśli wejdzie to normalnie liczysz , promocja dotyczy tylko livebettingu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525 |
Witaj, Wystarczy jak zagrasz kupon skumulowany na minimum trzy zdarzenia, ktore obecnie są na livie (mogą być z tego samego wydarzenia) za min. równowartość 10 Euro i jeśli nie trafisz to oni po 4 maja zwrócą Ci na konto te 10 Euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Powiedzcie mi czy jezeli chce wplacic kase przez e-karte z mbanku to musze to zrobic w EURO lub USD a nie moge w zlotowkach??? Bo niestety tak wynika z promocji: 140 za 140 zl ale przy platnosci przelewem a przez karte 30 euro za 30 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Witaj, Wystarczy jak zagrasz kupon skumulowany na minimum trzy zdarzenia, ktore obecnie są na livie (mogą być z tego samego wydarzenia) za min. równowartość 10 Euro i jeśli nie trafisz to oni po 4 maja zwrócą Ci na konto te 10 Euro. tożto czysty zysk........ gdzie mogę więcej o tym przeczytać.... aha pewnie musze dokładnie 10 euro, a jak większość mam konto w PL...... a pewnie musi być co do grosza.......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 40 |
za minimum 10 euro mozesz za wiecej
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|