|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
za minimum 10 euro mozesz za wiecej zwracaja tylko te 10 euro? jesli zagram za np za 50..to zwrot jest 10 czy 50? bo nastepnie ..otrzymanym ewntualnie zwrotem nalezy obrocic 3-krotnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
wogole skad wiecie o tej promocji?
ja nic nie dostałem ani żadnej informacji nie widziałem......
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Powiedzcie mi czy jezeli chce wplacic kase przez e-karte z mbanku to musze to zrobic w EURO lub USD a nie moge w zlotowkach??? Bo niestety tak wynika z promocji: 140 za 140 zl ale przy platnosci przelewem a przez karte 30 euro za 30 euro Wpłata jest w takiej walucie w jakiej masz konto w ABW; jeśłi masz konto w BAW w pln, to wpłacasz 130pln minimum - taki mają przelicznik - 130pln=30 euro (chyba że coś się zmieniło przez dwa dni) Pozdrawiam; Maverick
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 19 |
Mam pytanko, polecilem 3 osoby do bonusu przyjazni. 2 z nich spelnily kryteria ale tylko za jedna przyznano mi bonus 25 euro. Z tego co wiem to obie dostaly bonus 25 euro za pierwsza rejestracje. Co mam zrobic aby mnie tez aktywowali za ta druga osobe 25E?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
wogole skad wiecie o tej promocji?
ja nic nie dostałem ani żadnej informacji nie widziałem...... na poczte nam przyszlo, pewnie tobie tez tylko jej nie sprawdzasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40 |
Witam,
mam prosbe, moglby ktos potwierdzic ze promocja BONUS 140 zl dla nowych uzytkownikow jest do konca roku? i gdzie moge znalezc link do tej promocji, bo na mecz.org niby jest informacja ale linka nie widac
dzieki i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 19 |
Mam problem... mianowicie mam na koncie BaW 85 euro, z czego 30 euro wplacone karta, plus 25 euro z promocji, i dodatkowe 25 euro za polecenie znajomego. Wszystko byloby OK, bo obrocilem odpowiednio kwotami (1x30 euro i 4x25euro) i chcialem wyplacic... No i tu beret. Kwota do wyplaty to 35 euro, czyli 30 wplacone plus 5 ugrane na zakladach. Bonusu nie mozna. Co zrobic? Podobna sytuacje mam w Play It i Beteurope. Zaznaczam, ze ostatni mecz skonczyl mi sie jakas godzine temu i jest rozliczony (kasa jest uz aktywna - do obstawiania). Prosze o pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 40 |
za minimum 10 euro mozesz za wiecej zwracaja tylko te 10 euro? jesli zagram za np za 50..to zwrot jest 10 czy 50? bo nastepnie ..otrzymanym ewntualnie zwrotem nalezy obrocic 3-krotnie. oddaja tylko 10, o promocji przyszlo na maila
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
czy BW beda robili problemy przy wyplacie jesli wysle im skan dowodu a przy rejestracji zaszla mala literowka i po prostu brakuje ostatniej litery w imieniu?
a drugie pytanie jakim cudem nie akceptuje mi odpowiedzi na Private question??podaje na bank prawidlowa bo sobie specjalnie na kartce zapisalem zeby nie zapomniec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
wiem ze to pytanie przewalalo sie przez forum juz wiele razy, ale wybaczcie nie chce mi sie juz szukac odpowiedzi na nie na tych dziesiatkach stron watku o baw, bo juz pozno i zmeczony jestem, a na jutro rano by mi sie odpowiedz przydala.
otoz, czy jesli zrobie wplate do baw przez MB, to czy od razu bez postawienia jakiegokolwiek kuponu, bede mogl ta kase wyplacic na konto bankowe? czy trzeba tym najpierw obrocic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Na pewno trzeba będzie obrócić, albo w najlepszym razie zapłacić prowizję od tego.
A czemu nie chcesz bezpośrednio z MB na konto bankowe wypłacić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
czy BW beda robili problemy przy wyplacie jesli wysle im skan dowodu a przy rejestracji zaszla mala literowka i po prostu brakuje ostatniej litery w imieniu?
a drugie pytanie jakim cudem nie akceptuje mi odpowiedzi na Private question??podaje na bank prawidlowa bo sobie specjalnie na kartce zapisalem zeby nie zapomniec. czy ktos wie cos na ten temat?napisalem do nich maiala ze zapomnialem odpowiedzi na to pytanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
wiecie moze ile moga zajmowac skany dowodow?? ile kb??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Najlepiej zmniejszyć tak by jeden skan nie zajmował więcej niż np. 200KB. Nie wysyłajcie plików, które zajmują kilka MB...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
spoko u mnie dwa skany zajmuja max 60kb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> toluzik w takimrazie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe.
Conrad mozesz odpowiedziec na moje pytanie w temacie SPORTINGU??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Już zrobione. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|