Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#327041 01/05/2005 12:42
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
Quote
za minimum 10 euro mozesz za wiecej
zwracaja tylko te 10 euro? jesli zagram za np za 50..to zwrot jest 10 czy 50?
bo nastepnie ..otrzymanym ewntualnie zwrotem nalezy obrocic 3-krotnie.

Bonus: Unibet
#327042 01/05/2005 12:52
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
wogole skad wiecie o tej promocji?

ja nic nie dostałem ani żadnej informacji nie widziałem......

#327043 01/05/2005 12:54
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
Powiedzcie mi czy jezeli chce wplacic kase przez e-karte z mbanku to musze to zrobic w EURO lub USD a nie moge w zlotowkach???
Bo niestety tak wynika z promocji:
140 za 140 zl ale przy platnosci przelewem a przez karte 30 euro za 30 euro

Wpłata jest w takiej walucie w jakiej masz konto w ABW; jeśłi masz konto w BAW w pln, to wpłacasz 130pln minimum - taki mają przelicznik - 130pln=30 euro (chyba że coś się zmieniło przez dwa dni)

Pozdrawiam;
Maverick

#327044 01/05/2005 13:38
Dołączył: Apr 2005
Posty: 19
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 19
Mam pytanko, polecilem 3 osoby do bonusu przyjazni. 2 z nich spelnily kryteria ale tylko za jedna przyznano mi bonus 25 euro. Z tego co wiem to obie dostaly bonus 25 euro za pierwsza rejestracje. Co mam zrobic aby mnie tez aktywowali za ta druga osobe 25E?

#327045 01/05/2005 15:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
wogole skad wiecie o tej promocji?

ja nic nie dostałem ani żadnej informacji nie widziałem......

na poczte nam przyszlo, pewnie tobie tez tylko jej nie sprawdzasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#327046 01/05/2005 17:21
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40
Witam,

mam prosbe, moglby ktos potwierdzic ze promocja BONUS 140 zl dla nowych uzytkownikow jest do konca roku?
i gdzie moge znalezc link do tej promocji, bo na mecz.org niby jest informacja ale linka nie widac

dzieki i pozdrawiam

#327047 01/05/2005 17:41
Dołączył: Apr 2005
Posty: 19
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 19
Mam problem... mianowicie mam na koncie BaW 85 euro, z czego 30 euro wplacone karta, plus 25 euro z promocji, i dodatkowe 25 euro za polecenie znajomego. Wszystko byloby OK, bo obrocilem odpowiednio kwotami (1x30 euro i 4x25euro) i chcialem wyplacic... No i tu beret. Kwota do wyplaty to 35 euro, czyli 30 wplacone plus 5 ugrane na zakladach. Bonusu nie mozna. Co zrobic? Podobna sytuacje mam w Play It i Beteurope. Zaznaczam, ze ostatni mecz skonczyl mi sie jakas godzine temu i jest rozliczony (kasa jest uz aktywna - do obstawiania). Prosze o pomoc.

#327048 01/05/2005 18:50
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

#327049 01/05/2005 21:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 40
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 40
Quote
Quote
za minimum 10 euro mozesz za wiecej
zwracaja tylko te 10 euro? jesli zagram za np za 50..to zwrot jest 10 czy 50?
bo nastepnie ..otrzymanym ewntualnie zwrotem nalezy obrocic 3-krotnie.

oddaja tylko 10, o promocji przyszlo na maila

#327050 01/05/2005 22:32
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
czy BW beda robili problemy przy wyplacie jesli wysle im skan dowodu a przy rejestracji zaszla mala literowka i po prostu brakuje ostatniej litery w imieniu?

a drugie pytanie jakim cudem nie akceptuje mi odpowiedzi na Private question??podaje na bank prawidlowa bo sobie specjalnie na kartce zapisalem zeby nie zapomniec.

#327051 01/05/2005 22:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
wiem ze to pytanie przewalalo sie przez forum juz wiele razy, ale wybaczcie nie chce mi sie juz szukac odpowiedzi na nie na tych dziesiatkach stron watku o baw, bo juz pozno i zmeczony jestem, a na jutro rano by mi sie odpowiedz przydala.

otoz, czy jesli zrobie wplate do baw przez MB, to czy od razu bez postawienia jakiegokolwiek kuponu, bede mogl ta kase wyplacic na konto bankowe? czy trzeba tym najpierw obrocic?

#327052 02/05/2005 06:11
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Na pewno trzeba będzie obrócić, albo w najlepszym razie zapłacić prowizję od tego.

A czemu nie chcesz bezpośrednio z MB na konto bankowe wypłacić?

#327053 02/05/2005 06:54
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Quote
czy BW beda robili problemy przy wyplacie jesli wysle im skan dowodu a przy rejestracji zaszla mala literowka i po prostu brakuje ostatniej litery w imieniu?

a drugie pytanie jakim cudem nie akceptuje mi odpowiedzi na Private question??podaje na bank prawidlowa bo sobie specjalnie na kartce zapisalem zeby nie zapomniec.

czy ktos wie cos na ten temat?napisalem do nich maiala ze zapomnialem odpowiedzi na to pytanie.

#327054 02/05/2005 08:45
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
wiecie moze ile moga zajmowac skany dowodow?? ile kb??

#327055 02/05/2005 09:20
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Najlepiej zmniejszyć tak by jeden skan nie zajmował więcej niż np. 200KB. Nie wysyłajcie plików, które zajmują kilka MB...

#327056 02/05/2005 09:43
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
spoko u mnie dwa skany zajmuja max 60kb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> toluzik w takimrazie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe.

Conrad mozesz odpowiedziec na moje pytanie w temacie SPORTINGU??

#327057 02/05/2005 10:12
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Już zrobione. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, alfa, Lukasz111, burbon), 3,278 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1