Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 26 1 2 3 4 5 25 26
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
mozna w ekspekcie wplacic przelewem a pozniej po uruchomieniu takiej opcji poprzez wplate, wyplacic na moneybookers?

Bonus: Unibet
dadycool #3273248 16/07/2009 18:46
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
tak można tak zrobić

terkin #3278732 19/07/2009 19:37
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
W expekcie ktoś pracuje dzisiaj czy w sen zapadli bo kursów na siatke jak nie było tak nie ma blush

Bullet #3295008 27/07/2009 17:43
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Jak to jest w expekt z wypłatami na kartę ?

Proszę czekaj twoja wypłata jest realizowana... i trwa to już z 10 min i bez postępu.

oli #3295010 27/07/2009 17:45
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Już zaakceptowało pytanie nie ważne.

oli #3298789 29/07/2009 06:29
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147
Wielkie brawa dla expektu za świetnie rozbudowaną ofertę na WNBA. Jestem w szoku, 12 opcji na mecz, chyba jedyna firma na rynku, więcej opcji niż w NBA, MLB, tak trzymać piwo

kowalwls #3300730 30/07/2009 02:22
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
jakas awaria strony czy tylko mi nie dziala?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
X
member
member
X Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
Expekt_Expert, otwarłem konto w expekt ( po raz pierwszy ), najpierw oskażyli mnie o podobne ip co inny uzytkownik, ale wysłalem scany dokumentow. wiec doczepili sie, że moj numer telefonu jest niewłasciwy. nie wiem czy ja sie cos pomylilem, czy moze podalem moj nieaktualny numer - nie moge sprawdzic bo mam konto zablokowane. pod pretekstem zlego numeru skasowali mi konto, a środki przywłaszczyli :|

ps. przejrzalem troche temat expekt. com na tym forum i pierwsze słysze zeby numer weryfikowali. dzwonia do każdego czy co ? :|

xloremon #3319144 08/08/2009 02:04
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
X
member
member
X Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
czy możesz mi pomóc w tej kwestii ??

xloremon #3319442 08/08/2009 04:04
Dołączył: Dec 2006
Posty: 323
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 323
Tak to jest jak się ma zmienne IP.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
X
member
member
X Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
zmienne ip ma chyba 90% internautów :|

xloremon #3326073 11/08/2009 18:40
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
potwierdzam głosy innych, że granie live w Expekcie to parodia

gram sobie handicap w meczu koszykówki, zakład przyjęty, za chwilę drużyna, na którą postawiłem rzuca pod rząd kilka koszy, po chwili wchodzę w zakładkę z przyjętymi zakładami a tam cancelled shocked

wg mnie powinni mieć w regulaminie zapis, że jak trader obsługujący live nie zarobi na meczu to ma prawo anulować wybrane zakłady - tak byłoby uczciwiej niż jest teraz

puke Expekt

awax76 #3326100 11/08/2009 18:57
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
dajcie sobie spokój z live na expekcie,kupe czasu temu podobnie jak awax76 mialem,choc u mnie to bardziej perfidnie wygladalo;];co tez opisalem.
Na innym z forow ostanio wyczytalem jak ktos pogral mecz siatki tajki-polki ostanio,1 set tajki 24-20,expekt zaklad na 1 SETA kurs 1,9 tajki,pewnie mial to bys zaklad na 2 seta bo przy takim wyniki ciezko o taki kurs:)koles zagral niewiem na co liczac bo to ewidenty blad firmy,tajki przegraly 24-26 a expekt oczywiscie zaliczyl zaklady:)Pewnie jakby wygraly tajki to by bylo cenceled.No ale w sumie sam sobie gosc jest winien,pisalem na forum o tym co expekt robi.
Pan expert expekt sie wypowiedzial juz tu o tym jak poprawic maja swoj live parenascie tygodni temu,efektow tego nie widać;]
Reasumujac szkoda grac u nich na live,szkoda kasy i nerwow,radze przerzucic sie do innych firm.Olac buka tak jak on olewa swoich klientow

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
3 godziny temu dali mi 10ojro do kasyna za free. Sprawdźcie maile piwo

Radek_89 #3329021 12/08/2009 22:04
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
dzieki za info smile piwo dla Ciebie radek

Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
Maila dostałem, ale ojro coś nie widać smile

MaTHiaS #3329123 12/08/2009 23:10
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
wchodzisz na gre i tam dostajesz laugh

ja juz niestety nie mialem szczescia i przegralem laugh

Exp #3329176 12/08/2009 23:34
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
Ok wszystko się ładnie znalazło.
Ugrałem 16E, mogłem wypłacić nadwyżkę, ale po wypłacie reszta kwoty (10E) w magiczny sposób wyparowało smirk

MaTHiaS #3329179 12/08/2009 23:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,399
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,399
Likes: 11
To normalne,ze po przelaniu bonusowa kasa znika wink

rafal08 #3329715 13/08/2009 01:42
Dołączył: Jul 2006
Posty: 20
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 20
Znika owszem - ale przy ponownym przelaniu kasy na nowe kasyno powraca hura

Strona 3 z 26 1 2 3 4 5 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, rafal08, betowiec, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,857 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,459
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1