|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
mozna w ekspekcie wplacic przelewem a pozniej po uruchomieniu takiej opcji poprzez wplate, wyplacic na moneybookers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
W expekcie ktoś pracuje dzisiaj czy w sen zapadli bo kursów na siatke jak nie było tak nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Jak to jest w expekt z wypłatami na kartę ?
Proszę czekaj twoja wypłata jest realizowana... i trwa to już z 10 min i bez postępu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Już zaakceptowało pytanie nie ważne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147 |
Wielkie brawa dla expektu za świetnie rozbudowaną ofertę na WNBA. Jestem w szoku, 12 opcji na mecz, chyba jedyna firma na rynku, więcej opcji niż w NBA, MLB, tak trzymać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
jakas awaria strony czy tylko mi nie dziala?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100 |
Expekt_Expert, otwarłem konto w expekt ( po raz pierwszy ), najpierw oskażyli mnie o podobne ip co inny uzytkownik, ale wysłalem scany dokumentow. wiec doczepili sie, że moj numer telefonu jest niewłasciwy. nie wiem czy ja sie cos pomylilem, czy moze podalem moj nieaktualny numer - nie moge sprawdzic bo mam konto zablokowane. pod pretekstem zlego numeru skasowali mi konto, a środki przywłaszczyli :|
ps. przejrzalem troche temat expekt. com na tym forum i pierwsze słysze zeby numer weryfikowali. dzwonia do każdego czy co ? :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100 |
czy możesz mi pomóc w tej kwestii ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 323
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 323 |
Tak to jest jak się ma zmienne IP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 100 |
zmienne ip ma chyba 90% internautów :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
potwierdzam głosy innych, że granie live w Expekcie to parodia gram sobie handicap w meczu koszykówki, zakład przyjęty, za chwilę drużyna, na którą postawiłem rzuca pod rząd kilka koszy, po chwili wchodzę w zakładkę z przyjętymi zakładami a tam cancelled  wg mnie powinni mieć w regulaminie zapis, że jak trader obsługujący live nie zarobi na meczu to ma prawo anulować wybrane zakłady - tak byłoby uczciwiej niż jest teraz  Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
dajcie sobie spokój z live na expekcie,kupe czasu temu podobnie jak awax76 mialem,choc u mnie to bardziej perfidnie wygladalo;];co tez opisalem. Na innym z forow ostanio wyczytalem jak ktos pogral mecz siatki tajki-polki ostanio,1 set tajki 24-20,expekt zaklad na 1 SETA kurs 1,9 tajki,pewnie mial to bys zaklad na 2 seta bo przy takim wyniki ciezko o taki kurs:)koles zagral niewiem na co liczac bo to ewidenty blad firmy,tajki przegraly 24-26 a expekt oczywiscie zaliczyl zaklady:)Pewnie jakby wygraly tajki to by bylo cenceled.No ale w sumie sam sobie gosc jest winien,pisalem na forum o tym co expekt robi. Pan expert expekt sie wypowiedzial juz tu o tym jak poprawic maja swoj live parenascie tygodni temu,efektow tego nie widać;] Reasumujac szkoda grac u nich na live,szkoda kasy i nerwow,radze przerzucic sie do innych firm.Olac buka tak jak on olewa swoich klientow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
3 godziny temu dali mi 10ojro do kasyna za free. Sprawdźcie maile 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
dzieki za info  dla Ciebie radek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353 |
Maila dostałem, ale ojro coś nie widać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
wchodzisz na gre i tam dostajesz  ja juz niestety nie mialem szczescia i przegralem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353 |
Ok wszystko się ładnie znalazło. Ugrałem 16E, mogłem wypłacić nadwyżkę, ale po wypłacie reszta kwoty (10E) w magiczny sposób wyparowało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,386 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,386 Likes: 11 |
To normalne,ze po przelaniu bonusowa kasa znika 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2006
Posty: 20 |
Znika owszem - ale przy ponownym przelaniu kasy na nowe kasyno powraca 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|