Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#33008 09/08/2001 15:52
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
Witam,
Chciałbym sie zapytać czy warto otwierac konto w Landbrokes?
Jak tam sie przedstawiaja kursy itp..
Gram przeważnie piłke wszystkiego rodzaju i te kursy mnie najbardziej interesują.
Jest to chyba solidna fitrma więc chyba warto zalożych u nich kilka Euro.

P.S:
Oto co mi wyskoczylo podczas zakladania konta:
*Maximum deposit per day EUR 750EUR 1500EUR 7500EUR 15000EUR 30000EUR 45000EUR 75000
*Maximum number of deposits per day
No i co tu wpisac i o co w tym chodzi???/

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#33009 09/08/2001 17:05
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Chciałbym sie zapytać czy warto otwierac konto w Landbrokes?

Oczywiście że warto

Gram przeważnie piłke wszystkiego rodzaju i te kursy mnie najbardziej interesują.

Mają dobre kursy na soccer,nie wiem czy mają mniej popularne ligi.

Jest to chyba solidna fitrma więc chyba warto zalożych u nich kilka Euro.

Jeżeli wpłacisz 30$ to masz jeden zakład free na tą kwotę.
Ladbrokes jest jednym z największych bukmacherów na świecie,należy do koncernu Coral.Co ważne należy do 4 znanych mi bukmacherów którzy zwracają wszystko na karte,a nie każą się pieprzyć z rachunkami bankowymi.

*Maximum deposit per day EUR 750EUR 1500EUR 7500EUR 15000EUR 30000EUR 45000EUR 75000
*Maximum number of deposits per day
No i co tu wpisac i o co w tym chodzi???/

Ile maximum chcesz wpłacać dziennie i ile maximum chcesz robić depozytów dziennie.W Ladbrokes można grać za dużą kasę.Wybór należy do ciebie

#33010 10/08/2001 04:54
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Dilbert buki ktore zwracają cash na kartę to: Will Hill, Landbrokes, Betinternet... no i właśnie jaki jest ten czwarty ?

#33011 10/08/2001 05:44
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Landbrokes,

Ladbrokes a nie Landbrokes ja rozumiem że niedaleko są landy ale to jest Ladbrokes

no i właśnie jaki jest ten czwarty ?

Stanleybet wypłaciłem depozyt plus wygraną
Zapomniałem dopisać jeszcze Bluesq,Paddypower.Trochę więcej jest w sumie niż 4 ale dopiero teraz mi się przypomniało

#33012 10/08/2001 22:07
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
Ok,
Dieki bardzo za info, wlasnie jestem tuz przed zalozemiem konta. Mowisz o wplacie 30$ ale ja chce duzo wiecej wiec chyba mi calego zakladu nie zwroca. Ale mniejsza o to. Chyba jak chce dostac Fre bet to musze wejsc do FREE BET...chyba.
Pozdrawiam i dzieki za info

#33013 11/08/2001 20:14
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
Jeżeli wpłacisz 30$ to masz jeden zakład free na tą kwotę.

No to jak z tym Free? Wpłaciłem duzo więcej, obstawiłem za 30 EUr a tu nic?
Co to było juz ta promocja, albo ja co zwaliłem????
Pozdrawiam.

#33014 02/09/2001 16:23
Dołączył: May 2001
Posty: 24,219
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,219
Likes: 9
Witam! Mam takie pytanie.
Czy obstawiajac w Ladbrokes podaja mi zakladana wygrana czy samemu sobie to trzeba policzyc?
Z gory dzieki, powodzonka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#33015 02/09/2001 17:19
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
No to jak z tym Free? Wpłaciłem duzo więcej, obstawiłem za 30 EUr a tu nic?
Co to było juz ta promocja, albo ja co zwaliłem????

Free bet jest ważny tylko w jednym zakładzie tzn.nie można go rozbić i dodawany po kilku godzinach.Odnośnie drugiego pytania-wygranych nie trzeba obliczać samemu,nawet przy zawieraniu zakładów jest podana ewentualna wygrana.

#33016 21/09/2001 15:39
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
Witam,
Mam taki problem:
Postawiłem mecz w Ladbroks Utrecht-GAk.
DZisiaj tj.21.09.2001 g.11.45 jeszcze nie mam na koncie pieniedzy. Co wiecej ten zakład jest zaliczony jako przegrany, choc nie wiem czemu. Prosze o pomoc w tej sprawie, choc mysle ze wyjasni sie sama.
dzieki pozdrawiam
Ciacho


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, forty, kamel, burbon), 2,053 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,539
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1