|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432 |
Witam, Chciałbym sie zapytać czy warto otwierac konto w Landbrokes? Jak tam sie przedstawiaja kursy itp.. Gram przeważnie piłke wszystkiego rodzaju i te kursy mnie najbardziej interesują. Jest to chyba solidna fitrma więc chyba warto zalożych u nich kilka Euro.
P.S: Oto co mi wyskoczylo podczas zakladania konta: *Maximum deposit per day EUR 750EUR 1500EUR 7500EUR 15000EUR 30000EUR 45000EUR 75000 *Maximum number of deposits per day No i co tu wpisac i o co w tym chodzi???/
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343 |
Chciałbym sie zapytać czy warto otwierac konto w Landbrokes?
Oczywiście że warto
Gram przeważnie piłke wszystkiego rodzaju i te kursy mnie najbardziej interesują.
Mają dobre kursy na soccer,nie wiem czy mają mniej popularne ligi.
Jest to chyba solidna fitrma więc chyba warto zalożych u nich kilka Euro.
Jeżeli wpłacisz 30$ to masz jeden zakład free na tą kwotę. Ladbrokes jest jednym z największych bukmacherów na świecie,należy do koncernu Coral.Co ważne należy do 4 znanych mi bukmacherów którzy zwracają wszystko na karte,a nie każą się pieprzyć z rachunkami bankowymi.
*Maximum deposit per day EUR 750EUR 1500EUR 7500EUR 15000EUR 30000EUR 45000EUR 75000 *Maximum number of deposits per day No i co tu wpisac i o co w tym chodzi???/
Ile maximum chcesz wpłacać dziennie i ile maximum chcesz robić depozytów dziennie.W Ladbrokes można grać za dużą kasę.Wybór należy do ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
Dilbert buki ktore zwracają cash na kartę to: Will Hill, Landbrokes, Betinternet... no i właśnie jaki jest ten czwarty ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343 |
Landbrokes,
Ladbrokes a nie Landbrokes ja rozumiem że niedaleko są landy ale to jest Ladbrokes
no i właśnie jaki jest ten czwarty ?
Stanleybet wypłaciłem depozyt plus wygraną Zapomniałem dopisać jeszcze Bluesq,Paddypower.Trochę więcej jest w sumie niż 4 ale dopiero teraz mi się przypomniało
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432 |
Ok, Dieki bardzo za info, wlasnie jestem tuz przed zalozemiem konta. Mowisz o wplacie 30$ ale ja chce duzo wiecej wiec chyba mi calego zakladu nie zwroca. Ale mniejsza o to. Chyba jak chce dostac Fre bet to musze wejsc do FREE BET...chyba. Pozdrawiam i dzieki za info
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432 |
Jeżeli wpłacisz 30$ to masz jeden zakład free na tą kwotę.
No to jak z tym Free? Wpłaciłem duzo więcej, obstawiłem za 30 EUr a tu nic? Co to było juz ta promocja, albo ja co zwaliłem???? Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,230 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,230 Likes: 9 |
Witam! Mam takie pytanie. Czy obstawiajac w Ladbrokes podaja mi zakladana wygrana czy samemu sobie to trzeba policzyc? Z gory dzieki, powodzonka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343 |
No to jak z tym Free? Wpłaciłem duzo więcej, obstawiłem za 30 EUr a tu nic? Co to było juz ta promocja, albo ja co zwaliłem????
Free bet jest ważny tylko w jednym zakładzie tzn.nie można go rozbić i dodawany po kilku godzinach.Odnośnie drugiego pytania-wygranych nie trzeba obliczać samemu,nawet przy zawieraniu zakładów jest podana ewentualna wygrana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432 |
Witam, Mam taki problem: Postawiłem mecz w Ladbroks Utrecht-GAk. DZisiaj tj.21.09.2001 g.11.45 jeszcze nie mam na koncie pieniedzy. Co wiecej ten zakład jest zaliczony jako przegrany, choc nie wiem czemu. Prosze o pomoc w tej sprawie, choc mysle ze wyjasni sie sama. dzieki pozdrawiam Ciacho
|
|
|
Link skopiowany do schowka