|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
u mnie cos takiego tym razem: "page not found Return to our main page: www.expekt.com [ expekt.com] If this problem persists then please contact us. Kind Regards Expekt.com Support " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> dokładnie... u mnie też...:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
stary expekt powrocil wiec grajcie poki mozecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> co za łosie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
wieśbniaki - i tyle z tego ich nowego layoutu |!!!! oj pojechałbym po premiach Project Managerom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
....ja pierdoleeeeee, pół dnia w plecy i dalej hujnia ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109 |
....ja pierdoleeeeee, pół dnia w plecy i dalej hujnia ;] uzyj www.expekt.com/pol [ expekt.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Ma ktos problem z wypłata z expekta??? Zrobilem obrot bonusem ponad 4 razy. Bonus byl 15zł. A moge wyplacic tylko 116zł i ani 1 PLN wieciej bo pisze ze niby obrotu nie mam odpowiedniego. Na koncie mam jeszcze ponad 30zł!!! i kupony 2 w grze, choc bonusu dostalem tylko 15zl i nie moge wyplacic - haha Depozyt wtedy robilem 2 razy raz 55 i 50zl ale bonus dostalem 1 bo 1 raz cos zle zrobilem. Na koncie po wplacie 55 i 50 + bonus bylo 120zł. Co o tym myslicie? Ja sie chce zwinac z kaska i zrobic jeszcze raz depozyt jak bedzie nowa stronka i promocja +30% od depozytu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
a nie jest tak ze musisz obrocic 3x bonusem i depozytem a nie tylko bonusem ? Ja kiedys na bet at home sie wjebalem w taka 'promocje' i nie moglem wyplacic siana, az wkoncu wszystko przejebalem bo gralem zeby szybko obrocic depozytem a troche na nim mialem...
od tego czasu nie biore zadnych bonusow i przynajmniej nie mam problemu ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Nie bo juz 116 PLN wyplacilem sobie, nie wiem czego oni tylko 30% a nie 20% mi dali wtedy, wiec moze i tym bonusem z wiecej razy a nie 3 trzeba obrocic. Robilem wtedy 2 razy depozyt wiec moze od tych 2 depozytow mi dali 30% i 6 obrot ma byc, ale blokada tak czy siak na 15zl powinna byc tylko, na ten bonus co dostalem. Jutro im napisze maila zeby mi odpisali co to ma znaczyc ta blokada. Chyba ze oni cos zamotani przez ta nowa stronke sa co miala byc juz dzis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
Gratuluję espektowi świetnej nowej stronki..:):):)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
hmmm czyzby wrocili do ...starej wersji? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie ma to jak przetestowac zanim "puscic" dla graczy ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 46 |
Witam
Wplacal moze ktos do expektu karta INTELIGO? Wplacilem dzis do nich oare zlotych, na koncie bankowym zostala zalozona blokada na te srodki a w expekcie ni widu ni slychu.Support odpowiada ze przekazal sprawe do Dzialu Finansowego i jak narazie zadnego odzewu.
Mial ktos podobna sytuacje?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 108 |
mam pytanie. jesli trafie w supertoto extra z 10 meczow np. 6 to ile wygram mniej wiecej ? albo powiedzmy 8 trafie z 10 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
o ile dobrze wiem to musisz chyba wszystkie trafic, ale w sumie to nie gram w to wiec nie wiem dokladnie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
mam pytanie. jesli trafie w supertoto extra z 10 meczow np. 6 to ile wygram mniej wiecej ? albo powiedzmy 8 trafie z 10 ? Porównaj z poprzednimi tygodniami, mniej wiecej można zobaczyc ile sie wygra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Rzeczywiście rewolucja na stronie expektu. Zmienili raptem logo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I chyba to zajęło im te kilka dni..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
sprawdz konto na inteligo bo może komornik Ci zablokowal na przykład za alimenty....:):):)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221 |
Panowie z tym Expektem to juz jest skandal . Najpierw idiotyczne eksperymenty odnośnie nowej stronki , oczywiście kosztem graczy a nie swoim a teraz od rana dzisiejszego dnia nie mogę dostać się do ich strony . Dochodzę do wniosku ze ta firma ma daleko w dupie polskich graczy , robi z nich totalnych kretynów a ja durnia nie zamierzam z siebie robić . Gdy tylko strona mi się wyśwetli natychmaist wszystkie pieniądze wycofuję do Sportingbetu i gamebookersa . Tym firmom przynajmniej nie przewróciło się jeszcze w glowie z dobrobytu. pozdrawiam wasyl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Ja czuję jakby to było zupełnie nowe życie.. przed i po.. dzwie różne epoki po prostu. To przejdzie do historii bukmacherki a może i nie tylko..
|
|
|
Link skopiowany do schowka