Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 17 1 2 3 4 5 6 7 16 17
#333649 16/05/2005 14:07
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Quote
u mnie cos takiego tym razem:

"page not found

Return to our main page: www.expekt.com [expekt.com]
If this problem persists then please contact us.


Kind Regards

Expekt.com Support "

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

dokładnie... u mnie też...:)

Bonus: Unibet
#333650 16/05/2005 14:17
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
stary expekt powrocil wiec grajcie poki mozecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#333651 16/05/2005 14:35
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> co za łosie

#333652 16/05/2005 14:36
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
QŃPROMITACJA

#333653 16/05/2005 14:38
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
wieśbniaki - i tyle z tego ich nowego layoutu |!!!!
oj pojechałbym po premiach Project Managerom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#333654 16/05/2005 16:33
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
....ja pierdoleeeeee, pół dnia w plecy i dalej hujnia ;]

#333655 16/05/2005 17:11
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
Quote
....ja pierdoleeeeee, pół dnia w plecy i dalej hujnia ;]

uzyj www.expekt.com/pol [expekt.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#333656 16/05/2005 17:50
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Ma ktos problem z wypłata z expekta??? Zrobilem obrot bonusem ponad 4 razy. Bonus byl 15zł. A moge wyplacic tylko 116zł i ani 1 PLN wieciej bo pisze ze niby obrotu nie mam odpowiedniego.
Na koncie mam jeszcze ponad 30zł!!! i kupony 2 w grze, choc bonusu dostalem tylko 15zl i nie moge wyplacic - haha
Depozyt wtedy robilem 2 razy raz 55 i 50zl ale bonus dostalem 1 bo 1 raz cos zle zrobilem.
Na koncie po wplacie 55 i 50 + bonus bylo 120zł.
Co o tym myslicie?
Ja sie chce zwinac z kaska i zrobic jeszcze raz depozyt jak bedzie nowa stronka i promocja +30% od depozytu.

#333657 16/05/2005 18:51
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
a nie jest tak ze musisz obrocic 3x bonusem i depozytem a nie tylko bonusem ? Ja kiedys na bet at home sie wjebalem w taka 'promocje' i nie moglem wyplacic siana, az wkoncu wszystko przejebalem bo gralem zeby szybko obrocic depozytem a troche na nim mialem...

od tego czasu nie biore zadnych bonusow i przynajmniej nie mam problemu ;-)

#333658 16/05/2005 20:17
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Nie bo juz 116 PLN wyplacilem sobie, nie wiem czego oni tylko 30% a nie 20% mi dali wtedy, wiec moze i tym bonusem z wiecej razy a nie 3 trzeba obrocic. Robilem wtedy 2 razy depozyt wiec moze od tych 2 depozytow mi dali 30% i 6 obrot ma byc, ale blokada tak czy siak na 15zl powinna byc tylko, na ten bonus co dostalem.
Jutro im napisze maila zeby mi odpisali co to ma znaczyc ta blokada. Chyba ze oni cos zamotani przez ta nowa stronke sa co miala byc juz dzis.

#333659 17/05/2005 06:27
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Gratuluję espektowi świetnej nowej stronki..:):):)

#333660 17/05/2005 13:11
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
hmmm czyzby wrocili do ...starej wersji? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie ma to jak przetestowac zanim "puscic" dla graczy ;-)

#333661 18/05/2005 13:37
Dołączył: Nov 2004
Posty: 46
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 46
Witam

Wplacal moze ktos do expektu karta INTELIGO?
Wplacilem dzis do nich oare zlotych, na koncie bankowym zostala zalozona blokada na te srodki a w expekcie ni widu ni slychu.Support odpowiada ze przekazal sprawe do Dzialu Finansowego i jak narazie zadnego odzewu.

Mial ktos podobna sytuacje?

#333662 18/05/2005 21:46
Dołączył: May 2005
Posty: 108
J
member
member
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 108
mam pytanie. jesli trafie w supertoto extra z 10 meczow np. 6 to ile wygram mniej wiecej ? albo powiedzmy 8 trafie z 10 ?

#333663 19/05/2005 06:24
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
o ile dobrze wiem to musisz chyba wszystkie trafic, ale w sumie to nie gram w to wiec nie wiem dokladnie

#333664 19/05/2005 09:33
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Quote
mam pytanie. jesli trafie w supertoto extra z 10 meczow np. 6 to ile wygram mniej wiecej ? albo powiedzmy 8 trafie z 10 ?

Porównaj z poprzednimi tygodniami, mniej wiecej można zobaczyc ile sie wygra.

#333665 19/05/2005 10:43
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Rzeczywiście rewolucja na stronie expektu. Zmienili raptem logo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I chyba to zajęło im te kilka dni..

#333666 19/05/2005 10:55
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
sprawdz konto na inteligo bo może komornik Ci zablokowal na przykład za alimenty....:):):)

#333667 20/05/2005 06:10
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 221
Panowie z tym Expektem to juz jest skandal . Najpierw idiotyczne eksperymenty odnośnie nowej stronki , oczywiście kosztem graczy a nie swoim a teraz od rana dzisiejszego dnia nie mogę dostać się do ich strony . Dochodzę do wniosku ze ta firma ma daleko w dupie polskich graczy , robi z nich totalnych kretynów a ja durnia nie zamierzam z siebie robić . Gdy tylko strona mi się wyśwetli natychmaist wszystkie pieniądze wycofuję do Sportingbetu i gamebookersa . Tym firmom przynajmniej nie przewróciło się jeszcze w glowie z dobrobytu. pozdrawiam wasyl.

#333668 20/05/2005 15:19
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Ja czuję jakby to było zupełnie nowe życie.. przed i po.. dzwie różne epoki po prostu. To przejdzie do historii bukmacherki a może i nie tylko..

Strona 5 z 17 1 2 3 4 5 6 7 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, bukma, forty, rymoholik, aker, $-man, kamel), 2,509 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,302
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1