Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17
#333689 24/05/2005 07:16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
V
member
member
V Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
Quote
Cos szwankuje mi expekt loguje sie normalnie ale nie moge obstawić na Miami choć mecz dopero za godzine inne mecze zresztą także, tez ktos tak ma????????????????

Wsumie to teraz jestem z tego zadowolony a juz teraz wszystko jest w porządku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#333690 24/05/2005 14:45
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
mozecie sie zalogowac do storny ? Mi sie loguje ale odrazu wylogowuje...

#333691 25/05/2005 17:00
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Działa wam tes syfiasty expekt?......nie mogę stronki otworzyć ani się zalogować....

#333692 25/05/2005 17:13
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Mi działa, chociaz nie mam tam żadnej kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#333693 26/05/2005 18:10
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
witam
Ma ktos problemy z wplata do expa przez karte inteligo...
ja mam i jestem zly...:)

#333694 28/05/2005 10:21
Dołączył: May 2003
Posty: 509
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 509
Czy ma ktoś problemy z logowaniem, czy tylko mnie się to przytrafiło ni stąd ni z owąd?

#333695 28/05/2005 10:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
ja tez miaelm przez chwile,
po wklepaniu loginu i hasla czasem sie logowal , czasem nie,
a jak sie zalogowalem to czasami znowu nie mozna sie bylo wylogowac.

#333696 28/05/2005 12:28
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Witam,

Ostatnio usłyszałem coś o podwojeniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> na expekcie przy 1 wpłacie, czy ktos może mi to wytłumaczyć??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#333697 28/05/2005 15:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 164
R
member
member
R Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 164
Quote
Witam,

Ostatnio usłyszałem coś o podwojeniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> na expekcie przy 1 wpłacie, czy ktos może mi to wytłumaczyć??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Również jestem zainteresowany powyższa nowinka.

#333698 28/05/2005 19:26
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
wysłałem maila do expekta oto odpowiedź:

"Nie oferujemy w chwili obecnej zadnej promocji zwiazanej z podwojeniem depozytu." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#333699 30/05/2005 09:05
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
Quote
witam
Ma ktos problemy z wplata do expa przez karte inteligo...
ja mam i jestem zly...:)

nie da rady niestety (visa electron) mozna wplacac za pomoca tej karty do B&W ale to juz inna historia

#333700 30/05/2005 09:59
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
A dlaczego niby miało się nie dać . Ja cały czas wpłacam Visą Electron z Inteligo i jeszcze nigdy nie miałem problemu żeby mi nie przyjęło wpłaty . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#333701 31/05/2005 16:10
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
dokladnie VE z inteligo mozna wplacac ale tylko z inteligo z mbanku nie da rady.

#333702 31/05/2005 16:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Quote
A dlaczego niby miało się nie dać . Ja cały czas wpłacam Visą Electron z Inteligo i jeszcze nigdy nie miałem problemu żeby mi nie przyjęło wpłaty . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />



mi kiedys odpisali ze electronow nie honoruja

#333703 03/06/2005 12:24
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
Mam taki problem z expekteem. Wplacilem tam kase przez neteller przekonany, ze bede mogl ja bez problemu wyplacic na kontow w banku( ktos kiedys mowil mi ze to mozliwe). Jednak okazalo sie ze kase moge wyplacic tylko na neteller. Czy jest jakis sposob zeby to ominac? Jezeli zrobie obrot tymi pieniedzmi to bede mogl wyplacic na konto? A moze jest jakis inny buk do ktorego wplace kase przez neteller i bez problemu wyplace na konto?
Plzz help!
Z gory dzieki

#333704 03/06/2005 19:01
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
EJ WCHODZE NA www.EXPPEKT.PL [exppekt.pl] lub www.expekt.com [expekt.com]
lub www.expekt.com/pol [expekt.com]
IJEST DUPA NIE CHCE MI WEJSC .. I Z INNEGO KOMPA tO SAMO.. U WAS TEZ TAK JEST ??

#333705 03/06/2005 19:04
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
nie chce mi edytowac a tam ma byc www.expekt.pl [expekt.pl] tongue tongue

#333706 03/06/2005 19:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
widocznie jakas zawieche maja bo u mnie tez nie chodzi

#333707 03/06/2005 19:20
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
ehh.. dzienki.. juz koapalem w modem od internteu .. juz krecka dostawalem.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale dobrze wiedziec ze innym tez nie dziala

#333708 03/06/2005 19:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 36
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 36
Faktycznie jest jakiś problem z expektem od paru godzin ,,,nie wiadomo co jest grane a jeszcze nocka i tyle spotkan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty), 2,620 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1