|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110 |
Cos szwankuje mi expekt loguje sie normalnie ale nie moge obstawić na Miami choć mecz dopero za godzine inne mecze zresztą także, tez ktos tak ma???????????????? Wsumie to teraz jestem z tego zadowolony a juz teraz wszystko jest w porządku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
mozecie sie zalogowac do storny ? Mi sie loguje ale odrazu wylogowuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
Działa wam tes syfiasty expekt?......nie mogę stronki otworzyć ani się zalogować....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Mi działa, chociaz nie mam tam żadnej kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
witam Ma ktos problemy z wplata do expa przez karte inteligo... ja mam i jestem zly...:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 509 |
Czy ma ktoś problemy z logowaniem, czy tylko mnie się to przytrafiło ni stąd ni z owąd?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539 |
ja tez miaelm przez chwile, po wklepaniu loginu i hasla czasem sie logowal , czasem nie, a jak sie zalogowalem to czasami znowu nie mozna sie bylo wylogowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
Witam,
Ostatnio usłyszałem coś o podwojeniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> na expekcie przy 1 wpłacie, czy ktos może mi to wytłumaczyć??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 164 |
Witam,
Ostatnio usłyszałem coś o podwojeniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> na expekcie przy 1 wpłacie, czy ktos może mi to wytłumaczyć??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Również jestem zainteresowany powyższa nowinka.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
wysłałem maila do expekta oto odpowiedź:
"Nie oferujemy w chwili obecnej zadnej promocji zwiazanej z podwojeniem depozytu." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315 |
witam Ma ktos problemy z wplata do expa przez karte inteligo... ja mam i jestem zly...:) nie da rady niestety (visa electron) mozna wplacac za pomoca tej karty do B&W ale to juz inna historia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20 |
A dlaczego niby miało się nie dać . Ja cały czas wpłacam Visą Electron z Inteligo i jeszcze nigdy nie miałem problemu żeby mi nie przyjęło wpłaty . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
dokladnie VE z inteligo mozna wplacac ale tylko z inteligo z mbanku nie da rady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
A dlaczego niby miało się nie dać . Ja cały czas wpłacam Visą Electron z Inteligo i jeszcze nigdy nie miałem problemu żeby mi nie przyjęło wpłaty . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> mi kiedys odpisali ze electronow nie honoruja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55 |
Mam taki problem z expekteem. Wplacilem tam kase przez neteller przekonany, ze bede mogl ja bez problemu wyplacic na kontow w banku( ktos kiedys mowil mi ze to mozliwe). Jednak okazalo sie ze kase moge wyplacic tylko na neteller. Czy jest jakis sposob zeby to ominac? Jezeli zrobie obrot tymi pieniedzmi to bede mogl wyplacic na konto? A moze jest jakis inny buk do ktorego wplace kase przez neteller i bez problemu wyplace na konto? Plzz help! Z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957 |
nie chce mi edytowac a tam ma byc www.expekt.pl [ expekt.pl] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
widocznie jakas zawieche maja bo u mnie tez nie chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957 |
ehh.. dzienki.. juz koapalem w modem od internteu .. juz krecka dostawalem.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale dobrze wiedziec ze innym tez nie dziala
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2004
Posty: 36 |
Faktycznie jest jakiś problem z expektem od paru godzin ,,,nie wiadomo co jest grane a jeszcze nocka i tyle spotkan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka