Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#335164 29/04/2005 03:50
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
Kolejne trzy mecze:

EAST

02:00 Philadelphia - Detroit 0:2

WEST

03:00 Memphis - Phoenix 0:2
04:30 Sacramento - Seattle 0:2

Bonus: Unibet
#335165 29/04/2005 05:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
Gospodarze spotkań MUSZĄ wygrać, jeśli myślą o drugiej rundzie play-off. Jeszcze nigdy w historii NBA drużyna przegrywająca 0:3 nie awansowała dalej. New Jersey już przekreślone, Dallas wykorzystało szansę. Jakie rozstrzygnięcia w Philadelphii, Memphis i Sacramento ?

#335166 29/04/2005 06:02
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
N
member
member
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
Z dzisiejszych gospodarzy, to na pewno na Memphis, ani na Philę bym nie postawił. Miami wygrało już 3 mecze, więc teraz Detroit nie będzie chciało dawać im możliwości większego wypoczynku od nich samych i też się będą chcieli szybko z pierwszą rundą rozprawić :-). Miśki powinny być zadowolone, że w ogóle awansowały.... i chyba są, bo teraz już im powodów do zadowolenia nie przybędzie - moim zdaniem przynajmniej. Mam nadzieję, że Sacramento się obudzi, zresztą nie mają wyjścia. A końcówka sezonu mnie zmyliła, bo myślałem, że szczęściarzem będzie ten, kto trafi na Seattle :-).

#335167 29/04/2005 07:17
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Witam.

Suns @ Memphis

Misie wracaja na swoje smieci i beda probowac swoich sil z dobrze spisujaca sie ekipa slonc.

W ostatnim meczu misaczki zaprzepascili mozliwosc wygrania w arizonie prowadzili 99-94 ale niestety run suns i jak sie nie potrafi rzucac osobistych to tak bywa.
Ja bym tu nie skreslal misiaczkow, w ostatnim meczu suns oddalo za 3 pkt rzutow 5-17 a wiec pioronujaca niska skutecznosc jak na ten zespol.
Zadaniem memphis na dzisiejszy mecz to zatrzymac nasha w jakims stopniu, w pierwszym meczu 13 asyst w 2 meczu 15 asyst.

Jako kibic suns ciezko typowac tu porazke sunsow ale uwazam ze tak sie stanie i tym samy pierwsze ZWYCIESTWO w PO Misiaczkow musi nastapic!. W ostatnim meczu dobrze spisal sie Gasol 50% skutecznosci z gry 15 zbiorek 5 asyst, wiliams o dziwo rzucil 21 pkt nie przypominam sobie kiedy on przekroczyl bariere 20pkt, osobiscie wole Watsona bardziej kreatywny rozgrywajacy.

Komentator TNT po porazce Memphis w 2 meczu powiedzial: "Mimo ze Memphis przegralo to poczuli ze moga wygrac poszczegolne mecze i cala serie" ja na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe no ale niech walcza, moje slonca tylko biegaja i rzucaja wiec moze memphis cos wymysli? zatrzymac nasha! albo zagrac tak jak poprzednim mecz dobrze broniac to na wlasnym parkiecie powinno sie udac wygarc.
Z drugiej strony suns prowadzac 2-0 na pewno nie beda chcieli oddac tego zwyciestwa, bo po co robic misiom nadzieje przy stanie 2-1?.

Reasumujac widze plusowy handi na Memphis, na razie +2 troszke za maly osobiscie liczylem w granicach +3-4,5 i troszke sie przeliczylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Poczekamy moze swiat bedzie gral na suns!

Pozdr.

#335168 29/04/2005 08:04
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
osobiscie uwaza, iz Kings musza dzis wygrac, za niumi przemawia pare plusow, wrocili do swojej hali gdzie sa innym zespolem, maja taki sklad ze powinni latwo wygrac (nie wiem co sie z nimi stalo w tych 2 meczach), po trzecie ogladajac w koncowce Seatlle zastanawialem sie co oni robia w PO, no ale widze ze jednak zasluzyli. ale mniejsza oto poprostu Kings wracaja do domu i wygrywaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

w dodatku mecz na Canal + dodatkowy plus hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#335169 29/04/2005 08:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Wielka szkoda, że buki z toto0mix'a nie wystawiły takiej ciekawej oferty jak wczoraj co do zdobyczy punktowych np. Iverson,Webber -42,5+. Dzisiejszej nocy właśnie te pozycje powchodziły elegancko i bezstresowo. Dziffki pewnie sporo na tych pozycjach straciły ; ) No, ale cóż musze się zadowolić tym co wystawili ;P

76ers - Pistons 10 i over 183 (wczoraj NJ mnie zawiedli, ale moim zdaniem Phila ma o wiele wiekszy potencjał od Nets także dzisiaj muszą pojechać wielkich chłopców)

Grizzlies - Suns 2 (przewiduje 4:0 w ich rywalizacji, mecz na pewno bedzie zacięty, ale tak jak Miami dzisiaj Phoenix powinni pogrążyć gospodarzy)

Kings - Sonics 1 i under 204 (wydaje mi się, że od samego początku będa dyktować warunki i nie powinni sobie pozwolić na porażke, ponieważ rywal nie jest aż tak silny jak w przypadku Miami)

#335170 29/04/2005 09:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
A jednak dodali bariery punktowe w toto-mix. A więc dorzuce do tego co obstawiłem S.Marion,A.Stoudemire 45.5 + oraz P.Gasol,M.Miller 33.5+. Myśle, że spokojnie wejdą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#335171 29/04/2005 09:32
Dołączył: Apr 2005
Posty: 6
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 6
Greender - jak najbardziej wystawili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

MARION+STOUDEMIRE PKT 45.5 +
Jak nie powtorzy sie zdobycz Amarego z 1szego meczu (9pkt)
powinni 45 docisnac.

GASOL+M.MILLER PKT 33.5
Pierwsze strzelby u Miskow, linia na bardzo niziutkim poziomie

MEMPHIS-PHOENIX SP206 2
100 jak najbardziej peknie u jednych i drugich

#335172 29/04/2005 10:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
76ers - Pistons 1 ???

Hmm...no jest taka mozliwość,nazywa się....walkower <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Takze dla mnie najwazniejsza wiadomośc to ta,czy Tłoki dotarly do Philadelphii,jezeli tak to 3:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#335173 29/04/2005 10:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 62
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 62
Gdyby phoenix i detroit byli gospodarzami game 3 kursy byłyby po 1,15.

Własny parkiet dodaje pewności ale bez przesady. Tak samo jak memphis i phila chcą wyjść na 1-2 tak samo goście pragną oszczędzić sobie nerwów i zdrowia i spokojnie zakończyć serię na 4-0 ew. 4-1.

Phoenix (1,80) + Detroit (1,80) + SanAntonio (1,85)
w t'mixie w rozpisie 2/3 i jak dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#335174 29/04/2005 12:40
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
A ja wierze, że Phila po dwóch meczach u siebie doprowadzi do stanu 2-2. Prezentują o wiele ciekawszy styl gry. Już mi się znudziły te drewniane akcje obu Wallece' ów. Dziś Iverson pokaże klase. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Natomiast co do zwycięstwa Spurs na wyjeździe to ciężko będzie i całe szczęście. To, że w drógim spotkaniu pogromili Nuggets nie znaczy, że na wyjeździe pójdzie im tak znakomicie. Denver i tak jest zadowolone z rezultatu jaki osiągneli na wyjeźzie dlatego drógi mecz raczej odpuścili by niechćacy nie nabawić się jakichś niepotrzebnych kontuzji. U siebie pokażą klase i doprowadzą San Antionio to rospaczy heh.

Rzaden ze mnie Nostradamous, ale cicho wierze w taki przebieg w tych zestawieniach.

#335175 29/04/2005 13:25
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Quote
A ja wierze, że Phila po dwóch meczach u siebie doprowadzi do stanu 2-2. Prezentują o wiele ciekawszy styl gry. Już mi się znudziły te drewniane akcje obu Wallece' ów. Dziś Iverson pokaże klase. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Natomiast co do zwycięstwa Spurs na wyjeździe to ciężko będzie i całe szczęście. To, że w drógim spotkaniu pogromili Nuggets nie znaczy, że na wyjeździe pójdzie im tak znakomicie. Denver i tak jest zadowolone z rezultatu jaki osiągneli na wyjeźzie dlatego drógi mecz raczej odpuścili by niechćacy nie nabawić się jakichś niepotrzebnych kontuzji. U siebie pokażą klase i doprowadzą San Antionio to rospaczy heh.

Rzaden ze mnie Nostradamous, ale cicho wierze w taki przebieg w tych zestawieniach.

greender spokojnie, to dopiero jutro.
W najgorszym razie bedzie 2-2 a wiec zapowiada sie 3-1 dla spurs.

Pozdr.

#335176 29/04/2005 13:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Już mi się znudziły te drewniane akcje obu Wallece' ów........

Rzaden ze mnie Nostradamous, ale cicho wierze w taki przebieg w tych zestawieniach.

Nostradamus tez pisał herezje Greender <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Drewniane?
Hmmm...dla mnie mistrzowskie,choc nie przepadam za Detroit.
I z szacunkiem dla Iversona,ale w pierwszej piatce Pistons by sie nie załapał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#335177 29/04/2005 14:19
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Oj amkwish nie zalapalby sie tylko dlatego, ze nie pasuje do ich stylu gry! Co do wyniku podzielam Twoje zdanie - Det graja to wygrywaja...

P.S. greender jezeli cos dzis wygrasz to polecam zakup slownika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wybacz, ale momentami to az klóóóje w oczy

#335178 29/04/2005 14:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Quote
Oj amkwish nie zalapalby sie tylko dlatego, ze nie pasuje do ich stylu gry! Co do wyniku podzielam Twoje zdanie - Det graja to wygrywaja...

P.S. greender jezeli cos dzis wygrasz to polecam zakup slownika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wybacz, ale momentami to az klóóóje w oczy
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


A co do tematu to dzisiaj w Sacramento powinni poroztrzelac kosze, jesli sacramento chce sie liczyc w dalszej rywalizacji to Bibby musi zaczac grac, bo sam Peja z Mobleyem nie wystarcza...

W pozostalych meczach widze zwyciestwo Detroti a hp - 3 jest tazke do przyjecia oraz underek w Memfis... tam bedzie przedewszystkim oborna niedziwadkow... a ml no bet


Pozdro

Maciek

#335179 29/04/2005 14:46
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dzisiaj 3 bardzo ciekawe spotkania ... o 1 typie pisałem jużwczoraj a mianowicie o królach ...
Oto moje propocyję na dzisiaj:
-Kings - tutaj zagram 3 typy.
na wygrana
na wygrana z handi -5,5
na wygrana do przerwy z handi -3
Mam przeczucię że Kings zdeklasują dzisiaj ponaddżwiękowców.
- Detroit - przewuższają Phila o conajmniej 1 klasę. Nie ma co gdybać. Dzisiaj wygrają ... 4 mecz też wygraja albo odpuszcza aby skonczyc u siebie. Jednak nie beda bawic sie w jakies kalkulacje
-suns - na ten typ zdecydowania najmniejsza stawka. Jakoś nie mam zbyt duzego przekonania, jednak zdecydowalem sie zagrac.
Ponad to over 91.5 Philadelfii do przewy oraz over 18,5 punktow Peji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#335180 29/04/2005 14:56
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
JA dzis zagrałem tylko 2 meczyki...

Sacramento - Seattle 1
Memphis - Phoenix sp 207 - over

#335181 29/04/2005 15:07
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Ogólnie moja osoba wszystkich drazni i wszystko co powiem zawsze jest złe, niepoprawne albo śmieszne. Ale taka mam nature od zawsze, że przepadam i kibicuje słabszym drużynom i często moje rytualne modlitwy pomagą, a więc Phila pojedzie gładko Detroid i koniec. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

poztsnowiłem zagrac jeszcze coś takiego :

Hamilton,Billups -35.5
Gasol,Miller 33.5+
Marion,Stoudemire 45.5+
Lewis,Allen 44.5+
Iverson 29.5+

Kupon loteria, ale może wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Peace!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Post deleted by amkwish

Last edited by amkwish; 29/04/2005 17:35.
#335183 29/04/2005 16:15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Jak dla mnie Sacramento - Seattle 2, a juz napewno z handi

Mnostwo osob stawia dzis na Krolow. Doprawdy nie moge zrozumiec dlaczego? Jako jedyne uzasadnie tego typu jaki maja to `Sacramento gra u siebie i musza wygrac` Dla mnie to absolutnie nie jest zadne uzasadnienie. Zacznijmy od jak waznej w konferencji zachodniej centra. Dwaj centrzy Kings w dotychczasowych meczach rzucili razem az 21 punktow. W Seattle sam James 36 :|Do tego niezwykle glodny gry jest Lewis. Poza tym mial przeciez sopro czasu by wypoczac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A nawet jak cos nie pojdzie tak Seattle maja Raya Allena ktory i tak zawsze dolozy ok 25 punktow. Jezeli d tego Evans i Daniels stana na wysokosci Ponaddzwikowcy powinni spokojnie wygrac ten mecz oraz nastepny i spokojnie wyczekiwac na kogos z pary SA - Denver (chyba jednak SA). Poza tym wypoczecie przed meczem z ktoras z tamtych druzyn moze miec decydujace zhnaczenie, bowiem jednym z niewielu minusw Seattle jest lawka. Dzis widzi mi sie kolejna porazka Sacramento i tytuly w jutrzejszej amerykanskiej prasie w stylu ` Krolowie bez oreza` <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, alfa, forty, rymoholik, aker, $-man, kamel), 2,509 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,299
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1