|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357 |
Kolejne trzy mecze:
EAST
02:00 Philadelphia - Detroit 0:2
WEST
03:00 Memphis - Phoenix 0:2 04:30 Sacramento - Seattle 0:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357 |
Gospodarze spotkań MUSZĄ wygrać, jeśli myślą o drugiej rundzie play-off. Jeszcze nigdy w historii NBA drużyna przegrywająca 0:3 nie awansowała dalej. New Jersey już przekreślone, Dallas wykorzystało szansę. Jakie rozstrzygnięcia w Philadelphii, Memphis i Sacramento ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144 |
Z dzisiejszych gospodarzy, to na pewno na Memphis, ani na Philę bym nie postawił. Miami wygrało już 3 mecze, więc teraz Detroit nie będzie chciało dawać im możliwości większego wypoczynku od nich samych i też się będą chcieli szybko z pierwszą rundą rozprawić :-). Miśki powinny być zadowolone, że w ogóle awansowały.... i chyba są, bo teraz już im powodów do zadowolenia nie przybędzie - moim zdaniem przynajmniej. Mam nadzieję, że Sacramento się obudzi, zresztą nie mają wyjścia. A końcówka sezonu mnie zmyliła, bo myślałem, że szczęściarzem będzie ten, kto trafi na Seattle :-).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288 |
Witam.
Suns @ Memphis
Misie wracaja na swoje smieci i beda probowac swoich sil z dobrze spisujaca sie ekipa slonc.
W ostatnim meczu misaczki zaprzepascili mozliwosc wygrania w arizonie prowadzili 99-94 ale niestety run suns i jak sie nie potrafi rzucac osobistych to tak bywa. Ja bym tu nie skreslal misiaczkow, w ostatnim meczu suns oddalo za 3 pkt rzutow 5-17 a wiec pioronujaca niska skutecznosc jak na ten zespol. Zadaniem memphis na dzisiejszy mecz to zatrzymac nasha w jakims stopniu, w pierwszym meczu 13 asyst w 2 meczu 15 asyst.
Jako kibic suns ciezko typowac tu porazke sunsow ale uwazam ze tak sie stanie i tym samy pierwsze ZWYCIESTWO w PO Misiaczkow musi nastapic!. W ostatnim meczu dobrze spisal sie Gasol 50% skutecznosci z gry 15 zbiorek 5 asyst, wiliams o dziwo rzucil 21 pkt nie przypominam sobie kiedy on przekroczyl bariere 20pkt, osobiscie wole Watsona bardziej kreatywny rozgrywajacy.
Komentator TNT po porazce Memphis w 2 meczu powiedzial: "Mimo ze Memphis przegralo to poczuli ze moga wygrac poszczegolne mecze i cala serie" ja na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe no ale niech walcza, moje slonca tylko biegaja i rzucaja wiec moze memphis cos wymysli? zatrzymac nasha! albo zagrac tak jak poprzednim mecz dobrze broniac to na wlasnym parkiecie powinno sie udac wygarc. Z drugiej strony suns prowadzac 2-0 na pewno nie beda chcieli oddac tego zwyciestwa, bo po co robic misiom nadzieje przy stanie 2-1?.
Reasumujac widze plusowy handi na Memphis, na razie +2 troszke za maly osobiscie liczylem w granicach +3-4,5 i troszke sie przeliczylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Poczekamy moze swiat bedzie gral na suns!
Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
osobiscie uwaza, iz Kings musza dzis wygrac, za niumi przemawia pare plusow, wrocili do swojej hali gdzie sa innym zespolem, maja taki sklad ze powinni latwo wygrac (nie wiem co sie z nimi stalo w tych 2 meczach), po trzecie ogladajac w koncowce Seatlle zastanawialem sie co oni robia w PO, no ale widze ze jednak zasluzyli. ale mniejsza oto poprostu Kings wracaja do domu i wygrywaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
w dodatku mecz na Canal + dodatkowy plus hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
Wielka szkoda, że buki z toto0mix'a nie wystawiły takiej ciekawej oferty jak wczoraj co do zdobyczy punktowych np. Iverson,Webber -42,5+. Dzisiejszej nocy właśnie te pozycje powchodziły elegancko i bezstresowo. Dziffki pewnie sporo na tych pozycjach straciły ; ) No, ale cóż musze się zadowolić tym co wystawili ;P
76ers - Pistons 10 i over 183 (wczoraj NJ mnie zawiedli, ale moim zdaniem Phila ma o wiele wiekszy potencjał od Nets także dzisiaj muszą pojechać wielkich chłopców)
Grizzlies - Suns 2 (przewiduje 4:0 w ich rywalizacji, mecz na pewno bedzie zacięty, ale tak jak Miami dzisiaj Phoenix powinni pogrążyć gospodarzy)
Kings - Sonics 1 i under 204 (wydaje mi się, że od samego początku będa dyktować warunki i nie powinni sobie pozwolić na porażke, ponieważ rywal nie jest aż tak silny jak w przypadku Miami)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
A jednak dodali bariery punktowe w toto-mix. A więc dorzuce do tego co obstawiłem S.Marion,A.Stoudemire 45.5 + oraz P.Gasol,M.Miller 33.5+. Myśle, że spokojnie wejdą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 6 |
Greender - jak najbardziej wystawili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
MARION+STOUDEMIRE PKT 45.5 + Jak nie powtorzy sie zdobycz Amarego z 1szego meczu (9pkt) powinni 45 docisnac.
GASOL+M.MILLER PKT 33.5 Pierwsze strzelby u Miskow, linia na bardzo niziutkim poziomie
MEMPHIS-PHOENIX SP206 2 100 jak najbardziej peknie u jednych i drugich
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
76ers - Pistons 1 ???
Hmm...no jest taka mozliwość,nazywa się....walkower <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Takze dla mnie najwazniejsza wiadomośc to ta,czy Tłoki dotarly do Philadelphii,jezeli tak to 3:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 62
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 62 |
Gdyby phoenix i detroit byli gospodarzami game 3 kursy byłyby po 1,15.
Własny parkiet dodaje pewności ale bez przesady. Tak samo jak memphis i phila chcą wyjść na 1-2 tak samo goście pragną oszczędzić sobie nerwów i zdrowia i spokojnie zakończyć serię na 4-0 ew. 4-1.
Phoenix (1,80) + Detroit (1,80) + SanAntonio (1,85) w t'mixie w rozpisie 2/3 i jak dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
A ja wierze, że Phila po dwóch meczach u siebie doprowadzi do stanu 2-2. Prezentują o wiele ciekawszy styl gry. Już mi się znudziły te drewniane akcje obu Wallece' ów. Dziś Iverson pokaże klase. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Natomiast co do zwycięstwa Spurs na wyjeździe to ciężko będzie i całe szczęście. To, że w drógim spotkaniu pogromili Nuggets nie znaczy, że na wyjeździe pójdzie im tak znakomicie. Denver i tak jest zadowolone z rezultatu jaki osiągneli na wyjeźzie dlatego drógi mecz raczej odpuścili by niechćacy nie nabawić się jakichś niepotrzebnych kontuzji. U siebie pokażą klase i doprowadzą San Antionio to rospaczy heh.
Rzaden ze mnie Nostradamous, ale cicho wierze w taki przebieg w tych zestawieniach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288 |
A ja wierze, że Phila po dwóch meczach u siebie doprowadzi do stanu 2-2. Prezentują o wiele ciekawszy styl gry. Już mi się znudziły te drewniane akcje obu Wallece' ów. Dziś Iverson pokaże klase. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Natomiast co do zwycięstwa Spurs na wyjeździe to ciężko będzie i całe szczęście. To, że w drógim spotkaniu pogromili Nuggets nie znaczy, że na wyjeździe pójdzie im tak znakomicie. Denver i tak jest zadowolone z rezultatu jaki osiągneli na wyjeźzie dlatego drógi mecz raczej odpuścili by niechćacy nie nabawić się jakichś niepotrzebnych kontuzji. U siebie pokażą klase i doprowadzą San Antionio to rospaczy heh.
Rzaden ze mnie Nostradamous, ale cicho wierze w taki przebieg w tych zestawieniach. greender spokojnie, to dopiero jutro. W najgorszym razie bedzie 2-2 a wiec zapowiada sie 3-1 dla spurs. Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Już mi się znudziły te drewniane akcje obu Wallece' ów........
Rzaden ze mnie Nostradamous, ale cicho wierze w taki przebieg w tych zestawieniach. Nostradamus tez pisał herezje Greender <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Drewniane? Hmmm...dla mnie mistrzowskie,choc nie przepadam za Detroit. I z szacunkiem dla Iversona,ale w pierwszej piatce Pistons by sie nie załapał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Oj amkwish nie zalapalby sie tylko dlatego, ze nie pasuje do ich stylu gry! Co do wyniku podzielam Twoje zdanie - Det graja to wygrywaja...
P.S. greender jezeli cos dzis wygrasz to polecam zakup slownika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wybacz, ale momentami to az klóóóje w oczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436 |
Oj amkwish nie zalapalby sie tylko dlatego, ze nie pasuje do ich stylu gry! Co do wyniku podzielam Twoje zdanie - Det graja to wygrywaja...
P.S. greender jezeli cos dzis wygrasz to polecam zakup slownika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wybacz, ale momentami to az klóóóje w oczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A co do tematu to dzisiaj w Sacramento powinni poroztrzelac kosze, jesli sacramento chce sie liczyc w dalszej rywalizacji to Bibby musi zaczac grac, bo sam Peja z Mobleyem nie wystarcza... W pozostalych meczach widze zwyciestwo Detroti a hp - 3 jest tazke do przyjecia oraz underek w Memfis... tam bedzie przedewszystkim oborna niedziwadkow... a ml no bet Pozdro Maciek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzisiaj 3 bardzo ciekawe spotkania ... o 1 typie pisałem jużwczoraj a mianowicie o królach ... Oto moje propocyję na dzisiaj: -Kings - tutaj zagram 3 typy. na wygrana na wygrana z handi -5,5 na wygrana do przerwy z handi -3 Mam przeczucię że Kings zdeklasują dzisiaj ponaddżwiękowców. - Detroit - przewuższają Phila o conajmniej 1 klasę. Nie ma co gdybać. Dzisiaj wygrają ... 4 mecz też wygraja albo odpuszcza aby skonczyc u siebie. Jednak nie beda bawic sie w jakies kalkulacje -suns - na ten typ zdecydowania najmniejsza stawka. Jakoś nie mam zbyt duzego przekonania, jednak zdecydowalem sie zagrac. Ponad to over 91.5 Philadelfii do przewy oraz over 18,5 punktow Peji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
JA dzis zagrałem tylko 2 meczyki...
Sacramento - Seattle 1 Memphis - Phoenix sp 207 - over
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
Ogólnie moja osoba wszystkich drazni i wszystko co powiem zawsze jest złe, niepoprawne albo śmieszne. Ale taka mam nature od zawsze, że przepadam i kibicuje słabszym drużynom i często moje rytualne modlitwy pomagą, a więc Phila pojedzie gładko Detroid i koniec. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
poztsnowiłem zagrac jeszcze coś takiego :
Hamilton,Billups -35.5 Gasol,Miller 33.5+ Marion,Stoudemire 45.5+ Lewis,Allen 44.5+ Iverson 29.5+
Kupon loteria, ale może wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Peace!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Post deleted by amkwish
Last edited by amkwish; 29/04/2005 17:35.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
Jak dla mnie Sacramento - Seattle 2, a juz napewno z handi
Mnostwo osob stawia dzis na Krolow. Doprawdy nie moge zrozumiec dlaczego? Jako jedyne uzasadnie tego typu jaki maja to `Sacramento gra u siebie i musza wygrac` Dla mnie to absolutnie nie jest zadne uzasadnienie. Zacznijmy od jak waznej w konferencji zachodniej centra. Dwaj centrzy Kings w dotychczasowych meczach rzucili razem az 21 punktow. W Seattle sam James 36 :|Do tego niezwykle glodny gry jest Lewis. Poza tym mial przeciez sopro czasu by wypoczac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A nawet jak cos nie pojdzie tak Seattle maja Raya Allena ktory i tak zawsze dolozy ok 25 punktow. Jezeli d tego Evans i Daniels stana na wysokosci Ponaddzwikowcy powinni spokojnie wygrac ten mecz oraz nastepny i spokojnie wyczekiwac na kogos z pary SA - Denver (chyba jednak SA). Poza tym wypoczecie przed meczem z ktoras z tamtych druzyn moze miec decydujace zhnaczenie, bowiem jednym z niewielu minusw Seattle jest lawka. Dzis widzi mi sie kolejna porazka Sacramento i tytuly w jutrzejszej amerykanskiej prasie w stylu ` Krolowie bez oreza` <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|