Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 29 1 2 3 4 5 28 29
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Oglądałem wcześniejsze konferencje z jego udziałem i m moim odczuciu pogorszyło mu sie laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Z tego co Jędrek mowil wynika ze wazy 120kg, zrzuci gora 5, czyli bedzie najciezszy w karierze, oj ruchliwosci to mu to nie wrozy.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
jedzie ktoś na walke ? smile coś mało chętnych jest jechać troche kilometrów i wydać 500zł smile trzeba poczekać na bilety smile był ktoś na tej Hali ? jak tam z widocznością z ostatnich miejsc ? jak w Chorzowie ? laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
o ile dojdzie do walki to bedzie remis, zaden z bokserow nie moze przegrac bo bylbym posmiewiskiem na caly swiat a przede wszystkim w Polsce, wiec krzywdy sobie nie zrobia ...

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Over 8.5 @1.55 tu milutki kurs i trzeba brac wink

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
ktore buki juz wystawily tę walke? i jakie są kursy?

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
1,30 25,00 3,40

Under 8,5 Rounds Over 8,5 Rounds
2,35 1,55

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by termii
1,30 25,00 3,40

Under 8,5 Rounds Over 8,5 Rounds
2,35 1,55
betsafe wink

Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
Panowie z tym Over 8,5 Rounds to bym się wstrzymał. Może się okazać, że 120kg Andrzej nie wytrzymuję tempa Adamka i zwyczajnie podda go narożnik lub Goły wykręci się kontuzją. Wierzcie, nie było większego fana Gołoty ode mnie, jednak po prawdzie dziś to 41-letni wyboksowany gość, który szuka jeszcze jakieś rozrywki. Zwróćcie uwagę na jego podejście do boksu przed walką z Batesem w Polsce mówił, że wraca do boksu, żeby coś się w jego życiu działo, że chce się sprawdzić. To cały Andrzej on kocha boks, kocha ten medialny szum, przecież widać, że lubi żartować na konferencjach, że cieszy go sympatia kibiców. Adamek jest inny nie ma tej kasy co Gołota, a wie, że jego prime można minąć bardzo szybko, dlatego boks traktuję śmiertelnie poważnie, on nie odpuści przygotowań do tej walki, przygotuję się do niej na 120%.

Główne atuty Adamka to mobilność drugim szybkość. W wadze ciężkiej dorównać mu mogą w tym elemencie tylko Haye i Chambers, jeśli któryś z was interesuję się boksem to wie co Chambers zrobił z Dimitrenką ostatnio.

Szybkość w boksie spala jak mawiał legendarny trener Cus D'amato. Jeśli Andrzej nie potrafi skończyć zranionego buma Mike'a Mollo, nie potrafi przez 6 rund powalić wolnego McBride'a to czym przeciwstawi się sile 100kg Adamka?! Ludzie bądźmy poważni.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Chembers to co by nie mowic prymityw techniczny, z nim adamek wygrywa 65% walk. Kliczki absolutnie poza zasiegiem Tomka, a z Haye Tomek musialby liczyc na luckypunch inaczej dostaje w tylek by pts.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Cala reszta HW absolutnie do rozwalenia przez Tomasza w tym amerykanska "nadzieja" - zabijaka Arreola.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
A Wałujew? laugh

Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
boks to qówno...

MMA Panowie MMA ;D

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Ta over 8,5 rundy w walce Gołoty po 1,55. Rzeczywiście PROMOCJA laugh laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Zwłaszcza w przypadku gościa, u którego under 1,5 okazuje się być dobrym typem.

Poza tym nie wiadomo jak by Gołota wytrzymał kondycyjnie walkę (przy założeniu że przetrwa pierwsze rundy i później Adamek nic mu nie zrobi).
Z Mollo Andrew pod koniec walki już pływał nieźle, choć nie tak jak Mollo. Od tego czasu minął kolejny rok który dla boksera w tym wieku znaczy dużo. A Andrew nie miał kiedy trenować kondycji i wytrzymałości bo większość czasu leczył rękę.

A jedno jest pewne - jeśli Gołota padnie w tej walce kondycyjnie to będzie jego koniec. Adamek z pewnością pod tym względem wypadnie lepiej i mając osłabionego rywala będzie walił cios za ciosem jak w worek aż sędzia się zlituje i przerwie.


Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
A są juz jakies informacje nt. biletów (ceny i od kiedy mozna kupowac) na ta gale?

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
wywiad z Andrzejem smile

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982


I wszystko na ten temat wink Widzę, że jest tu wielu, którzy chcą tylko pamiętać te najgorsze momenty i walki Andrzeja. Nie chcą pamiętać tego jak walczył (choć nie zawsze wygrywał) min z Pou'ha, Bowem, Grnatem, Byrdem czy Ruizem. Zawsze mnie śmieszyło jak porównywano Tigera z Andrew. Jeśli ktoś choć odrobinę zna się na boksie wie, że prawdziwy boks jest gdy walczy się w Stanach. Andrew walczył z najlepszymi choć z różnym skutkiem, a z jakimi to tuzami swojej kategorii walczył Tiger? Ponadto Andrew ZAWSZE walczył jako nasz a nie przyszywany niemczur. Reasumując zawsze będę mu kibicował i tylko szkoda, że za jego naprawdę dużymi umiejeynościami nie poszła "chłodna głowa" i właściwa psychika.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228
Mnie śmieszy sam Michalczewski, w jednym z wywiadów powiedział że on nie walczy z zawodnikami z tak niskiej pólki jak Gołota, że on walczy tylko z czołówką czym się totalnie skompromitował, bo jeśli ktoś się zna na boksie wie, że Tiger nigdy w swojej karierze nie walczył z dobrym Bokserem, walk z tymi najleszymi z którymi na 99% by przegrał zawsze unikał jak ognia(np:Roy Junior) co z tego że nic nie przegrał, no chyba tylko ta ostatnią w karierze walke, skoro walczył z laikami, nigdy nie odważył sie walczyć za oceanem a tam są najlepsi bokserzy.


Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Zgadza sie, Michalczewski walczyl na europejskim zadupiu, gdzie mial cieplutko pod opieką szwabskich promotórow ktorzy w pogotowiu mieli ustawionych sędziow, i walczyl z gruncie rzeczy z przecietniakami bo elita walczyla wtedy w USA. Nie zmienia to faktu ze Darek wygrywal co sie dalo wygrac, a Jędrek przegrywal z kim sie dalo przegrac i to w sposoby kompromutujące.

Strona 3 z 29 1 2 3 4 5 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rafal08, rymoholik, burbon, Akhu, bukma, latajaca_holenderka), 1,327 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,694
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1