Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
#336228 05/05/2005 15:34
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
ROZSTAWIONA 16 ZAWODNIKÓW:

1.Emilio
2.Jaja
3.Misiek
4.Miara
5.Hysio
6.Wychowany_Na_Nalewce
7.Kameleon
8.Gacektyper
9.A.S.Romek
10.Gregov
11.Pele
12.Cukier
13.Fro_Lech
14.Sebkos
15.Piomil
16.Troll

Wyżej wymienieni zawodnicy w 1 rundzie nie będą rozgrywać meczu tzn. mają wolny los w 1 rundzie.

#336229 05/05/2005 16:01
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
spoznilem sie ??

Pozdrawiam

#336230 06/05/2005 06:30
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
spoznilem sie ??

Pozdrawiam
Tak, już zapisy zakończone!

Zapraszam do następnej edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#336231 06/05/2005 09:30
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
No i pizda nie zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Nie ma jakies "dzikiej karty" od organizatorow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#336232 06/05/2005 12:41
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
No i pizda nie zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Nie ma jakies "dzikiej karty" od organizatorow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
No niestety nie zagrasz.

Ale można zrobić coś takiego, że jak ktoś z tych nowych zawodników, którzy będą grać w 1 rundzie nie podadzą typów do czwartku to Wy obaj wchodzicie za nich.

Nowych użytkowników z małą ilością postów poinformuję na priva i jak nie podadzą typów to Wy na ich miejsce wejdziecie i będziecie mieć trzy dni na typowanie.

#336233 06/05/2005 17:23
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
kiedy bedzie jakas drabinka ???

#336234 06/05/2005 17:29
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
kiedy bedzie jakas drabinka ???
Dziś lub jutro zrobie losowanie to podam pary 1 rundy.

W poniedziałek zaczynamy grać!

#336235 06/05/2005 21:37
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Quote
Quote
kiedy bedzie jakas drabinka ???
Dziś lub jutro zrobie losowanie to podam pary 1 rundy.

W poniedziałek zaczynamy grać!

ROmus losuj szczesliwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> TYLKO WISŁA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#336236 07/05/2005 08:54
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Quote
Quote
kiedy bedzie jakas drabinka ???
Dziś lub jutro zrobie losowanie to podam pary 1 rundy.

W poniedziałek zaczynamy grać!

ROmus losuj szczesliwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> TYLKO WISŁA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Wazelina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Arka Mistrzem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#336237 07/05/2005 14:43
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813


Viva - bez Ciebie ten Turniej straci swój koloryt.Jak nie bedziesz miał innej możliwości wskoczenia do Turnieju,ja ustępuję Ci swoje miejsce.

#336238 08/05/2005 06:51
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
N
member
member
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
to jakby ktoś zaniechał uczestnictwa, a byłaby mozliwość wstąpienia na jego miejsce, to ja chętnie ;-)

#336239 08/05/2005 13:27
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Już za niedługo losowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#336240 08/05/2005 16:24
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
1 RUNDA 9-15 Maj:

GÓRNA CZĘŚĆ TABELI:

----------
(1)Emilio
bye
----------
DANI1927
Larsson
----------
Amper
Cartmann
----------
bye
(9)A.S.Romek
----------
(13)Fro_Lech
bye
----------
Rafal_TSW
Marlon
----------
Yaqb
Shybki20
----------
bye
(5)Hysio
----------
(7)Kameleon
bye
----------
Haas
Ghermann
----------
[T]-error
Szamann
----------
bye
(15)Piomil
----------
(11)Pele
bye
----------
Marcel
Ivo_Karlovic
----------
Bobek_23
Golo060
----------
bye
(3)Misiek
----------


DOLNA CZĘŚĆ TABELI:
----------
(4)Miara
bye
----------
Warka25
XsebaX
----------
Lukiwa
Sen DPL
----------
bye
(10)Gregov
----------
(14)Sebkos
bye
----------
Katowiczanin
Majner
----------
Dominix
Arktos
----------
bye
(6)Wychowany_Na_Nalewce
----------
(8)Gacektyper
bye
----------
Aslan
Kazik
----------
Rivaldinho
Hunter
----------
bye
(16)Troll
----------
(12)Cukier
bye
----------
Ryf
Okan
----------
Kuerten
Kattowitz
----------
bye
(2)Jaja
----------

#336241 08/05/2005 16:33
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
----------
Amper
Cartmann
----------


Romuś... Ty samych z tego samego miasta, czy to mądre? tongue


Mam nadzieję że zwycięzca nie spotka się ze mną...

Derby Wielunia <hoho> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#336242 08/05/2005 16:38
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
----------
Amper
Cartmann
----------


Romuś... Ty samych z tego samego miasta, czy to mądre? tongue


Mam nadzieję że zwycięzca nie spotka się ze mną...

Derby Wielunia <hoho> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Tak przebiegło losowanie, cóż ja na to poradze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#336243 09/05/2005 13:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
ja takze

#336244 10/05/2005 08:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Ja mam pytanie. Jak beda liczone kursy nietrafione bo dokladnie nie rozumiem. Bo trafione to wiadomo sie beda sumowaly a nietrafione jak beda liczone w stosunku do tych trafionych? To jak typuje typ o kursie 2,50 i nie trafiam to mam -2,50 ? A pozniej 2 typy powiedzmy o kursie 1,25 trafiam to mam zero? Prosze o dokladne wytlumaczenie.

#336245 10/05/2005 08:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Czy może sumujemy tylko typy trafione a nie trafione są liczone jako 0 i nie ma żadnych minusów związanych z typami nietrafionymi. Prosze o odpowiedź.

#336246 10/05/2005 14:45
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Czy może sumujemy tylko typy trafione a nie trafione są liczone jako 0 i nie ma żadnych minusów związanych z typami nietrafionymi. Prosze o odpowiedź.
Sumujemy tylko trafione.

#336247 21/05/2005 10:56
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
PUNKTACJA W EDYCJI "ZIMA" 2005:

Champions Race:
W: 50 pkt.
F: 35 pkt.
SF: 22 pkt.
QF: 12 pkt.
R16: 5 pkt.
R32: 3 pkt.
R48: 1 pkt.

Entry System:
W: 250 pkt.
F: 175 pkt.
SF: 110 pkt.
QF: 60 pkt.
R16: 25 pkt.
R32: 15 pkt.
R48: 5 pkt.

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK, kamel, forty, latajaca_holenderka), 1,379 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1