|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
ROZSTAWIONA 16 ZAWODNIKÓW:
1.Emilio 2.Jaja 3.Misiek 4.Miara 5.Hysio 6.Wychowany_Na_Nalewce 7.Kameleon 8.Gacektyper 9.A.S.Romek 10.Gregov 11.Pele 12.Cukier 13.Fro_Lech 14.Sebkos 15.Piomil 16.Troll
Wyżej wymienieni zawodnicy w 1 rundzie nie będą rozgrywać meczu tzn. mają wolny los w 1 rundzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095 |
spoznilem sie ??
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
spoznilem sie ??
Pozdrawiam Tak, już zapisy zakończone! Zapraszam do następnej edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
No i pizda nie zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Nie ma jakies "dzikiej karty" od organizatorow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
No i pizda nie zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Nie ma jakies "dzikiej karty" od organizatorow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> No niestety nie zagrasz. Ale można zrobić coś takiego, że jak ktoś z tych nowych zawodników, którzy będą grać w 1 rundzie nie podadzą typów do czwartku to Wy obaj wchodzicie za nich. Nowych użytkowników z małą ilością postów poinformuję na priva i jak nie podadzą typów to Wy na ich miejsce wejdziecie i będziecie mieć trzy dni na typowanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
kiedy bedzie jakas drabinka ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
kiedy bedzie jakas drabinka ??? Dziś lub jutro zrobie losowanie to podam pary 1 rundy. W poniedziałek zaczynamy grać!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
kiedy bedzie jakas drabinka ??? Dziś lub jutro zrobie losowanie to podam pary 1 rundy. W poniedziałek zaczynamy grać!ROmus losuj szczesliwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> TYLKO WISŁA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
kiedy bedzie jakas drabinka ??? Dziś lub jutro zrobie losowanie to podam pary 1 rundy. W poniedziałek zaczynamy grać!ROmus losuj szczesliwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> TYLKO WISŁA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Wazelina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Arka Mistrzem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813 |
Viva - bez Ciebie ten Turniej straci swój koloryt.Jak nie bedziesz miał innej możliwości wskoczenia do Turnieju,ja ustępuję Ci swoje miejsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144 |
to jakby ktoś zaniechał uczestnictwa, a byłaby mozliwość wstąpienia na jego miejsce, to ja chętnie ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Już za niedługo losowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
1 RUNDA 9-15 Maj:
GÓRNA CZĘŚĆ TABELI: ---------- (1)Emilio bye ---------- DANI1927 Larsson ---------- Amper Cartmann ---------- bye (9)A.S.Romek ---------- (13)Fro_Lech bye ---------- Rafal_TSW Marlon ---------- Yaqb Shybki20 ---------- bye (5)Hysio ---------- (7)Kameleon bye ---------- Haas Ghermann ---------- [T]-error Szamann ---------- bye (15)Piomil ---------- (11)Pele bye ---------- Marcel Ivo_Karlovic ---------- Bobek_23 Golo060 ---------- bye (3)Misiek ----------
DOLNA CZĘŚĆ TABELI: ---------- (4)Miara bye ---------- Warka25 XsebaX ---------- Lukiwa Sen DPL ---------- bye (10)Gregov ---------- (14)Sebkos bye ---------- Katowiczanin Majner ---------- Dominix Arktos ---------- bye (6)Wychowany_Na_Nalewce ---------- (8)Gacektyper bye ---------- Aslan Kazik ---------- Rivaldinho Hunter ---------- bye (16)Troll ---------- (12)Cukier bye ---------- Ryf Okan ---------- Kuerten Kattowitz ---------- bye (2)Jaja ----------
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
---------- Amper Cartmann ---------- Romuś... Ty samych z tego samego miasta, czy to mądre?  Mam nadzieję że zwycięzca nie spotka się ze mną... Derby Wielunia <hoho> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
---------- Amper Cartmann ---------- Romuś... Ty samych z tego samego miasta, czy to mądre?  Mam nadzieję że zwycięzca nie spotka się ze mną... Derby Wielunia <hoho> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tak przebiegło losowanie, cóż ja na to poradze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Ja mam pytanie. Jak beda liczone kursy nietrafione bo dokladnie nie rozumiem. Bo trafione to wiadomo sie beda sumowaly a nietrafione jak beda liczone w stosunku do tych trafionych? To jak typuje typ o kursie 2,50 i nie trafiam to mam -2,50 ? A pozniej 2 typy powiedzmy o kursie 1,25 trafiam to mam zero? Prosze o dokladne wytlumaczenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Czy może sumujemy tylko typy trafione a nie trafione są liczone jako 0 i nie ma żadnych minusów związanych z typami nietrafionymi. Prosze o odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Czy może sumujemy tylko typy trafione a nie trafione są liczone jako 0 i nie ma żadnych minusów związanych z typami nietrafionymi. Prosze o odpowiedź. Sumujemy tylko trafione.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
PUNKTACJA W EDYCJI "ZIMA" 2005:
Champions Race: W: 50 pkt. F: 35 pkt. SF: 22 pkt. QF: 12 pkt. R16: 5 pkt. R32: 3 pkt. R48: 1 pkt.
Entry System: W: 250 pkt. F: 175 pkt. SF: 110 pkt. QF: 60 pkt. R16: 25 pkt. R32: 15 pkt. R48: 5 pkt.
|
|
|
Link skopiowany do schowka