Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
#336362 01/05/2005 19:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
panowie cos sie chyba carterowi stalo bo zszedl po kilku minutach?

Bonus: Unibet
#336363 01/05/2005 19:45
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
Quote
juz po ptokach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Nie tracmy Wiary Phila go go go <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#336364 01/05/2005 19:46
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
juz wrocil Carter do gry, ale wyglada na to ze Netsom juz nie chce sie walczyc

#336365 01/05/2005 19:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Aby wszedl mi over, potrzebuje 2 dogrywek, a to byloby juz chyba za wiele... A tak miedzy nami, baaardzo ciekawy mecz, szkoda tylko, ze jak zwykle zawodza wszyscy procz Allena, nawet Webber pokazuje dzis klase.

#336366 01/05/2005 19:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
wrocil ale miami cisnie strasznie new jersey musi nie dac im rzucac 3-jki

#336367 01/05/2005 19:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
93:92 dla pistons i 46 sek do konca

#336368 01/05/2005 19:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
6 pkt i wchodzi over 190! mozliwe...?

#336369 01/05/2005 19:56
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
w 4 sek. raczej nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#336370 01/05/2005 19:57
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
zdaje sie ze det 97:92

#336371 01/05/2005 19:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
97:92 koniec braklo 1pkt lub 2 pkt do wyrownania lini pkt:(

#336372 01/05/2005 19:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Pido zabraklo 2 pkt...
Ja przerzucam sie na Palermo i Monaco zagralem 2 remisy nara...zycze powodzenia...POZDRO
Szkoda PHili:(

#336373 01/05/2005 20:03
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Teraz widzicie dlaczego Pistons sa mistrzami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. A Iverson moze i faktycznie zasluguje na mvp.

#336374 01/05/2005 20:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Gdyby Korver trafil za 3, gdyby... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie jest mi zal mojego kuponu, zal mi osob, ktore stawialy handicap na Phile (choc nie jestem pewien, czy bylo +4,5 czy +5,5), po cichu myslalem o niespodziance i o tym, ze wiekszosc osob przejechaloby sie na typie Detroti z handi lub bez, w rankingu typow... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#336375 01/05/2005 20:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Quote
Teraz widzicie dlaczego Pistons sa mistrzami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. A Iverson moze i faktycznie zasluguje na mvp.

W nastepnej rundzie Detroit OUT!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#336376 01/05/2005 20:10
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Quote
Teraz widzicie dlaczego Pistons sa mistrzami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. A Iverson moze i faktycznie zasluguje na mvp.

mozesz mowic jasniej, bo niewiele widzialem w meczu mistrzowskich argumentow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#336377 01/05/2005 20:10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Witam.

Fantastyczny mecz ufff, przypomnialy sie dobre chwile przezyte z DET w zeszlorocznych PO.
Przyznac nalezy Det charakter, mimo ze slabo grali pokazali w koncowce co to znaczy byc mistrzem, mam obawy czy det poradzi sobie w finale z miami, ale to jeszcze duzo czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
W phili widac brak doswiadczenia, pare akcji w waznych momentach nie powinni wykonywac tacy zawodnicy, a ten rzuc korvera to wogole, mogl poczekac znajsc inna pozyce/odegrac komus bylo 9 sekund to sporo czasu.

Pozdr.

#336378 01/05/2005 20:22
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Quote
Quote
Teraz widzicie dlaczego Pistons sa mistrzami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. A Iverson moze i faktycznie zasluguje na mvp.

mozesz mowic jasniej, bo niewiele widzialem w meczu mistrzowskich argumentow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

nie za wiele druzyn potrafi wygrac przegrywajac 7 pkt na 2:30 do konca gdy pilke ma przeciwnik i to na wyjezdzie dla rozjasnienia Ci umyslu.

#336379 01/05/2005 20:26
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Quote
Quote
Teraz widzicie dlaczego Pistons sa mistrzami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. A Iverson moze i faktycznie zasluguje na mvp.

W nastepnej rundzie Detroit OUT!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

a kto niby ma ich w tej nastepnej rundzie pokonac???

#336380 01/05/2005 20:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
szkoda mi bardzooo 76ers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> wszystko wskazuje na to, że w nastepnej rundzie powtórka z rozrywki czyli Detroid - Indiana

#336381 01/05/2005 20:26
Dołączył: May 2005
Posty: 478
addict
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 478
Sacramento - Seattle - 0 Zobaczymy !!!

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1