|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
panowie cos sie chyba carterowi stalo bo zszedl po kilku minutach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207 |
juz po ptokach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Nie tracmy Wiary Phila go go go <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
juz wrocil Carter do gry, ale wyglada na to ze Netsom juz nie chce sie walczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344 |
Aby wszedl mi over, potrzebuje 2 dogrywek, a to byloby juz chyba za wiele... A tak miedzy nami, baaardzo ciekawy mecz, szkoda tylko, ze jak zwykle zawodza wszyscy procz Allena, nawet Webber pokazuje dzis klase.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
wrocil ale miami cisnie strasznie new jersey musi nie dac im rzucac 3-jki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
93:92 dla pistons i 46 sek do konca
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344 |
6 pkt i wchodzi over 190! mozliwe...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
w 4 sek. raczej nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
97:92 koniec braklo 1pkt lub 2 pkt do wyrownania lini pkt:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Pido zabraklo 2 pkt... Ja przerzucam sie na Palermo i Monaco zagralem 2 remisy nara...zycze powodzenia...POZDRO Szkoda PHili:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Teraz widzicie dlaczego Pistons sa mistrzami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. A Iverson moze i faktycznie zasluguje na mvp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344 |
Gdyby Korver trafil za 3, gdyby... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie jest mi zal mojego kuponu, zal mi osob, ktore stawialy handicap na Phile (choc nie jestem pewien, czy bylo +4,5 czy +5,5), po cichu myslalem o niespodziance i o tym, ze wiekszosc osob przejechaloby sie na typie Detroti z handi lub bez, w rankingu typow... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436 |
Teraz widzicie dlaczego Pistons sa mistrzami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. A Iverson moze i faktycznie zasluguje na mvp. W nastepnej rundzie Detroit OUT!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737 |
Teraz widzicie dlaczego Pistons sa mistrzami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. A Iverson moze i faktycznie zasluguje na mvp. mozesz mowic jasniej, bo niewiele widzialem w meczu mistrzowskich argumentow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288 |
Witam.
Fantastyczny mecz ufff, przypomnialy sie dobre chwile przezyte z DET w zeszlorocznych PO. Przyznac nalezy Det charakter, mimo ze slabo grali pokazali w koncowce co to znaczy byc mistrzem, mam obawy czy det poradzi sobie w finale z miami, ale to jeszcze duzo czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. W phili widac brak doswiadczenia, pare akcji w waznych momentach nie powinni wykonywac tacy zawodnicy, a ten rzuc korvera to wogole, mogl poczekac znajsc inna pozyce/odegrac komus bylo 9 sekund to sporo czasu.
Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Teraz widzicie dlaczego Pistons sa mistrzami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. A Iverson moze i faktycznie zasluguje na mvp. mozesz mowic jasniej, bo niewiele widzialem w meczu mistrzowskich argumentow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> nie za wiele druzyn potrafi wygrac przegrywajac 7 pkt na 2:30 do konca gdy pilke ma przeciwnik i to na wyjezdzie dla rozjasnienia Ci umyslu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Teraz widzicie dlaczego Pistons sa mistrzami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. A Iverson moze i faktycznie zasluguje na mvp. W nastepnej rundzie Detroit OUT!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> a kto niby ma ich w tej nastepnej rundzie pokonac???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
szkoda mi bardzooo 76ers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> wszystko wskazuje na to, że w nastepnej rundzie powtórka z rozrywki czyli Detroid - Indiana
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 478 |
Sacramento - Seattle - 0 Zobaczymy !!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka