Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Mar 2008
Posty: 28
lds Offline
newbie
newbie
Dołączył: Mar 2008
Posty: 28
po wczorajszej sromotnej porazce na gp delikatnie zagram wg mnie dosyc ciekawe typy z oferty Tobetu:

gniezno-tarnow 2 1.20
ostrów - grudziadz 1 1.12
hampel over 10,5 1.95
dobrucki under 10,5 1.80
jonsson +1,5 vs sullivan 1 1.70 ako 8.02:)

zycze sobie i wam powodzenia:)


Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Originally Posted by luki75
spokojnie handi Stal plus 18, powinno wejsc bez problemu. Zgadzam się z trypkiem. Falubaz nieco na luzie takze Stal do 39 dobije, chyba ze Rune nie pojedzie jak co niektorzy donosza

Nie sadze zeby po tegorocznych animozjach miedzy oboma klubami Zielonka potraktowala ten mecz ulgowo. Zreszta duzo zalezy od wyniku meczu w Czestochowie. Jesli Czewa wygra to Falubaz bedzie musial zdobyc 8 oczek wiecej z Gorzowem niz Wlokniarz dzis z Lesznem aby w polfinale pojechac z Polonia a nie Unibaxem. Chociazby minimalne 46-44 w Czewie to conajmniej 54-36 w Zielonej wydaje mi sie.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
ja znalazelm ciekawy jak dla mnie typek

Drabik-Shielda(+0,5) 2 2,00 Kangur po powrocie prezentuje dobra forme a drabik w parze z Pedersenem trojek przywozic nie bedzie...a wiec Adam boks smile


Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Originally Posted by HERBI
ja znalazelm ciekawy jak dla mnie typek

Drabik-Shielda(+0,5) 2 2,00 Kangur po powrocie prezentuje dobra forme a drabik w parze z Pedersenem trojek przywozic nie bedzie...a wiec Adam boks smile
Dokładnie, zgadzam się z tym typem!
Dodam tylko, że w bet365m kurs 2,2 wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Czy jest jakies potwierdzone info o skladzie unibaxu?

Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
Jaguś pod 1

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Moze to i dobrze ze takim 'bitym" faworytem jest Apator , bo w przypadku dobrego hc na gosci zawsze mozna przywalic na ....Wlokniarz.Tym bardziej ze chyba tor nie sprawi klopotow Richardsonowi ani tez Woffindenowi,(swietna forma ostatnio i potrafi skutecznie jechac w parze z Hancockiem) a ich pkt troszke zabraklo w pierwszym spotkaniu.Mysle ze Gapinskiego tez stac na kilka oczek.Tak wiec niby faworytem sa gospodarze to w tym meczu moze byc kazdy wynik.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dobra przepraszam państwa, ale starczy już tego cyrku laugh laugh

Pomyliłeś chyba miejsca Big, jak szukasz "murzyna" to zamieść gdzieś ogłoszenie, że potrzebujesz pracownika - ale niekoniecznie w dziale analizy meczów.

Mam nadzieję, że wielu frajerów nie nabrałeś laugh

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Originally Posted by buszmen
Dobra przepraszam państwa, ale starczy już tego cyrku laugh laugh

Pomyliłeś chyba miejsca Big, jak szukasz "murzyna" to zamieść gdzieś ogłoszenie, że potrzebujesz pracownika - ale niekoniecznie w dziale analizy meczów.

Mam nadzieję, że wielu frajerów nie nabrałeś laugh

cyrk powiadasz...widać, że chęć niesienia pomocy innym jest obca co niektórym, wiec wystarczy sprawie łeb ukręcić i najlepiej ośmieszyć takiego, prawda? Jakie to polskie.

No cóż... skoro uczciwych userów nazywa się frajerami, to co oni pomyślą o Tobie? Niezazdroszczę.

Za stary jestem, by nabierać ludzi na pierdoły wyssane z palca. Kto mnie zna, wie doskonale, że do bukmacherki podchodzę rzetelnie i nie podaję niesprawdzonych informacji, czy typu, do którego nie jestem przekonany, więc jeżeli mnie nie znasz, nie zabieraj głosu.
Bycie moderatorem, nie uprawnia do obrażania ludzi, zapamietaj to sobie, ten "szacunek" do zwykłych ludzi wróci do Ciebie ze zdwojoną siłą. Znam życie.


Fakt,miejsce nie najlepsze, ale sprawa była powiązana z tematem.


Skoro moja osoba jest niepożądana(niwiarygodna), nic nie będę pisał.Koniec, kropka.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Niezależnie od tego na ile sprawdzone i pewne są Twoje "info" czy też imaginacje, to każdy kto nabiera się na tanie info w stylu "wiem, ale nie powiem" i chce robić za murzyna w rewanżu, no to sorry... jak go nazwać: desperatem?

Jak masz info ze środowiska czy od zawodników, to weź to może uszanuj, a nie rozsyłasz pierwszemu lepszemu na privach w necie. Już to Cię dyskredytuje na starcie.

Jak masz coś do przekazania na forum to napisz głośno i wprost, a nie szukasz krętych ścieżek. Ja osobiście w te rewelacje nie wierzę za grosz. Bo co, bo Dzikowski odpuścił drużynę, że Włókniarz nie pojedzie na setkę? Nie przyjedzie Hancock, Nicki? Ten drugi póki co deklaruje sprzętową pomoc dla kolegów. Poza tym obu opłaca się wyciągnąć jednak z tego Włókniarza ile się da, bo prędzej zobaczą kasę.

No ale potem Apator wygra +8 w uczciwym meczu i będzie gadka o 'super info'. Znając głupotę ludzi, to znajdziesz nawet piewców. Tani poklask łatwo uzyskać, niestety. Jak zawodnicy będą mieli nie dojechać to buki dowiedzą się przed wystawieniem handicapów, także pożytek z domniemanego info jak dla mnie średni.

No ale dobra, to tak aby zakończyć temat.

Twoja osoba nie jest niepożądana, ale albo piszesz konkretnie - opinie lub newsy, albo bawisz się w ciuciubabkę - tylko to nie tu. Bo to nie miejsce dla naciągaczy różnej maści.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Cos czuje, ze Big robi nalot na Slowenie i chce Nickiego przetrzymac w jakims baraku do poniedzialku frown


Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
Z całym szacunkiem, ale kolega BIG może być i "BIG informator" zmierzał do tego że to Toruń niespodziewanie polegnie na Motoarenie, a nie że ma info że zwycięży Apator. Właśnie w wygranej gości w tajemniczy dla BIGA sposób miała być sensacja..

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Ja tam mam duzy szacunek do Biga, ale moze faktycznie z pewnymi info lepiej poczekac do ukazania sie kursow i hc, niech to buki maja 'lamanie" glowy.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Miałem nie odpisywać, ale co tam, raz mogę złamać zasady.

buszmen-manipulujesz, wszelkimi sposobami, próbujesz zrobić ze mnie idiotę, który chce naciagnąć ludzi. Najwyrażniej rola wszechwiedzącego Ci odpowiada, bo prawie każde Twoje zdanie zmierza by mi dokopać, nie czytasz ze zrozumieniem, lub co gorsza przekręcasz to co wyrażnie było napisane.
To, że szukam człowieka i dam zajecie , nie było nagrodą za otrzymanie ewentualnie informacji, bo to nietrzyma się kupy i nikt takiej na priv nie dostał. Jeżeli jest zainteresowanie współpracą to na moich zasadach i ja o tym zadecyduję, czy mogę takiej osobie zaufać , przekazać doświadczenie. Taki był sens postu.
Co zaś się tyczy szacunką dla zawodników czy działaczy mam go aż natto. Byłem świadkiem rozmowy która odbywała się w wiekszym grobnie i nikt nie robił z tego żadnej tajemnicy. Poprostu byłem w odpwiednim czasie w odpowiednim miejscu.

Informacja nie jest z gatunku sensacji, Twoich domniemań. Miała (ma) tylko pomóc w wyborze odpowiedniego typu. Ot i wszystko.
Wyrażnie też napisałem , że podam info w dniu zawodów i nie przekręcaj tego co stało jak byk.
A w ciuciubabkę... bawiłem się jak byłem mały...tak coś ok. 50 lat temu. Więc sam widzisz , że ze mnie poważny jak najbardziej człowiek i daleki jestem od uprawiania populizmu, bo na stare lata jest mi to niepotrzebne i jedynie czego oczekuję, to odrobina szacunku. Tak myślę.



Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
No ale czy to jest miejsce na szukanie sobie pracowników? Sam napisałeś, że 'nie ma nic za darmo', 'szukam murzyna'. Po prostu chodzi o to, że jak coś wiesz, to albo się dzielisz i piszesz, albo zostawiasz sobie. A podejście w stylu 'mam wiedzę, którą podzielę się na priv, albo kiedyś' jest śmieszne. Po co to komu? Masz informację, z którą średnio chcesz się dzielić, to ją sobie zostaw, nie wprowadzając zamętu.

Podejrzewam, że chodzi o dowiezioną nawierzchnię na tor, co rzeczywiście żadną tajemnicą nie jest i ewentualne super wpasowanie w nią. Tylko ja np. jestem sceptyczny, bo wcale nie musi to być pomocne.

EOT. Napisz co chciałeś w odpowiednim czasie, kiedy będziesz chciał - bez zapowiedzi i obietnic na priv. No i bez szukania sobie parobków tongue

Poza tym, bez urazy. Ale gadki o "systemach na stały dochód". Skomentuję to łagodnie i powiem, że do mnie to nie przemawia, a tekst pachnie naciągactwem(nie żebym Ciebie obrażał, nie znam prywatnie, nie wiem jakie masz intencje, ale taki jest naturalny odbiór. Paru takich (Eu)geniuszy już przerabialiśmy).

W każdym razie prośba o skupienie na rzeczowej dyskusji - wymiany opinii i konkretnych informacji.

Last edited by buszmen; 12/09/2009 00:54.
Dołączył: May 2009
Posty: 145
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 145
czy ktoś może powiedzieć coś konkretnego o meczu falubaz-polonia,dla mnie 52-38,chce wysłuchać innych opini.Panowie bez napinki koniec sezonu sie zbliża możnz coś jeszcxze skubnąć.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Nie wiem po co taka dyskusja dot. info jednego typu.
Nawet jak wejdzie, to i tak większość odda jutro na innym typie laugh

Dołączył: May 2009
Posty: 145
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 145
oprócz ilości postów i avatarem niczym sie nie wyróżniasz ,co to jest dyskusja zobacz w wilkipedi.
radio zachód podało dzisiaj info o treningach pepe ,smiga od czwartku decyzja zapadnie w niedziele.
655 szans że pojedzie

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Jak wcześniej wspomniałem nie jest to wiadomość z typu sensacji. Zresztą wszystkie kluby tak robią, by utrudnić przeciwnikowi zawody, może nie na taka skalę jak to zrobiono w Toruniu. Faktycznie chodzi o wymianę nawierzchi i teraz ponownie mamy nowy tor. Jakie to ma znaczenie? Dla buszmena nie ma... no bo przecież on wie lepiej od tych którzy to zrobili.
tongue

Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
nie no przepraszam cię kolego, ale po prześledzeniu całego zamętu jaki zasiałeś tu parę dni przed meczem Apatora z Włókniarzem i obwijaniem tego w tajemnicę, którą zdradzisz dopiero w niedzielę tj. dzisiaj lekko się skompromitowałeś. Takie info jak dorzucenie nowej nawierzchni na Motoarenie było wszem i wobec znane jakieś 10 dni temu i naprawdę aby o tym się dowiedzieć nie trzeba było mieć bynajmniej kolego vice-prezesa i tym podobnych znajomości jak wspominałeś w swoich postach. Ale cóż dzięki w imieniu swoim jak i pewnie paru innych osób za potężną informację, którą nam łaskawie sprzedałeś.

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, Lukasz111, betowiec, aker, alfa), 2,521 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,134
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1