Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
puke

Bonus: Unibet
bazyl #3365957 29/08/2009 22:35
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by bazyl
tez wam tak muli??
delikatnie powiedziane , jakimś cudem udało się posłać jeden kupon ,a teraz już nawet strona się nie ładuje ,wyłączony serwer laugh.

Dobzre ze wpłaciłem mało gotówki do nich , bo to co sie dzisiaj dzieje to cyrk .

raiders_ #3365980 29/08/2009 22:47
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Nie dosc ze muli to od 8 rano nie odpisali na mejle

Lopez #3366024 29/08/2009 23:01
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
co za kierwa buraki niemyte z tego unibetu - ch** wam w dupe! nigdy juz tam nie wplace ani zlotowki.

ssaczu #3366117 29/08/2009 23:22
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,405
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,405
Originally Posted by ssaczu
co za kierwa buraki niemyte z tego unibetu - ch** wam w dupe! nigdy juz tam nie wplace ani zlotowki.


cop

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
co sie dzieje!!!??? w piatek wplacilem przez przelewy24 i do tego czasu nie ma kasy... puke nikt nie odpowiada ani z unibetu ani z p24 tyle juz maili poszlo frown ma ktos jakies informacje co tam sie dzieje? dlaczego od piatku nikt nie odpowiada na maile ani p24 ani unibet frown

anmar #3367683 30/08/2009 22:16
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
Dziękuję za kontakt z Unibet. Uprzejmie informuję, że jest wymagany 7-krotny obrót kwotą bonusa i przy minimalnym kursie 1.40 tzn.200 x 7=1400. Swobodne dysponowanie kwotą depozytu i bonusa będzie możliwe po spełnieniu warunku obrotu.

zaklady mam zawarte na 1450 (kursy wyzsze niz 1.4) a przy wyplacie pieciu stów ukazuje sie
Kwota, którą wpisałeś/aś jest wyższa od twojego obecnego limitu PLN -100.00. Proszę wpisz inną kwotę.

piekny bukmacher:/

jazdagz #3368523 31/08/2009 02:54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
mialem kiedys podobna sytuacje wkurzylem sie i zadzwonilem okazalo sie ze byly pozostalosci po wczesniejszym bonusie wiec potrzebny byl wiekszy obrot, moze u Ciebie jest tak samo?

KUERTEN. #3369227 31/08/2009 07:02
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
blad byl po ich stronie. ostatecznie jakos manualnie zmienili to i mozna wyplacic srodki.

jazdagz #3373761 02/09/2009 07:50
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
We wtorek ok. 19 zleciłęm wypłate na MB. Kiedy zazwyczaj kasa pojawia sie na koncie MB ?? Nie grałem u nich z 5 lat, dlatego pytam smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Czy kots zlecal u nich wyplate na konto bankowe ostatnio ?
Tez macie opoznienia?!
Ja czekam od soboty na pare przelewow ale narazie nic nie doszlo...

Golffour #3376464 03/09/2009 17:21
Dołączył: Feb 2007
Posty: 573
addict
addict
Dołączył: Feb 2007
Posty: 573
W poniedziałek zlecone,wczoraj dostałem na Inteligo

Sony #3379611 04/09/2009 22:59
Dołączył: Dec 2004
Posty: 109
G
member
member
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 109
Spotkał się ktoś z Was z czymś takim w Unibecie?

Zablokowali mi konto na które dziwnym trafem wpłacilem ok tysiąca pln dosłownie na godzinę przed blokadą konta...

Po zadzwonieniu powidziano mi ze to standardowa procedura i żeby mi odblokowali konto muszę im przesłac skan dowodu osobistego, skan karty kredytowej i co najlepsze to screen z konta w banku internetowym ( inteligo) zrobiony po zalogowaniu!

Konto mam u nich poltora roku i robilem w tym czasie mnostwo wplat i wyplat to po kiego po takim czasie zażądali tego ode mnie?
I po co im te screeny z konta po zalogowaniu( gdzie widac poufne dane jak np stan konta itp) ( twierdzą ze to niezbędne do zakończenia weryfikacji mojej osoby! )

Co zrobic?

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Originally Posted by Globtroter
Co zrobic?
Wysłać im to smile

PS: w Inteligo zrób screen tam gdzie są twoje dane osobowe, tam jest taka zakładka gdzie nie widać ile masz na koncie, ewentualnie zamaż/wytnij stan konta w paincie.

dondo #3382325 06/09/2009 01:03
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
czy dzisiaj na Malcie jakies swieto jest ? support milczy...

a mam problem: otoz postawilem OVERy 2,5 wszystkie wygrane i rozliczony kupon jako wygrany, jednak kupon jest juz roztrzygniety i pisze jak 'byk' wyplata ... PLN a mimo to na koncie 0 PLN =/

2 maile juz wyslane po 15, 0 odzewu co jak na nich to dziwne

Ojro #3386606 08/09/2009 01:00
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
unibet to jest ostatnio dziadostwo live tragedia nic zagrac nie mozna w dodatku opoznienia po kilka minut

zalayeta #3388499 08/09/2009 19:56
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
dacie sie rade zalogowac do unibetu? :/

anmar #3388507 08/09/2009 20:05
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Dacie, bez problemu.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Ja wiem że mistrzostwa Azji w siate kobiet to egzotyka trochę, ale żeby tyle czasu rozliczać Kazakhstan-Thailand...
oficjalny wynik od 5 godzin na stronie turnieju...

Dołączył: Aug 2009
Posty: 52
2
234 Offline
journeyman
journeyman
2 Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 52
Unibet ma dużego minusa u osób ze starszym oprogramowaniem,poniewaz strona non stop się wiesza.

Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon), 2,338 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,345
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1