|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
delikatnie powiedziane , jakimś cudem udało się posłać jeden kupon ,a teraz już nawet strona się nie ładuje ,wyłączony serwer  . Dobzre ze wpłaciłem mało gotówki do nich , bo to co sie dzisiaj dzieje to cyrk .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Nie dosc ze muli to od 8 rano nie odpisali na mejle
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
co za kierwa buraki niemyte z tego unibetu - ch** wam w dupe! nigdy juz tam nie wplace ani zlotowki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,405 |
co za kierwa buraki niemyte z tego unibetu - ch** wam w dupe! nigdy juz tam nie wplace ani zlotowki. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518 |
co sie dzieje!!!??? w piatek wplacilem przez przelewy24 i do tego czasu nie ma kasy...  nikt nie odpowiada ani z unibetu ani z p24 tyle juz maili poszlo  ma ktos jakies informacje co tam sie dzieje? dlaczego od piatku nikt nie odpowiada na maile ani p24 ani unibet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
Dziękuję za kontakt z Unibet. Uprzejmie informuję, że jest wymagany 7-krotny obrót kwotą bonusa i przy minimalnym kursie 1.40 tzn.200 x 7=1400. Swobodne dysponowanie kwotą depozytu i bonusa będzie możliwe po spełnieniu warunku obrotu.
zaklady mam zawarte na 1450 (kursy wyzsze niz 1.4) a przy wyplacie pieciu stów ukazuje sie Kwota, którą wpisałeś/aś jest wyższa od twojego obecnego limitu PLN -100.00. Proszę wpisz inną kwotę.
piekny bukmacher:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
mialem kiedys podobna sytuacje wkurzylem sie i zadzwonilem okazalo sie ze byly pozostalosci po wczesniejszym bonusie wiec potrzebny byl wiekszy obrot, moze u Ciebie jest tak samo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
blad byl po ich stronie. ostatecznie jakos manualnie zmienili to i mozna wyplacic srodki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
We wtorek ok. 19 zleciłęm wypłate na MB. Kiedy zazwyczaj kasa pojawia sie na koncie MB ?? Nie grałem u nich z 5 lat, dlatego pytam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698 |
Czy kots zlecal u nich wyplate na konto bankowe ostatnio ? Tez macie opoznienia?! Ja czekam od soboty na pare przelewow ale narazie nic nie doszlo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 573
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2007
Posty: 573 |
W poniedziałek zlecone,wczoraj dostałem na Inteligo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 109 |
Spotkał się ktoś z Was z czymś takim w Unibecie?
Zablokowali mi konto na które dziwnym trafem wpłacilem ok tysiąca pln dosłownie na godzinę przed blokadą konta...
Po zadzwonieniu powidziano mi ze to standardowa procedura i żeby mi odblokowali konto muszę im przesłac skan dowodu osobistego, skan karty kredytowej i co najlepsze to screen z konta w banku internetowym ( inteligo) zrobiony po zalogowaniu!
Konto mam u nich poltora roku i robilem w tym czasie mnostwo wplat i wyplat to po kiego po takim czasie zażądali tego ode mnie? I po co im te screeny z konta po zalogowaniu( gdzie widac poufne dane jak np stan konta itp) ( twierdzą ze to niezbędne do zakończenia weryfikacji mojej osoby! )
Co zrobic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Wysłać im to  PS: w Inteligo zrób screen tam gdzie są twoje dane osobowe, tam jest taka zakładka gdzie nie widać ile masz na koncie, ewentualnie zamaż/wytnij stan konta w paincie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
czy dzisiaj na Malcie jakies swieto jest ? support milczy...
a mam problem: otoz postawilem OVERy 2,5 wszystkie wygrane i rozliczony kupon jako wygrany, jednak kupon jest juz roztrzygniety i pisze jak 'byk' wyplata ... PLN a mimo to na koncie 0 PLN =/
2 maile juz wyslane po 15, 0 odzewu co jak na nich to dziwne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
unibet to jest ostatnio dziadostwo live tragedia nic zagrac nie mozna w dodatku opoznienia po kilka minut
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518 |
dacie sie rade zalogowac do unibetu? :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727 |
Ja wiem że mistrzostwa Azji w siate kobiet to egzotyka trochę, ale żeby tyle czasu rozliczać Kazakhstan-Thailand... oficjalny wynik od 5 godzin na stronie turnieju...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2009
Posty: 52 |
Unibet ma dużego minusa u osób ze starszym oprogramowaniem,poniewaz strona non stop się wiesza.
|
|
|
Link skopiowany do schowka