|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mamy nową stronę STS-u.Co o niej sądzicie. Mi nie za bardzo się podoba, chociaż do szaty graficznej nie mam zastrzerzeń. Niestety sposób prezentowania kursów jest o wiele gorszy niż do tej pory. Napiszcie swoje uwagi. Zygzak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130 |
A jaki jest adres tej nowej strony?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Z resztą to mi nawet nie chce na nią wejść.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Widziałem ją pod normalnym adresie STS-u czyli www.sts.pl, [ sts.pl,] niestety teraz jest zablokowana jest tylko odnośnik do strony www2.sts.pl(?) ale nies tety też nie idzie. W każdym razie jest utrzymana w tonach niebieskich. Może zaraz coś ruszy. Byłem na niej o godzinie 13:45.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
wedlug mnie jest fajniesza, no i oczywiscie aktualna. Pozdr. PS. Faktycznie nie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Uważam, że strona jest OK, ale jak tylko wygram sto kilkadziesiąt złotych to nawet na nią nie spojrzę, bo będę grywał tylko u buków internetowych. Chyba, że złodzieje-nieroby zniosą podatek 10%. Mam nadzieję, że "download" kiedyś się zapełni jakimiś kursami do ściągnięcia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438 |
Całkiem przyzwoicie.....może w końcu skończy się ten bałagan u nich panujący!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Mi sie ta szata graficzna i styl bardziej podobaja od poprzedniej chociaz potrzeba troche czasu na przyzwyczajenie sie do zmian <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Troche denerwujace jest: "Wszystkie kursy na dzień 14-11-2001", przy kazdej lidze no i brak opisu przy danych ligach..czy to liga brazylijska czy wloska to oni tylko pisza ktora a nie jaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> nawet przy hokeju..troche to denerwujace ale moze to zmienia, albo bedzie sie trzeba przyzwyczaic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No i zobaczymy jak bedzie z aktualizacja strony..Jak narazie np. nie ma niektorycj kursow na jutro, a teoretycznie oprocz tenisa powinny juz byc wszystkie..No ale i tak jest lepiej niz bylo! Czekam na ciag dalszy popraw w tej wspanialej firmie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154 |
Czy ktos moze podac linka do tej strony bo dla mnie wyswietla sie caly czas stara strona. www2.sts.pl tez mi nie chodzi!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
na dole w lewej ramce jest przycisk webmaster - polecam wyslanie maila na ten link ;-)
mailto: ??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Oryginalnie wysłał DMK: [qb]na dole w lewej ramce jest przycisk webmaster - polecam wyslanie maila na ten link ;-)
mailto: ??????[/qb] Nie wiem czemu tak się mu dziwisz. Jak ty byś zrobił tą stronę to tak łatwo by Ci się było przyznać, że to ty jesteś jej autorem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał saba: [qb]
Nie wiem czemu tak się mu dziwisz. Jak ty byś zrobił tą stronę to tak łatwo by Ci się było przyznać, że to ty jesteś jej autorem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] masz racje saba!!! a moze kiedys tam byl adres mailowy, ale krytyczne uwagi zapchaly webmasterowi skrzynke i szybko to usunal ;-)
|
|
|
Link skopiowany do schowka