Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mamy nową stronę STS-u.Co o niej sądzicie. Mi nie za bardzo się podoba, chociaż do szaty graficznej nie mam zastrzerzeń. Niestety sposób prezentowania kursów jest o wiele gorszy niż do tej pory. Napiszcie swoje uwagi.
Zygzak.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
A jaki jest adres tej nowej strony?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Właśnie!?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Z resztą to mi nawet nie chce na nią wejść.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Widziałem ją pod normalnym adresie STS-u czyli www.sts.pl, [sts.pl,] niestety teraz jest zablokowana jest tylko odnośnik do strony www2.sts.pl(?) ale nies tety też nie idzie. W każdym razie jest utrzymana w tonach niebieskich. Może zaraz coś ruszy. Byłem na niej o godzinie 13:45.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
wedlug mnie jest fajniesza, no i oczywiscie aktualna.
Pozdr.
PS. Faktycznie nie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Uważam, że strona jest OK, ale jak tylko wygram sto kilkadziesiąt złotych to nawet na nią nie spojrzę, bo będę grywał tylko u buków internetowych.
Chyba, że złodzieje-nieroby zniosą podatek 10%.
Mam nadzieję, że "download" kiedyś się zapełni jakimiś kursami do ściągnięcia.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
Całkiem przyzwoicie.....może w końcu skończy się ten bałagan u nich panujący!!!

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Mi sie ta szata graficzna i styl bardziej podobaja od poprzedniej chociaz potrzeba troche czasu na przyzwyczajenie sie do zmian <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Troche denerwujace jest: "Wszystkie kursy na dzień 14-11-2001", przy kazdej lidze no i brak opisu przy danych ligach..czy to liga brazylijska czy wloska to oni tylko pisza ktora a nie jaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> nawet przy hokeju..troche to denerwujace ale moze to zmienia, albo bedzie sie trzeba przyzwyczaic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No i zobaczymy jak bedzie z aktualizacja strony..Jak narazie np. nie ma niektorycj kursow na jutro, a teoretycznie oprocz tenisa powinny juz byc wszystkie..No ale i tak jest lepiej niz bylo! Czekam na ciag dalszy popraw w tej wspanialej firmie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
W
member
member
W Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
Czy ktos moze podac linka do tej strony bo dla mnie wyswietla sie caly czas stara strona. www2.sts.pl tez mi nie chodzi!!!

Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
na dole w lewej ramce jest przycisk webmaster - polecam wyslanie maila na ten link ;-)

mailto: ??????

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał DMK:
[qb]na dole w lewej ramce jest przycisk webmaster - polecam wyslanie maila na ten link ;-)

mailto: ??????[/qb]

Nie wiem czemu tak się mu dziwisz. Jak ty byś zrobił tą stronę to tak łatwo by Ci się było przyznać, że to ty jesteś jej autorem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał saba:
[qb]

Nie wiem czemu tak się mu dziwisz. Jak ty byś zrobił tą stronę to tak łatwo by Ci się było przyznać, że to ty jesteś jej autorem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]

masz racje saba!!!
a moze kiedys tam byl adres mailowy, ale krytyczne uwagi zapchaly webmasterowi skrzynke i szybko to usunal ;-)


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, $-man, aker, forty, ElNinho[mmdea], betowiec), 1,894 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,347
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1