|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
ja mysle ze Leo chcial zrobic duzo na poczatku, ale potem jak zobaczyl jakie ma zaplecze w postaci dzialaczy.. Odnoszę podobne wrażenie, że (co mnie nie dziwi) po pewnym czasie się zniechęcił widząc w jakie gówno wdepnął. Spotykasz się z dwulicowymi działaczami (aż po samą górę), którzy jawnie tylko czekają aż przyjdzie okazja na zastąpienie Cię swoim "kolesiem" (wkrótce usłyszymy który to pajac zostanie "wypromowany" przez PZPN). Do tego ciągłe wpierdzielanie się w pracę selekcjonera (on dobiera ludzi i gówno ma to obchodzić inne osoby), o naszych piłkarzach czy raczej eunuchach nie ma co się rozpisywać, banda gnojków pokazujących ciągle fochy, pyskujących jak te kompletne beztalencie Wichniarek (normalnie beksalala, "nie zagram dla kadry bo pogniewałem się na Leo bo mnie nie wybrał". Do tego chlali i balowali. Leo pewnie wiedział, że tego nie uda mu się zmienić, bo przecież nie da się ich pilnować jak dzieci. Nie wiem po co mamy zwalniać kogoś, kto i tak będzie pewnie miał płacone jeszcze przez długi czas wynagrodzenie, tym bardziej że czekają nas teraz przez długi czas jedynie mecze towarzyskie. To już wolałbym by kontynuował pracę, niby pod pretekstem że zależnie od dalszych wyników miałby przedłużony kontrakt lub też nie, i w międzyczasie starać się sprowadzić do nas światowej klasy fachowca. A tak to i tak będziemy płacić Leo bo przecież ma ważny kontrakt, ale oprócz niego to jakiś koleś z PZPNu będzie łoił kasę za udawanie, że jest selekcjonerem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Panowie są i jeszcze pazerniejsi niz ten siwy miszcz cygar 1. Luiz Felipe Scolari (Bunyodkor Taszkent) - 16,6 mln euro 2. Jose Mourinho (Inter Mediolan) - 11 mln euro 3. Fabio Capello (reprezentacja Anglii) - 8,8 mln euro 4. Sir Alex Ferguson (Manchester United) - 7 mln euro 5. Carlo Ancelotti (Chelsea) - 6 mln euro Roberto Mancini (nie pracuje) - 6 mln euro 7. Manuel Pellegrini (Real Madryt) - 5,5 mln euro 8. Louis van Gaal (Bayern Monachium) - 5,2 mln euro 9. Guus Hiddink (reprezentacja Rosji) - 5 mln euro 10. Arsene Wenger (Arsenal) - 4,8 mln euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Conrad chyba nie sadzisz ze Lato i Piechniczek zmarnuja taka zyciowa szanse na spelnienie swojego odwiecznego marzenia pozbycia sie Leo ?!
Teraz gdy oprocz wlasnych checi maja jeszcze poparcie kibicow do takiej decyzji !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
Panowie są i jeszcze pazerniejsi niz ten siwy miszcz cygar 1. Luiz Felipe Scolari (Bunyodkor Taszkent) - 16,6 mln euro 2. Jose Mourinho (Inter Mediolan) - 11 mln euro 3. Fabio Capello (reprezentacja Anglii) - 8,8 mln euro 4. Sir Alex Ferguson (Manchester United) - 7 mln euro 5. Carlo Ancelotti (Chelsea) - 6 mln euro Roberto Mancini (nie pracuje) - 6 mln euro 7. Manuel Pellegrini (Real Madryt) - 5,5 mln euro 8. Louis van Gaal (Bayern Monachium) - 5,2 mln euro 9. Guus Hiddink (reprezentacja Rosji) - 5 mln euro 10. Arsene Wenger (Arsenal) - 4,8 mln euro po co zagladasz innym do kieszeni?? Ktos sie zgodzil tyle placic i tyle. Rozumiem ze ty pracujesz dla idei. W USA jest takie powiedzenie "money talks, bullshit walks"
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2009
Posty: 84 |
Widze w temaciku goraca dyskusja....szkoda ze rownie zaciekle ktos z gory niepotrafi rozwalic tego burdelu PZPN 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
po co zagladasz innym do kieszeni?? Ktos sie zgodzil tyle placic i tyle. Rozumiem ze ty pracujesz dla idei. W USA jest takie powiedzenie "money talks, bullshit walks" Zazwyczaj zarypiascie "czysci" ludzie ustalaja takie honoraria  Oczywiscie nie ze swoich pieniedzy. Ja pracuje za 2.1 k w reke i nie dla zadnej sieci telefonii komorkowej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2009
Posty: 84 |
TVN24 i Bogdan Rymanowski Wlasnie Rymanowski zapytal niejakiego Krecine czy jest szansa ze PZPN zacznie szkolic mlodziez i odpowiedz Sprawa szkolenia mlodziezy lezy po stronie rzadu
Noz jak sie tu niewkurwic,pzpn-owskie SKURWYSYNY
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2009
Posty: 84 |
TVN24 i Bogdan Rymanowski Wlasnie Rymanowski zapytal niejakiego Krecine czy jest szansa ze PZPN zacznie szkolic mlodziez i odpowiedz Sprawa szkolenia mlodziezy lezy po stronie rzadu
Noz jak sie tu niewkurwic,pzpn-owskie SKURWYSYNY PIEPRZONE GNOJE Z PZPNU 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 305
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2008
Posty: 305 |
niedługo wolny będzie Diego Armando - nie lepiej chwilkę poczekać/?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
niedługo wolny będzie Diego Armando - nie lepiej chwilkę poczekać/? z naszymi grajkami nikt świata nie zwojuje, tu byłoby choc smiechu co niemiara 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
ale cannigia mial chyba na mysli Diego jako napadziora w naszej reprze, obywatelstwo itp, niestety On mial juz epizod w kadrze Albicelestes wiec odpada ;/
co do Leo to nie zgodze sie Conrad ze powinien zostac bo juz wiecej z ta kadra nie zwojuje, ubolewam tylko nad samym sposobem rozstania sie z nim (potraktowali go jak kmiota) ale czego po misiach mozna było sie spodziewac , zero k..wa klasy. ps. jest mi wsio rawno kto obejmie kadre bo ta i tak w ciagu 2lat potrafi rozegrac gora pare spotkan na przyzwoitym poziomie przy jednym treneiro a potem piach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
TVN24 i Bogdan Rymanowski Wlasnie Rymanowski zapytal niejakiego Krecine czy jest szansa ze PZPN zacznie szkolic mlodziez i odpowiedz Sprawa szkolenia mlodziezy lezy po stronie rzadu
Noz jak sie tu niewkurwic,pzpn-owskie SKURWYSYNY PIEPRZONE GNOJE Z PZPNU  Szkolenie młodzieży leży po stronie klubów. W Hiszpanii z wychowanków Barcelony, Realu i Valencii można zbudować bardzo dobrą drużynę. A w Polsce żaden topowy klub jak Wisła, Legia czy Lech nie potrafi dochować się dobrego grajka na poziomie reprezentacji.Jeżeli klubów nie będzie stać na porządne szkolenie młodzieży to nic się nie zmieni. Nie wiem w jaki sposób PZPN miałby szkolić piłkarzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2009
Posty: 84 |
Nowe fakty z wczorajszego wiecoru. Wedlug dzienikarza Jacka Kurowskiego wcorajsze telewizyjne zwolnienie Leo mialo nastepujacy przebieg.Benhakker siedzial razem z zawodnikami w szatni..po kliku minutach do szatni wkroczyl Lato G.(mial okazje by poinformowac Leo o decyzji ale tego niezrobil)podziekowal pilkarzom za gre a nastepnie udal sia na wywiad dla TVN24 by poinformowac o zwolnieniu benhalera...no co za gosc majac szanse zrobic to w szatni i powiedziec mu w oczy leci do TV Powiem krotko...LATO szczyt hamstwa,prostactwa,prowincjalnosci....glupoty,niskiej inteligencji Panie Grzesiu panu juz dziekujemy... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
Lato,Engel,Serwotka,Piechniczek ,Krecina to jakas masakra. Mnie krew zalewa ze trenerem bedzie Engel albo Majewski!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471 |
Na 2 mecze Tymczasowy trener: Majewski. Potem na 90% Henryk Kasperczak, takie mnie doszły słuchy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
http://mundial.wp.pl/kat,1728,title,Dzialacze-w-bojowych-nastrojach,wid,11481100,wiadomosc.html
szkoda ze kibice im nie wpier......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654 |
Wczoraj byliśmy swiadkami katastrofy polskiego futbolu pod względem sportowwym,taktycznym a chyba najbardziej brakiem kultury,i zachowania prezesa Laty wobec naszego selekcjonera, którego po trzech latach pracy potraktowano jak wycieraczkę bo Lato chyba nie tyle ze złości co z otwartej nienawisci do Leo odtrąbił publicznie przed kamerami,że selekcjoner uznany został za persona non grata. Najbardziej boli fakt że tak potraktowano selekcjonera niezależnie od wyników jakie osiągnąl w tych eliminacjach,kiedy to 2 lata temu chciano mu pomniki stawiać bo do Euro awansował Zasłużenie przegraliśmy tyle meczy w tych eliminacjach bo nie mamy drużyny, gralismy bez pomysłu, ambicji, zaangazowanie co 2 mrcz to zamało nawet jak się super taktykę opracuje, piłkarze nie grają w klubach mają braki we wszystkich elementach rzemiosła piłkarskiego, eliminacje są po to takie długie by wyłonić najlepsze zespoły, które mają drużynę potrafiącą grać efektywnie i efektownie by ktoś nie pojechał na mundial przez przypadek tylko dlatego że prezentuje odpowiedni poziom gry, potrafi tworzyc widowisko. Zreszta byliśmy na MS dwa razy i na ME jednak nie odnieslismy tam większych sukcesów, bo graliśmy równie bebarwnie i nieciekawie jak w środowy wieczór bo my tak naprawdę w tych 3 imprezach nie mieliśmy drużyny na poważny turniej i nasz awans był bardziej zasługą słabości naszych grupowych rywali często większej od naszej kadry niż jakiś niesamowitych umiejętności naszych piłkarzy. Szkoda tylko selekcjonera i tego zachowania wobec człowieka który z niejednego piłkarskiego pieca chleb już jadł Teraz to Leo moze już zając sie pracą dla Feyenoordu tyle ze już oficjalnie a nie tak dorywczo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Brakiem kultury to niejednokrotnie wykazał się Leo B. (ludki z PZPNu to swoją drogą). Nie bardzo rozumiem jak można stawać w obronie tego trenera, który nawet nie raczył udawać, iż traktuję swoje obowiązki poważnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
A można gdzieś postawić zakład na to, że po Leonie będzie Majewski? Bo to dla mnie pefka.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|