Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 31 1 2 4 5 6 7 8 30 31
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by kazow
ja mysle ze Leo chcial zrobic duzo na poczatku, ale potem jak zobaczyl jakie ma zaplecze w postaci dzialaczy..

Odnoszę podobne wrażenie, że (co mnie nie dziwi) po pewnym czasie się zniechęcił widząc w jakie gówno wdepnął.

Spotykasz się z dwulicowymi działaczami (aż po samą górę), którzy jawnie tylko czekają aż przyjdzie okazja na zastąpienie Cię swoim "kolesiem" (wkrótce usłyszymy który to pajac zostanie "wypromowany" przez PZPN). Do tego ciągłe wpierdzielanie się w pracę selekcjonera (on dobiera ludzi i gówno ma to obchodzić inne osoby), o naszych piłkarzach czy raczej eunuchach nie ma co się rozpisywać, banda gnojków pokazujących ciągle fochy, pyskujących jak te kompletne beztalencie Wichniarek (normalnie beksalala, "nie zagram dla kadry bo pogniewałem się na Leo bo mnie nie wybrał". Do tego chlali i balowali.

Leo pewnie wiedział, że tego nie uda mu się zmienić, bo przecież nie da się ich pilnować jak dzieci.

Nie wiem po co mamy zwalniać kogoś, kto i tak będzie pewnie miał płacone jeszcze przez długi czas wynagrodzenie, tym bardziej że czekają nas teraz przez długi czas jedynie mecze towarzyskie. To już wolałbym by kontynuował pracę, niby pod pretekstem że zależnie od dalszych wyników miałby przedłużony kontrakt lub też nie, i w międzyczasie starać się sprowadzić do nas światowej klasy fachowca.

A tak to i tak będziemy płacić Leo bo przecież ma ważny kontrakt, ale oprócz niego to jakiś koleś z PZPNu będzie łoił kasę za udawanie, że jest selekcjonerem.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Panowie są i jeszcze pazerniejsi niz ten siwy miszcz cygar grin

1. Luiz Felipe Scolari (Bunyodkor Taszkent) - 16,6 mln euro
2. Jose Mourinho (Inter Mediolan) - 11 mln euro
3. Fabio Capello (reprezentacja Anglii) - 8,8 mln euro
4. Sir Alex Ferguson (Manchester United) - 7 mln euro
5. Carlo Ancelotti (Chelsea) - 6 mln euro
Roberto Mancini (nie pracuje) - 6 mln euro
7. Manuel Pellegrini (Real Madryt) - 5,5 mln euro
8. Louis van Gaal (Bayern Monachium) - 5,2 mln euro
9. Guus Hiddink (reprezentacja Rosji) - 5 mln euro
10. Arsene Wenger (Arsenal) - 4,8 mln euro

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Conrad chyba nie sadzisz ze Lato i Piechniczek zmarnuja taka zyciowa szanse na spelnienie swojego odwiecznego marzenia pozbycia sie Leo ?!

Teraz gdy oprocz wlasnych checi maja jeszcze poparcie kibicow do takiej decyzji !!

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Originally Posted by bet4life
Panowie są i jeszcze pazerniejsi niz ten siwy miszcz cygar grin

1. Luiz Felipe Scolari (Bunyodkor Taszkent) - 16,6 mln euro
2. Jose Mourinho (Inter Mediolan) - 11 mln euro
3. Fabio Capello (reprezentacja Anglii) - 8,8 mln euro
4. Sir Alex Ferguson (Manchester United) - 7 mln euro
5. Carlo Ancelotti (Chelsea) - 6 mln euro
Roberto Mancini (nie pracuje) - 6 mln euro
7. Manuel Pellegrini (Real Madryt) - 5,5 mln euro
8. Louis van Gaal (Bayern Monachium) - 5,2 mln euro
9. Guus Hiddink (reprezentacja Rosji) - 5 mln euro
10. Arsene Wenger (Arsenal) - 4,8 mln euro

po co zagladasz innym do kieszeni?? Ktos sie zgodzil tyle placic i tyle. Rozumiem ze ty pracujesz dla idei.
W USA jest takie powiedzenie "money talks, bullshit walks"

Dołączył: Sep 2009
Posty: 84
RP Offline
journeyman
journeyman
Dołączył: Sep 2009
Posty: 84
Widze w temaciku goraca dyskusja....szkoda ze rownie zaciekle ktos z gory niepotrafi rozwalic tego burdelu PZPN puke

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by dewoj
po co zagladasz innym do kieszeni?? Ktos sie zgodzil tyle placic i tyle. Rozumiem ze ty pracujesz dla idei.
W USA jest takie powiedzenie "money talks, bullshit walks"

Zazwyczaj zarypiascie "czysci" ludzie ustalaja takie honoraria laugh Oczywiscie nie ze swoich pieniedzy. Ja pracuje za 2.1 k w reke i nie dla zadnej sieci telefonii komorkowej tongue

Dołączył: Sep 2009
Posty: 84
RP Offline
journeyman
journeyman
Dołączył: Sep 2009
Posty: 84
TVN24 i Bogdan Rymanowski
Wlasnie Rymanowski zapytal niejakiego Krecine czy jest szansa ze PZPN zacznie szkolic mlodziez i odpowiedz Sprawa szkolenia mlodziezy lezy po stronie rzadu

Noz jak sie tu niewkurwic,pzpn-owskie SKURWYSYNY

Dołączył: Sep 2009
Posty: 84
RP Offline
journeyman
journeyman
Dołączył: Sep 2009
Posty: 84
Originally Posted by RP
TVN24 i Bogdan Rymanowski
Wlasnie Rymanowski zapytal niejakiego Krecine czy jest szansa ze PZPN zacznie szkolic mlodziez i odpowiedz Sprawa szkolenia mlodziezy lezy po stronie rzadu

Noz jak sie tu niewkurwic,pzpn-owskie SKURWYSYNY
PIEPRZONE GNOJE Z PZPNU puke puke puke

Dołączył: Feb 2008
Posty: 305
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2008
Posty: 305
niedługo wolny będzie Diego Armando - nie lepiej chwilkę poczekać/?

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Originally Posted by cannigia
niedługo wolny będzie Diego Armando - nie lepiej chwilkę poczekać/?
z naszymi grajkami nikt świata nie zwojuje, tu byłoby choc smiechu co niemiara wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
ale cannigia mial chyba na mysli Diego jako napadziora w naszej reprze, obywatelstwo itp, niestety On mial juz epizod w kadrze Albicelestes wiec odpada ;/

co do Leo to nie zgodze sie Conrad ze powinien zostac bo juz wiecej z ta kadra nie zwojuje, ubolewam tylko nad samym sposobem rozstania sie z nim (potraktowali go jak kmiota) ale czego po misiach mozna było sie spodziewac , zero k..wa klasy.
ps. jest mi wsio rawno kto obejmie kadre bo ta i tak w ciagu 2lat potrafi rozegrac gora pare spotkan na przyzwoitym poziomie przy jednym treneiro a potem piach.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Originally Posted by RP
Originally Posted by RP
TVN24 i Bogdan Rymanowski
Wlasnie Rymanowski zapytal niejakiego Krecine czy jest szansa ze PZPN zacznie szkolic mlodziez i odpowiedz Sprawa szkolenia mlodziezy lezy po stronie rzadu

Noz jak sie tu niewkurwic,pzpn-owskie SKURWYSYNY
PIEPRZONE GNOJE Z PZPNU puke puke puke

Szkolenie młodzieży leży po stronie klubów. W Hiszpanii z wychowanków Barcelony, Realu i Valencii można zbudować bardzo dobrą drużynę. A w Polsce żaden topowy klub jak Wisła, Legia czy Lech nie potrafi dochować się dobrego grajka na poziomie reprezentacji.Jeżeli klubów nie będzie stać na porządne szkolenie młodzieży to nic się nie zmieni. Nie wiem w jaki sposób PZPN miałby szkolić piłkarzy.

Dołączył: Sep 2009
Posty: 84
RP Offline
journeyman
journeyman
Dołączył: Sep 2009
Posty: 84
Nowe fakty z wczorajszego wiecoru.
Wedlug dzienikarza Jacka Kurowskiego wcorajsze telewizyjne zwolnienie Leo mialo nastepujacy przebieg.Benhakker siedzial razem z zawodnikami w szatni..po kliku minutach do szatni wkroczyl Lato G.(mial okazje by poinformowac Leo o decyzji ale tego niezrobil)podziekowal pilkarzom za gre a nastepnie udal sia na wywiad dla TVN24 by poinformowac o zwolnieniu benhalera...no co za gosc majac szanse zrobic to w szatni i powiedziec mu w oczy leci do TV

Powiem krotko...LATO szczyt hamstwa,prostactwa,prowincjalnosci....glupoty,niskiej inteligencji laugh laugh puke
Panie Grzesiu panu juz dziekujemy... stop stop stop

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Lato,Engel,Serwotka,Piechniczek
,Krecina to jakas masakra.
Mnie krew zalewa ze trenerem bedzie Engel albo Majewski!

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
BO Lato nie zna angielskiego dlatego osobiście nie zwolnił Leo poprostu nie wiedział jak mu to powiedzieć laugh laugh laugh

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
Na 2 mecze Tymczasowy trener: Majewski.

Potem na 90% Henryk Kasperczak, takie mnie doszły słuchy smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
http://mundial.wp.pl/kat,1728,title,Dzialacze-w-bojowych-nastrojach,wid,11481100,wiadomosc.html

szkoda ze kibice im nie wpier......

Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
Wczoraj byliśmy swiadkami katastrofy polskiego futbolu pod względem sportowwym,taktycznym a chyba najbardziej brakiem kultury,i zachowania prezesa Laty wobec naszego selekcjonera, którego po trzech latach pracy potraktowano jak wycieraczkę bo Lato chyba nie tyle ze złości co z otwartej nienawisci do Leo odtrąbił publicznie przed kamerami,że selekcjoner uznany został za persona non grata.
Najbardziej boli fakt że tak potraktowano selekcjonera niezależnie od wyników jakie osiągnąl w tych eliminacjach,kiedy to 2 lata temu chciano mu pomniki stawiać bo do Euro awansował
Zasłużenie przegraliśmy tyle meczy w tych eliminacjach bo nie mamy drużyny, gralismy bez pomysłu, ambicji, zaangazowanie co 2 mrcz to zamało nawet jak się super taktykę opracuje, piłkarze nie grają w klubach mają braki we wszystkich elementach rzemiosła piłkarskiego, eliminacje są po to takie długie by wyłonić najlepsze zespoły, które mają drużynę potrafiącą grać efektywnie i efektownie by ktoś nie pojechał na mundial przez przypadek tylko dlatego że prezentuje odpowiedni poziom gry, potrafi tworzyc widowisko.
Zreszta byliśmy na MS dwa razy i na ME jednak nie odnieslismy tam większych sukcesów, bo graliśmy równie bebarwnie i nieciekawie jak w środowy wieczór bo my tak naprawdę w tych 3 imprezach nie mieliśmy drużyny na poważny turniej i nasz awans był bardziej zasługą słabości naszych grupowych rywali często większej od naszej kadry niż jakiś niesamowitych umiejętności naszych piłkarzy. Szkoda tylko selekcjonera i tego zachowania wobec człowieka który z niejednego piłkarskiego pieca chleb już jadł Teraz to Leo moze już zając sie pracą dla Feyenoordu tyle ze już oficjalnie a nie tak dorywczo

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Brakiem kultury to niejednokrotnie wykazał się Leo B. (ludki z PZPNu to swoją drogą). Nie bardzo rozumiem jak można stawać w obronie tego trenera, który nawet nie raczył udawać, iż traktuję swoje obowiązki poważnie.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
A można gdzieś postawić zakład na to, że po Leonie będzie Majewski? Bo to dla mnie pefka.

Strona 6 z 31 1 2 4 5 6 7 8 30 31

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, rymoholik, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,826 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,692
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1