Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Czemu takie hurra za rosja

Rosjanie duzo stracili na skladzie , chorwaci solidnie do tej pory, wiadomo z grekami 3/4 meczu baty co bylo wiadome ale lepsze to niz dostac od niemcow. Rosjanie mimo ze obroncy tytulu grali slabo wszystkie mecze do tej pory, poczatkowo myslalem ze potrzebuja czasu na rozkrecenie sie ale oni po prostu nie maja motoru napedowego...rzeczywiscie poza McCarty'm. Chorwaci wydaja mi sie solidniejsi i ufam w swoje przewidywania zeby polozyc pare zlotych na ich win. Do tego pan Bykov (?)

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 108
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 108
Jezeli przejzysz statystki meczowe to widac jasno ze chorwaci maja 8rzucajacych a ruscy 5 no i obrecze bardziej wkur...ruskich mysle

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by loipop
Czemu takie hurra za rosja

confused

słucham? crazy

kto? gdzie? kiedy?

tongue

----------

Rzeczywiście nie widać dziś zwycięstwa underdoga.

Francja w defensywie zniszczy Macedończyków, widać, że jak tylko ktoś przyciśnie to ci się gubią w ofensywie (54pkt przeciwko mocnej greckiej obronie, 23pkt w drugiej połowie meczu z Chorwacją).
Wszyscy zachwycają się Grecją, a Trójkolorowi po cichu, mało efektownie, i obecnie są w takiej samej sytuacji jak Grecy, aż strach pomyśleć co będzie jak ich gra zacznie się naprawdę zazębiać wink

Grecja obecnie co najmniej 2 klasy lepsza od młodej i osłabionej brakiem gwiazd z NBA ekipy Niemiec.

Chorwacja również przy obecnych sytuacjach kadrowych potencjałem bije na głowę Sborną. W pierwszej fazie Hrvatska bez rewelacji, ale na mocno przeciętnych Rosjan moim zdaniem wystarczy.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
wg mnie ciekawie wyglada under 146,5(betclick) w meczu Francja-Macedonia.
Francuzi jak na razie nie rzucaja za duzo pkt, a takze nie traca ich szczegolnie duzo:
FRA vs. GER 70-65
LAT vs. FRA 51-60
RUS vs. FRA 64-69

Uwazam, w tym meczu rzuca ponizej 80pkt a Macedonia 60-65(ogolnie ponizej 65).

dotychczasowe mecze Mkd
MKD vs. GRE 07.09.2009 54-86
ISR vs. MKD 08.09.2009 79-82
MKD vs. CRO 09.09.2009 71-81

Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
T
a.k.a. "Appiah"
a.k.a. "Appiah"
T Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
B. Diaw [France - Macedonia] over 10.5
1.85 (Sportingbet
5/10

Dotychczas Borysek słabo działa w ofensywie. Tego koszykarza Charlotte Bobcats stać na zdecydowanie więcej. Dziś powinien się przebudzić i zamiast rzucać za 3 będzie więcej działał pod koszem. W ostatnim spotkaniu z Rosją "Borysek" zdobył 19 punktów.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Emano...

Dzisisaj dwa duble grubiej:

Chorwacja (-3) 1.4
Francja - Macedonia poniżej (150.5) 1.4

AKO. 1.97


Macedonia (+15) 1.4
Rosj - Chorwacja poniżej (154.5) 1.4

AKO. 1.97

W ogóle myśle,że będzie underowo w tych meczach,długie przemyślane akcje,bo jest dużo do stracenia,każdy mecz jest ważny
ozdoba

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Chorwacja -3.0 po 1.40 ?

Na rynku można spokojnie znaleźć ML-kę po 1.37-1.40 :|

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Originally Posted by muppet
Chorwacja -3.0 po 1.40 ?

Na rynku można spokojnie znaleźć ML-kę po 1.37-1.40 :|

Ja gram na Bet365,nie obchodzą mnie inne rynki,chyba ,że wypad na bronca...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Pozazdrościć bukowi takich klientów... wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by tomo
Pozazdrościć bukowi takich klientów... wink

Każdy chyba musi to przejść, sympatia do jednego buka kiedyś sama minie... wink

Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by tomo
Pozazdrościć bukowi takich klientów... wink

Każdy chyba musi to przejść, sympatia do jednego buka kiedyś sama minie... wink
Nawet nie w tym rzecz. ML na chorwatow byl po 1.32, a handi alternatywne w bet365 zawsze sa zanizane. Dla przykladu cho-1 bylo po 1.25:D Niektorzy sie jednak lapia

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
Obrona Francji solidna, póki co najwiecje pkt stracili z Niemcami 65. Dzis linia na Macedończyków 66,5 ,under wydaje sie dobrym rozwiązaniem smile. To ze Francja dala sobie wbci 65 najwiecej nei znaczy ze Macedonai tego nie dokona,ale ofensywa Maceodni to nie jest ich mocna strona smile. Do tego Grecja - 7,5 Half Time tez raczej powinno byc ale to juz ostrozniej

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Z kim teraz będzie grała Rosja ? :Grin:

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Z Grecją.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
T
a.k.a. "Appiah"
a.k.a. "Appiah"
T Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
Originally Posted by "Raffie"
B. Diaw [France - Macedonia] over 10.5
1.85 (Sportingbet) [Linked Image]
5/10

Ehh, Borysek jedynie asystowal. Punktow nie zdobyl w ogole.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Polska - Serbia / Polska -2,5 / @ 2.9 (bet365)

Trochę patriotycznie, ale jednak warte zagrania. Myślę, że dwa dni dobrze posłużyły naszym reprezentantom. Sami zresztą mówili, że czują się trochę zmęczeni. Doświadczenie jest po naszej stronie, wszak średnia wieku Serbów to jakieś 22 lata na tym Eurobaskecie. Hala też będzie po naszej stronie. To dla nas ważny mecz, jeśli jeszcze chcemy cokolwiek ugrać na tej imprezie to po prostu musimy dzisiaj wygrać. Śmiało bym go porównał do meczu z Bułgarią, który był dla nas najważniejszy, bo presja była ogromna. Serbia dobrze broni, ale chyba jednak dzisiaj nasz atak będzie górą. Serbia w 1 meczu co prawda pokonała Hiszpanów, ale to co zagrali reprezentanci Hiszpanii to kpina. Potem przegrana ze Słowenią i męki z Wlk Brytanią. Naszym ostatnio nie szło, ale wierzę, że po raz kolejny zaliczymy tak dobry mecz jak z Litwą. Serbowie są w naszym zasięgu, reszta niestety nie. Warto zaryzykować, szczególnie, że nie chcę drugi raz być w sytuacji, że na kuponie mieć Litwę, a kibicować naszym. Dzisiaj serce i kupon za POLSKĄ!

boks

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Chodzi mi po glowie under 74 Turcji.
Hiszpania widac ze sie rozkreca i z meczu na mecz gra lepiej.
U Turkow Hedo robi roznice ale reszta zawodnikow bedzie miala klasowych odpowiednikow np Ilyasova = Reyes. Zostaja Rubio i Navvaro oraz Rudy i Marc na lawce.
Co do Turkow to mysle ze Asik nie pogra juz tak sobie jak z Polska kiedy rzucil +20pkt.
Hiszpania tracila srednio ok73pkt, dzisija musza sie sprezyc i postarac sie wygrac. Po 1 rundzie maja 1-1 przy 2-0 Turcji.
Co prawda Turcy rzucaja srednio ok 88pkt ale raczej ze slabszymi rywalami.
Dywagacje dywagacjami a i tak wszystko zostanie zweryfikowane na boisku.

Serbia Hiszpania 66 - 57
Hiszpania Wielka Brytania 84 - 76
Hiszpania Słowenia 90 - 84 d (reg 78-78)


Turcja Litwa 84 - 76
Bułgaria Turcja 66 - 94
Polska Turcja 69 - 87

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
shane "męki z Wlk Brytanią" chyba kpisz "Reprezentacja Serbii bez większych problemów pokonała w ostatnim meczu pierwszej fazy EuroBasketu Wielką Brytanię 77:59, prowadząc od piątej minuty spotkania do samego końca"

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Z mękami przesadziłem, ale z tego co widziałem to tak łatwo nie było. 1 kwarta tylko znaczna przewaga, reszta kwart wyniki zbliżone. Łatwo nie było.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Z całym szacunkiem, ale lepiej powiedz, że popełniłeś błąd, a nie teraz się tłumaczysz "1 kwarta tylko znaczna przewaga, reszta kwart wyniki zbliżone" grin

Serbia jako jedyna w grupie wygrała wszystkie kwarty w meczu z Brytyjczykami, mieli ten mecz od początku do końca pod kontrolą, więc co byś chciał +10 każdą kwartę i wtedy byłoby to dla Ciebie pewne zwycięstwo tongue

kosz

Turkoglu over 13,5

Jak na razie Hedo schowany za plecami Ilyasovy, jednak dziś bierze sprawę (piłkę) w swoje ręce. Linia jak na takiego grajka śmieszna

pzdr

Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (bukma, rafal08, aker, Sensei, Akhu, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, rymoholik, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,081
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1