|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
Czemu takie hurra za rosja
Rosjanie duzo stracili na skladzie , chorwaci solidnie do tej pory, wiadomo z grekami 3/4 meczu baty co bylo wiadome ale lepsze to niz dostac od niemcow. Rosjanie mimo ze obroncy tytulu grali slabo wszystkie mecze do tej pory, poczatkowo myslalem ze potrzebuja czasu na rozkrecenie sie ale oni po prostu nie maja motoru napedowego...rzeczywiscie poza McCarty'm. Chorwaci wydaja mi sie solidniejsi i ufam w swoje przewidywania zeby polozyc pare zlotych na ich win. Do tego pan Bykov (?)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 108 |
Jezeli przejzysz statystki meczowe to widac jasno ze chorwaci maja 8rzucajacych a ruscy 5 no i obrecze bardziej wkur...ruskich mysle
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Czemu takie hurra za rosja  słucham?  kto? gdzie? kiedy?  ---------- Rzeczywiście nie widać dziś zwycięstwa underdoga. Francja w defensywie zniszczy Macedończyków, widać, że jak tylko ktoś przyciśnie to ci się gubią w ofensywie (54pkt przeciwko mocnej greckiej obronie, 23pkt w drugiej połowie meczu z Chorwacją). Wszyscy zachwycają się Grecją, a Trójkolorowi po cichu, mało efektownie, i obecnie są w takiej samej sytuacji jak Grecy, aż strach pomyśleć co będzie jak ich gra zacznie się naprawdę zazębiać Grecja obecnie co najmniej 2 klasy lepsza od młodej i osłabionej brakiem gwiazd z NBA ekipy Niemiec. Chorwacja również przy obecnych sytuacjach kadrowych potencjałem bije na głowę Sborną. W pierwszej fazie Hrvatska bez rewelacji, ale na mocno przeciętnych Rosjan moim zdaniem wystarczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
wg mnie ciekawie wyglada under 146,5(betclick) w meczu Francja-Macedonia. Francuzi jak na razie nie rzucaja za duzo pkt, a takze nie traca ich szczegolnie duzo: FRA vs. GER 70-65 LAT vs. FRA 51-60 RUS vs. FRA 64-69
Uwazam, w tym meczu rzuca ponizej 80pkt a Macedonia 60-65(ogolnie ponizej 65).
dotychczasowe mecze Mkd MKD vs. GRE 07.09.2009 54-86 ISR vs. MKD 08.09.2009 79-82 MKD vs. CRO 09.09.2009 71-81
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
a.k.a. "Appiah"
|
|
a.k.a. "Appiah"
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654 |
B. Diaw [France - Macedonia] over 10.5 1.85 (Sportingbet 5/10
Dotychczas Borysek słabo działa w ofensywie. Tego koszykarza Charlotte Bobcats stać na zdecydowanie więcej. Dziś powinien się przebudzić i zamiast rzucać za 3 będzie więcej działał pod koszem. W ostatnim spotkaniu z Rosją "Borysek" zdobył 19 punktów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Emano... Dzisisaj dwa duble grubiej: Chorwacja (-3) 1.4 Francja - Macedonia poniżej (150.5) 1.4 AKO. 1.97 Macedonia (+15) 1.4 Rosj - Chorwacja poniżej (154.5) 1.4 AKO. 1.97 W ogóle myśle,że będzie underowo w tych meczach,długie przemyślane akcje,bo jest dużo do stracenia,każdy mecz jest ważny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Chorwacja -3.0 po 1.40 ?
Na rynku można spokojnie znaleźć ML-kę po 1.37-1.40 :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Chorwacja -3.0 po 1.40 ?
Na rynku można spokojnie znaleźć ML-kę po 1.37-1.40 :| Ja gram na Bet365,nie obchodzą mnie inne rynki,chyba ,że wypad na bronca...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Pozazdrościć bukowi takich klientów... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Pozazdrościć bukowi takich klientów...  Każdy chyba musi to przejść, sympatia do jednego buka kiedyś sama minie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980 |
Pozazdrościć bukowi takich klientów...  Każdy chyba musi to przejść, sympatia do jednego buka kiedyś sama minie...  Nawet nie w tym rzecz. ML na chorwatow byl po 1.32, a handi alternatywne w bet365 zawsze sa zanizane. Dla przykladu cho-1 bylo po 1.25:D Niektorzy sie jednak lapia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210 |
Obrona Francji solidna, póki co najwiecje pkt stracili z Niemcami 65. Dzis linia na Macedończyków 66,5 ,under wydaje sie dobrym rozwiązaniem  . To ze Francja dala sobie wbci 65 najwiecej nei znaczy ze Macedonai tego nie dokona,ale ofensywa Maceodni to nie jest ich mocna strona  . Do tego Grecja - 7,5 Half Time tez raczej powinno byc ale to juz ostrozniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
Z kim teraz będzie grała Rosja ? :Grin:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
a.k.a. "Appiah"
|
|
a.k.a. "Appiah"
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654 |
B. Diaw [France - Macedonia] over 10.51.85 (Sportingbet) [ Linked Image] 5/10 Ehh, Borysek jedynie asystowal. Punktow nie zdobyl w ogole.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Polska - Serbia / Polska -2,5 / @ 2.9 (bet365)Trochę patriotycznie, ale jednak warte zagrania. Myślę, że dwa dni dobrze posłużyły naszym reprezentantom. Sami zresztą mówili, że czują się trochę zmęczeni. Doświadczenie jest po naszej stronie, wszak średnia wieku Serbów to jakieś 22 lata na tym Eurobaskecie. Hala też będzie po naszej stronie. To dla nas ważny mecz, jeśli jeszcze chcemy cokolwiek ugrać na tej imprezie to po prostu musimy dzisiaj wygrać. Śmiało bym go porównał do meczu z Bułgarią, który był dla nas najważniejszy, bo presja była ogromna. Serbia dobrze broni, ale chyba jednak dzisiaj nasz atak będzie górą. Serbia w 1 meczu co prawda pokonała Hiszpanów, ale to co zagrali reprezentanci Hiszpanii to kpina. Potem przegrana ze Słowenią i męki z Wlk Brytanią. Naszym ostatnio nie szło, ale wierzę, że po raz kolejny zaliczymy tak dobry mecz jak z Litwą. Serbowie są w naszym zasięgu, reszta niestety nie. Warto zaryzykować, szczególnie, że nie chcę drugi raz być w sytuacji, że na kuponie mieć Litwę, a kibicować naszym. Dzisiaj serce i kupon za POLSKĄ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
Chodzi mi po glowie under 74 Turcji. Hiszpania widac ze sie rozkreca i z meczu na mecz gra lepiej. U Turkow Hedo robi roznice ale reszta zawodnikow bedzie miala klasowych odpowiednikow np Ilyasova = Reyes. Zostaja Rubio i Navvaro oraz Rudy i Marc na lawce. Co do Turkow to mysle ze Asik nie pogra juz tak sobie jak z Polska kiedy rzucil +20pkt. Hiszpania tracila srednio ok73pkt, dzisija musza sie sprezyc i postarac sie wygrac. Po 1 rundzie maja 1-1 przy 2-0 Turcji. Co prawda Turcy rzucaja srednio ok 88pkt ale raczej ze slabszymi rywalami. Dywagacje dywagacjami a i tak wszystko zostanie zweryfikowane na boisku.
Serbia Hiszpania 66 - 57 Hiszpania Wielka Brytania 84 - 76 Hiszpania Słowenia 90 - 84 d (reg 78-78)
Turcja Litwa 84 - 76 Bułgaria Turcja 66 - 94 Polska Turcja 69 - 87
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
shane "męki z Wlk Brytanią" chyba kpisz "Reprezentacja Serbii bez większych problemów pokonała w ostatnim meczu pierwszej fazy EuroBasketu Wielką Brytanię 77:59, prowadząc od piątej minuty spotkania do samego końca"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Z mękami przesadziłem, ale z tego co widziałem to tak łatwo nie było. 1 kwarta tylko znaczna przewaga, reszta kwart wyniki zbliżone. Łatwo nie było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Z całym szacunkiem, ale lepiej powiedz, że popełniłeś błąd, a nie teraz się tłumaczysz "1 kwarta tylko znaczna przewaga, reszta kwart wyniki zbliżone"  Serbia jako jedyna w grupie wygrała wszystkie kwarty w meczu z Brytyjczykami, mieli ten mecz od początku do końca pod kontrolą, więc co byś chciał +10 każdą kwartę i wtedy byłoby to dla Ciebie pewne zwycięstwo Turkoglu over 13,5 Jak na razie Hedo schowany za plecami Ilyasovy, jednak dziś bierze sprawę (piłkę) w swoje ręce. Linia jak na takiego grajka śmieszna pzdr
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|