|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 6 |
Nie można.Jeżeli obstawiasz jakiś mecz z Ekstraklasy to musisz mieć łącznie 4 zdarzenia. A jeżeli obstawiasz 2 ligę to trzeba mieć 3 zdarzenia. Tak samo jak w STSIE. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485 |
Nie można.Jeżeli obstawiasz jakiś mecz z Ekstraklasy to musisz mieć łącznie 4 zdarzenia. A jeżeli obstawiasz 2 ligę to trzeba mieć 3 zdarzenia. Tak samo jak w STSIE. Pozdro wszystko pięknie z tym że odwrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119 |
Witam.
Moja prośba o opinię stałych użytkowników. Mam mały zatarg z totomixem jeżeli chodzi o wczorajsze mecze z pozycji 2905 - 2910. Chodzi rzecz jasna o wygrany kupon, gdyby nie... nie powyższa pozycja 2905. Piszę już z supportem totomixa od rana. Powiem szczerze, że zaczyna mnie wkurzać ton w jaki sposób mnie traktują. Mecz NiemcyU21 - RosjaU21, który wystawili zakończył się remisem. Ja obstawiałem go jako 1. Wszystkie inne pozycje weszły. Kwota nieduża, zagrałem za 20 złotych, do wyjęcia niecałe 2 stówy. Ale sam fakt. Na wszystkich oficjalnych stronach piłkarskich, jak też u innych buków (nie polskich) widnieje u Niemców U20 - a to według mnie zasadnicza różnica. Chociażby skład. Po pisaninie od rana panowie z supportu zaczynają sami sobie zaciskać pętlę, bo podali, że ustalali mecz według strony piłkarskiej rosji - swoją drogą gratulacje co do wyboru - i dopiero po meczu zamieszczono informację, że była to U20 po stronie Niemiec. Twierdzą, że było to PO FAKCIE w związku z tym nie poczuwają się do tego, żeby wprowadzić ZWROT. Dla mnie jest to lekki kant, gdyż oficjalna strona Niemiecka jak i UEFY mówiła od początku o randze meczu.
Co Wy na to drodzy użytkownicy?
K A N T czy nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
w sumie to tak jakby podali zupelnie inny mecz bo U20 i U21 mozna traktowac jako 2 inne druzyny. i dlatego wlasnie nie gram w totomixie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
|
|
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639 |
Rataskaz masz 100% racje. Ja rowniez mam taki sam problem rowniez tylko to nie weszlo na moim kuponie suma 59 zł za 2 niby nic ale zawsze cos. Rowniez czuje sie oszukany. Przeciez druzyna u20 to nie u21 a na kuponie widnieje nIEMCU U21 - ROSJA U21 a wiec jest to niewątpliwie wprowadzanie w bląd klienta. Pewno nie zrobia zwrotu bo im sie to nie oplaca. Ciekawo co by bylo gdyby mieli na tym meczu straty. Obstawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ze napewno zrobili by zwrot. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
|
|
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639 |
Sorry za przekrecenie mialo byc oczywiscie RATAKSAS.
Daj maila do ich supportu to tez im napisze co o tym sadze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35 |
chciałbym zagrać zdarzenia: Duncan - Wallace 2 Bowen - Prince 2 Spurs - Detroit under
czy moge połączyć to wszystko na jednym kuponie? bo zawsze mam ztym problemy co można łączyć a co nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
a w toto mixie wogole mozna grac cokolwiek pojedynczo?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 119 |
w przypadku meczu tenisowego, w którym jeden z zawodników skreczował wynik w toto jest zweryfikowany jako jego porażka???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
w przypadku meczu tenisowego, w którym jeden z zawodników skreczował wynik w toto jest zweryfikowany jako jego porażka??? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632 |
gdzie jest jakis punkt TOTO MIXA w Lublinie na osiedlach czuby lub lsm ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 940 |
Czy w związku z WIMBLEDONEM punkty mixa są wcześniej otwierane czy normalnie? Jakby ktoś wiedział to proszę o info.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Czy w związku z WIMBLEDONEM punkty mixa są wcześniej otwierane czy normalnie? Jakby ktoś wiedział to proszę o info. sts na 100% procent jest od 10,00 ale toto raczej nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
gdzie jest jakis punkt TOTO MIXA w Lublinie na osiedlach czuby lub lsm ? najblizej to chyba jest na lipowej kolo cmentarza 44,32 i trajtki tam jezdza z czubow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 152 |
Wie ktoś na ile czasu przed rozpoczęciem spotkania tenisowego toto mix wycofuje go z oferty ???? Czy robi to w momencie gdy spotkanie sie już zacznie czy jakiś czas wcześniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 215 |
Z tego co ja doświadczyłem, to wycofują mecz w momencie jego ropoczęcia, nawet w przypadku, gdy na ofercie jest podana godzina zakończenia przyjmowania zakładów i jest ona wcześniejsza. Natomiast Profek bankowo wycofuje mecz wcześniej.
|
|
|
Link skopiowany do schowka