Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#340252 06/05/2005 13:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

Bonus: Unibet
#340253 09/05/2005 18:44
Dołączył: May 2005
Posty: 6
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 6
Nie można.Jeżeli obstawiasz jakiś mecz z Ekstraklasy to musisz mieć łącznie 4 zdarzenia.
A jeżeli obstawiasz 2 ligę to trzeba mieć 3 zdarzenia.
Tak samo jak w STSIE.
Pozdro

#340254 09/05/2005 21:24
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
Quote
Nie można.Jeżeli obstawiasz jakiś mecz z Ekstraklasy to musisz mieć łącznie 4 zdarzenia.
A jeżeli obstawiasz 2 ligę to trzeba mieć 3 zdarzenia.
Tak samo jak w STSIE.
Pozdro

wszystko pięknie z tym że odwrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#340255 08/06/2005 12:28
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119
Witam.

Moja prośba o opinię stałych użytkowników.
Mam mały zatarg z totomixem jeżeli chodzi o wczorajsze mecze z pozycji 2905 - 2910.
Chodzi rzecz jasna o wygrany kupon, gdyby nie... nie powyższa pozycja 2905.
Piszę już z supportem totomixa od rana. Powiem szczerze, że zaczyna mnie wkurzać ton w jaki sposób mnie traktują.
Mecz NiemcyU21 - RosjaU21, który wystawili zakończył się remisem. Ja obstawiałem go jako 1. Wszystkie inne pozycje weszły. Kwota nieduża, zagrałem za 20 złotych, do wyjęcia niecałe 2 stówy. Ale sam fakt. Na wszystkich oficjalnych stronach piłkarskich, jak też u innych buków (nie polskich) widnieje u Niemców U20 - a to według mnie zasadnicza różnica. Chociażby skład.
Po pisaninie od rana panowie z supportu zaczynają sami sobie zaciskać pętlę, bo podali, że ustalali mecz według strony piłkarskiej rosji - swoją drogą gratulacje co do wyboru - i dopiero po meczu zamieszczono informację, że była to U20 po stronie Niemiec. Twierdzą, że było to PO FAKCIE w związku z tym nie poczuwają się do tego, żeby wprowadzić ZWROT.
Dla mnie jest to lekki kant, gdyż oficjalna strona Niemiecka jak i UEFY mówiła od początku o randze meczu.

Co Wy na to drodzy użytkownicy?

K A N T czy nie?

#340256 08/06/2005 13:01
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
w sumie to tak jakby podali zupelnie inny mecz bo U20 i U21 mozna traktowac jako 2 inne druzyny. i dlatego wlasnie nie gram w totomixie:)

#340257 08/06/2005 13:11
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
Rataskaz masz 100% racje. Ja rowniez mam taki sam problem rowniez tylko to nie weszlo na moim kuponie suma 59 zł za 2 niby nic ale zawsze cos. Rowniez czuje sie oszukany. Przeciez druzyna u20 to nie u21 a na kuponie widnieje nIEMCU U21 - ROSJA U21 a wiec jest to niewątpliwie wprowadzanie w bląd klienta. Pewno nie zrobia zwrotu bo im sie to nie oplaca. Ciekawo co by bylo gdyby mieli na tym meczu straty. Obstawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ze napewno zrobili by zwrot. Pozdrawiam

#340258 08/06/2005 13:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
Sorry za przekrecenie mialo byc oczywiscie RATAKSAS.

Daj maila do ich supportu to tez im napisze co o tym sadze.

#340259 08/06/2005 17:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35
chciałbym zagrać zdarzenia:
Duncan - Wallace 2
Bowen - Prince 2
Spurs - Detroit under

czy moge połączyć to wszystko na jednym kuponie? bo zawsze mam ztym problemy co można łączyć a co nie

#340260 09/06/2005 11:10
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Możesz to połączyć.

#340261 11/06/2005 11:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

#340262 11/06/2005 12:46
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
a w toto mixie wogole mozna grac cokolwiek pojedynczo?

#340263 11/06/2005 12:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

#340264 16/06/2005 16:01
Dołączył: May 2005
Posty: 119
P
member
member
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 119
w przypadku meczu tenisowego, w którym jeden z zawodników skreczował wynik w toto jest zweryfikowany jako jego porażka???

#340265 16/06/2005 22:18
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
w przypadku meczu tenisowego, w którym jeden z zawodników skreczował wynik w toto jest zweryfikowany jako jego porażka???
tak

#340266 17/06/2005 09:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
gdzie jest jakis punkt TOTO MIXA w Lublinie na osiedlach czuby lub lsm ?

#340267 20/06/2005 06:18
Dołączył: Jul 2004
Posty: 940
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 940
Czy w związku z WIMBLEDONEM punkty mixa są wcześniej otwierane czy normalnie? Jakby ktoś wiedział to proszę o info.

#340268 20/06/2005 06:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
Czy w związku z WIMBLEDONEM punkty mixa są wcześniej otwierane czy normalnie? Jakby ktoś wiedział to proszę o info.

sts na 100% procent jest od 10,00 ale toto raczej nie

#340269 20/06/2005 11:52
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
gdzie jest jakis punkt TOTO MIXA w Lublinie na osiedlach czuby lub lsm ?

najblizej to chyba jest na lipowej kolo cmentarza
44,32 i trajtki tam jezdza z czubow

#340270 22/06/2005 19:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 152
D
member
member
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 152
Wie ktoś na ile czasu przed rozpoczęciem spotkania tenisowego toto mix wycofuje go z oferty ???? Czy robi to w momencie gdy spotkanie sie już zacznie czy jakiś czas wcześniej.

#340271 23/06/2005 11:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 215
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 215
Z tego co ja doświadczyłem, to wycofują mecz w momencie jego ropoczęcia, nawet w przypadku, gdy na ofercie jest podana godzina zakończenia przyjmowania zakładów i jest ona wcześniejsza. Natomiast Profek bankowo wycofuje mecz wcześniej.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, alfa, Sensei, latajaca_holenderka, $-man, forty), 2,130 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1