Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#3416 12/06/2001 02:42
Dołączył: May 2001
Posty: 120
L
member
member
L Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 120
w niedziele zaglebie lubin-hibernians w sts na gosci jest kurs 15,2!!!.pilkarze zaglebia znani sa z takich numerow i mozliwe ze sami obstawia swoja porazke.co o tym myslicie?

Bonus: Unibet
#3417 12/06/2001 03:17
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
kurs 15.20 jest wysmienity(nawet na jugoslowianska sie takie nie trafialy [Linked Image]).dodatkowo kilku lubinskich graczy szykuje sie do transferow,odchodzi trener.a takie warunki nie sprzyjaja.
trzeba tez pamietac ze rywal Zaglebia to nie Hibernian(3 druzyna ligi szkockiej) [Linked Image].

#3418 14/06/2001 03:58
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Może być, skoro to amatorzy to Zagłębie może się podłożyć u siebie i wygrać na wyjeździe.

#3419 14/06/2001 20:36
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 211
Hibernians to zespol z Malty. A jak gra ich zespol narodowy to chyba kazdy wie.

#3420 14/06/2001 21:38
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
zgadza sie,ze z Malty.ale ich narodowa chyba nie do konca taka slaba.ostatnio sie meczyli Dunczycy.dopiero na 7 min przed koncem Sand zwycieskiego zdobyl...

#3421 15/06/2001 21:47
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
czy ktos z Was wie gdzie mozna znalezc wyniki "live" pucharu intertoto?

#3422 16/06/2001 01:12
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63

#3423 16/06/2001 21:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
[QUOTE]Originally posted by SebaS:
[QB]Może być, skoro to amatorzy to Zagłębie może się podłożyć u siebie i wygrać na wyjeździe.

Zagłębie nawet nie gra u siebie (tylko na stadionie Wisły Kraków).

P.S. Gratulacje dla uQ$ za typ w pucharze intertoto.Co prawda mecz jeszcze trwa ale chorwaci pewnie prowadzą 2:0 i nic złego już się nie może stać. Sam też to zagrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#3424 16/06/2001 21:50
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Grzesiek nie tylko ty to zagrales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam pytanie,wiecie gdzie sa wyniki live ligi swiatowej siatkowki?

#3425 17/06/2001 05:24
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Jeżeli chodzi o Intertoto to proponuję na niedzielę trzy mecze:

Nk Zagrzeb-P.Prilep X lub 2
Jazz-Gloria 1
C.Zenila- Denizli 1

Okazuje się że wiele drużyn wystawia do pucharu Intertoto rezerwy albo juniorów. Tak było w przypadku Anorthosis z Cypru, a także Universitea Craiova. Rezultaty widać.
Jeżeli chodzi o pierwszy mecz to NK Zagrzeb to drużyna w rozsypce. Wystawi możliwie najlepszy skład, ale ten najlepszy skład to zawodnicy U18 i rezerwy drużyny z sezonu. P.Prilep to z pewnością nie drużyna gwiazd ale raczej tego meczu nie przegra.

Jazz, bo mimo że bez formy, to są wzmocnienia i jest motywacja, czego nie można powiedzieć o przeciwniku.

C.Zenica - pełna motywacja i full stadion, a przeciwnik patrz wyżej.

#3426 18/06/2001 01:23
Dołączył: May 2001
Posty: 120
L
member
member
L Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 120
gratulacje Soczi!!!jeszcze kilka takich typow z opisami a stane sie Twoim fanem.

#3427 18/06/2001 03:07
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Dzięki leszek1x2, rzeczywiście nie spodziewałem się że będzie aż tak dobrze 3/3 przy dość wysokich wspólczynnikach, mam nadzieję, że jeszcze ktoś skorzystał, bukmacherzy nie mieli raczej o tym zielonego pojęcia

#3428 20/06/2001 16:12
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
Quote
Originally posted by leszek1x2:
[qb]w niedziele zaglebie lubin-hibernians w sts na gosci jest kurs 15,2!!!.pilkarze zaglebia znani sa z takich numerow i mozliwe ze sami obstawia swoja porazke.co o tym myslicie?[/qb]
-----------------------------------------

Na mecz rewanżowy oferta STS:
387 FC Hibernians Zagłebie Lubin(0:4) 1 6.10

Mając awans w kieszeni, przegrana Zagłebia chyba nie bedzie az taką niespodzianką. Jak myslicie czy piłkarze z Lubina nie będą chcieli zarobić troche na boku obstawiając swoją porażke. Zawsze poźniej mogą sie tłumaczyć wysoką temperaturą, nierównym boiskiem itp. Chyba bedą usprawiedliwieni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#3429 20/06/2001 16:29
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Originally posted by Arko:
[qb]
-----------------------------------------

Na mecz rewanżowy oferta STS:
387 FC Hibernians Zagłebie Lubin(0:4) 1 6.10

Maj¹c awans w kieszeni, przegrana Zagłebia chyba nie bedzie az tak¹ niespodziank¹. Jak myslicie czy piłkarze z Lubina nie będ¹ chcieli zarobić troche na boku obstawiaj¹c swoj¹ porażke. Zawsze poŸniej mog¹ sie tłumaczyć wysok¹ temperatur¹, nierównym boiskiem itp. Chyba bed¹ usprawiedliwieni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]

A może maj¹c awans w kieszeni, spokojnie wygraj¹, stawiaj¹c odpowiednio więcej tyle samo zarobi¹ i nie będ¹ szukac usprawiedliwien ?!

387 FC Hibernians Zagłebie Lubin(0:4) 2 1.40

#3430 20/06/2001 17:01
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
No niezupełnie Ufo. Przegrać chyba jest łatwiej niż wygrać (nawet z Maltą) , a i zyski są niewspółmiernie wyższe przy przegranej (w zasadzie nic nie ryzykując). Grając na wygraną zawsze jest ryzyko. Piłkarze Zagłebia udowodnili juz parę razy że uczciwość sportowa nie jest u nich najważniejsza, ale w moze się zmienili ( nie przegrali w przedostatniej kolejce z Orlenem chociaż duzo osób twierdziło ze tak będzie.

#3431 20/06/2001 17:33
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
W Zagłębiu jest nowy trener a czołowi piłkarze myślą o zmianie barw klubowych (np. Grzybowski do Wisły). Wyjazd na Maltę potraktują być może jako okazję do spędzenia kilku dni w ciepłym klimacie, jako że lato w Polsce nie rozpieszcza.

#3432 20/06/2001 17:44
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Originally posted by Arko:
[qb]No niezupełnie Ufo. Przegrać chyba jest łatwiej niż wygrać (nawet z Malt¹) , a i zyski s¹ niewspółmiernie wyższe przy przegranej (w zasadzie nic nie ryzykuj¹c). Graj¹c na wygran¹ zawsze jest ryzyko. Piłkarze Zagłebia udowodnili juz parę razy że uczciwoœć sportowa nie jest u nich najważniejsza, ale w moze się zmienili ( nie przegrali w przedostatniej kolejce z Orlenem chociaż duzo osób twierdziło ze tak będzie.[/qb]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wychodzisz z założenia, że Hibernians to drużyna zawodowców - profesjonalnie podchodz¹cych do swoich obowi¹zków... Ale przecież możemy założyc (chyba nie bez racji), iż s¹ to gracze nieco gorsi sportowo od Lubinian i również w minimalnie gorszej sutuacji finansowej. W takim wypadku, maj¹c troszkę oleju w głowach i po przegraniu pierwszego meczu wyraŸnie ustępuj¹c Zagłębiu mog¹ założyc, że i drugi mecz łatwo przegraj¹. Wtedy zbieraj¹ ciężko zarobione pieni¹dze (kilku piekarzy, masarzy i inych cukierników) i kład¹ je na pewn¹ wydawałoby się wygran¹ Lubinian w maltańskim STS.

Otrzymujemy 3 rozwi¹zania:

1. Twoje - Zagłębiue się podkłada, ale i Hibernians nie chce wygrac (postawił na własn¹ porażkę) i mamy remis. Niekoniecznie 0:0, bo może zdesperowani gracze z Lubina wbij¹ sobie "swojaka", ale przecież gracze z Paoli nie pozostan¹ im dłużni... Nie zarabia nikt + kibice s¹ wkurzeni

2. Moje - Zagłębie chce wygrac i spokojnie im się to udaje, bowiem Hibernians chce przegrac. Zarabiaj¹ wszyscy + kibice nie s¹ zaskoczeni.

3. Twoje 2 - Zagłebie chce przegrac, Hibernian chce wygrac. Zarabiaj¹ wszyscy i to dużo + kibice s¹ zadowoleni + Arko jest zarobiony + Ufo jest zaskoczony

Stawiam na rozwi¹zanie 2 z mał¹ podpórk¹ na 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#3433 20/06/2001 18:01
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
Dla Hibernianu pokonanie drużyny z tak silnego kraju jak Polska to byłby dla wielu piłkarzy życiowy sukces. Zgadzam się z Arko że o co jak o co, ale o 'sportowe' podejście maltańczyków do tego meczu możemy być spokojni.
A w ogóle to proponuję trochę poczekać jaki kurs na ten mecz wystawi maltański Unibet.

#3434 20/06/2001 18:12
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
Ufo niezły tekst, naprawdę mnie rozbawił. Mimo twoich wizji, stawiam na ambicje maltańczyków, którzy będą raczej chcieli się zrewanzowąć za dotkliwą porażkę, niż ten marny zarobek u buka przy kursie 1,4.

#3435 20/06/2001 18:56
Dołączył: Jun 2001
Posty: 66
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 66
Czesc

Mysle, ze te osoby, ktore stawiaja na zwycistwo zespolu z Malty są w błędzie. Jestem kibicem Zagłębia mieszkam w Lubinie i byłem na pierwszym meczu tych druzyn. Wrażenia jakie odniosłem to takie, że drużyna z Malty nie ma pojęcia o graniu w piłkę nożną. Stawiałbym jednak na 2.

Strona 1 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, forty, Lukasz111, betowiec, JelineK, ANZELMO, Sensei, Akhu), 1,800 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1