|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Mam ten sam problem co ty. Wpsiuję login i hasło po 10 razy i ciągle bład jakiś. Nie działa ani na [pokerze, ani w kasynie, ani u buka :| Kurwa co się u nich dzieje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jeszcze o 6 było wszystko OK, mam nadzieje że to chwliowa awaria.
Czy ktoś ma podobny problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Tak , o 6.30 sie logowałem aby wysłać tenis , ale dobrze że mnie uspokoiłeś myślałem ze mi konto zablokowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , poczekamy .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
ufff juz sie balem ze mi konto zamkneli po tym jak w nocy kupon trafilem;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
o kurwa heheh no wlasnie to samo mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale szok ja tak samo mysle ze moze mi konto zablokowali ufff, nie wiecie nawet jak mi kamien spadl z serca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
buheheh chłopaki ja mam tak samo, mysle kurwa wyjebałem under 223 w NBA koczyło na gruba kasę. Siadło ledwao co (114-108) i myslałem że BAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no nic cekamy aż to się zmieni
oby szybko
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Hehe , chłopaki nie chce sie powtarzać ale ja to samo , też trafiłem kupon w nocy i myślałem że ban <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
no wlasnie oby szybko bo chce tenisa zagrac a do 10.30 tylko!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
no wlasnie oby szybko bo chce tenisa zagrac a do 10.30 tylko!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Uff dobrze że dziś wstałem o 5 , zdążyłem zagrać St Poelten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , co chciałeś grać?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
Hanescu napewno!
do tego grubo Venus w Turcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
poisal ktos do nich mejla?? z tu obecnych?? niech oni cos z tym zorbia!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Ja napisałem ale czekam już z 30 minut... nie ma odzewu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Witamy serdecznie, Dziękujemy za przesłaną wiadomość. Szanowny kliencie, trwa aktualziacja techniczna na serwerze. Prace planowa trwać będą do godz. 10:00 CET. Przepraszamy za utrudnienia. Mamy nadzieję, że powyższe informacje okazały się pomocne. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o przesłanie do nas wiadomości na adres: [email] [email protected].[/email] Sportingbet dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia profesjonalnej obsługi naszym klientom na całym globie. Serdecznie pozdrawiamy, ............................................................Dostałem takiego maila.!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
zyziek , no ale dobvrze ze odp bo np BAW by se to olal!
a t yco grales z tenisa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Ja z tenisa dałem , dwa single , stawka 5/10 Rochus&Acasuso , też czekam na 10.30 , że baw by nie odpisał to wiem bardzo dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
wiem ze to nie miejsce na to, ale jeszcze zagram na Tau wiem ze kurs marny no ale powinni wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
ja tez przed chwila odwiedzilem Sportingbet, i wejsc nie moglem, potem to juz haslo tak powoli stukalem, zeby miec penosc ze wszytko dobrze:)
Ale wszedlem tu i widze, ze nie jestem sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
ja to zastanwiam sie jeszcze nad Horna, ale nie jestem pewien,
ale hanescu i venus i tau na 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
juz dziala!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Nom właśnie sie zalogowałem , wszystko pięknie rozliczone , jednym słowem gitara.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
mam pytanie Sportingbet zawsze tak pozno dodaje spotkania do sowjej oferty? bo np nie ma pelnej na tenisa kobiet hmmm??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|