Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15
#343523 19/05/2005 07:07
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Mam ten sam problem co ty. Wpsiuję login i hasło po 10 razy i ciągle bład jakiś. Nie działa ani na [pokerze, ani w kasynie, ani u buka :| Kurwa co się u nich dzieje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Jeszcze o 6 było wszystko OK, mam nadzieje że to chwliowa awaria.

Czy ktoś ma podobny problem?

Bonus: Unibet
#343524 19/05/2005 07:09
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Tak , o 6.30 sie logowałem aby wysłać tenis , ale dobrze że mnie uspokoiłeś myślałem ze mi konto zablokowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , poczekamy .

#343525 19/05/2005 07:12
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
ufff juz sie balem ze mi konto zamkneli po tym jak w nocy kupon trafilem;-)

#343526 19/05/2005 07:15
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
o kurwa heheh no wlasnie to samo mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale szok ja tak samo mysle ze moze mi konto zablokowali
ufff, nie wiecie nawet jak mi kamien spadl z serca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#343527 19/05/2005 07:18
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
buheheh chłopaki ja mam tak samo, mysle kurwa wyjebałem under 223 w NBA koczyło na gruba kasę. Siadło ledwao co (114-108) i myslałem że BAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no nic cekamy aż to się zmieni

oby szybko

pozdrawiam

#343528 19/05/2005 07:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Hehe , chłopaki nie chce sie powtarzać ale ja to samo , też trafiłem kupon w nocy i myślałem że ban <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#343529 19/05/2005 07:22
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
no wlasnie oby szybko bo chce tenisa zagrac a do 10.30 tylko!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#343530 19/05/2005 07:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Quote
no wlasnie oby szybko bo chce tenisa zagrac a do 10.30 tylko!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Uff dobrze że dziś wstałem o 5 , zdążyłem zagrać St Poelten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , co chciałeś grać?

#343531 19/05/2005 07:24
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
Hanescu napewno!

do tego grubo Venus w Turcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#343532 19/05/2005 07:28
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
poisal ktos do nich mejla?? z tu obecnych?? niech oni cos z tym zorbia!!

#343533 19/05/2005 07:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Ja napisałem ale czekam już z 30 minut... nie ma odzewu.

#343534 19/05/2005 07:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Witamy serdecznie,

Dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Szanowny kliencie, trwa aktualziacja techniczna na serwerze. Prace planowa
trwać będą do godz. 10:00 CET. Przepraszamy za utrudnienia.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje okazały się pomocne. W razie
jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o przesłanie do nas
wiadomości na adres: [email][email protected].[/email]

Sportingbet dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia profesjonalnej
obsługi naszym klientom na całym globie.

Serdecznie pozdrawiamy,
............................................................Dostałem takiego maila.!

#343535 19/05/2005 07:34
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
zyziek , no ale dobvrze ze odp bo np BAW by se to olal!

a t yco grales z tenisa?

#343536 19/05/2005 07:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Ja z tenisa dałem , dwa single , stawka 5/10 Rochus&Acasuso , też czekam na 10.30 , że baw by nie odpisał to wiem bardzo dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#343537 19/05/2005 07:35
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
wiem ze to nie miejsce na to, ale jeszcze zagram na Tau wiem ze kurs marny no ale powinni wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#343538 19/05/2005 07:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
ja tez przed chwila odwiedzilem Sportingbet, i wejsc nie moglem, potem to juz haslo tak powoli stukalem, zeby miec penosc ze wszytko dobrze:)

Ale wszedlem tu i widze, ze nie jestem sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#343539 19/05/2005 07:37
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
ja to zastanwiam sie jeszcze nad Horna, ale nie jestem pewien,

ale hanescu i venus i tau na 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#343540 19/05/2005 07:45
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
juz dziala!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#343541 19/05/2005 08:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Nom właśnie sie zalogowałem , wszystko pięknie rozliczone , jednym słowem gitara.

#343542 19/05/2005 08:19
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
mam pytanie Sportingbet zawsze tak pozno dodaje spotkania do sowjej oferty? bo np nie ma pelnej na tenisa kobiet hmmm??

Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1