|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Witam.Czy gra ktos u tego buka??Jak tam najlepiej wplacic ??Buk ma ciekawa oferte..I jak z wyplatami??Ktos juz dokonywal.Dzieki
Last edited by Conrad; 25/05/2005 16:09.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Widze ze nikt nie gral. No wiec wplata bez problemu za pomoca ekarty.!! Tenis b.dobre kursy jak na pierwsza runde RO. A z wyplatami..no coz poczekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jesli ktos ma jakies doswiadczenia z tym bukiem to niech pisze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Kolejne informacje.. Wiec wyplaty dokonuja poprzez zwrot na karte.(jesli sie oczywiscie wplacilo za pomoca karty). Dalej potwierdzam bardzo dobre kursy na tenis(narazie brak jakikolwiek limitow a gralem juz tenis za 400(euro) Dzis napisali mi ze rwoniez beda mieli oferte na debel w RG. Hm..bardzo szybko odpowiadaja na maile. Acha i mozan grac u nich sporo zakladow live.. Osobiscie jestem bardzo zadowolony z tego buka!!
Last edited by Conrad; 25/05/2005 16:09.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Ja też się interesowałem nimi jakiś czas temu, wtedy zdecydowałem się na Nordic, ale teraz w ramach rozszerzenia możliwości ponownie myślę o StanJames. Gram głównie tenis, a kursy śledzę u nich już od jakiegoś czasu i mi się podobają.
Co do wypłat to w Help'ie znalazłem coś takiego: Withdrawals can be made to any value on a UK issued credit card. There are no transaction costs associated with credit card withdrawals. The minimum withdrawal is £10 or currency equivalent.
Withdrawals may NOT be possible to non UK issued credit cards. For these cards, payments will be made via bank transfer.
Stąd miałem wątpliwości czy można robić zwrot na eKartę, no ale skoro support potwierdza to bardzo się cieszę. Aha, a zwrot jest tylko do wartości wpłaty, czy można wypłacać na kartę więcej niż się wpłaciło. Jeśli nie można to wiesz może jakie są koszty wypłat na konto bankowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
Widze ze nikt nie gral. No wiec wplata bez problemu za pomoca ekarty.!! Tenis b.dobre kursy jak na pierwsza runde RO. A z wyplatami..no coz poczekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jesli ktos ma jakies doswiadczenia z tym bukiem to niech pisze mi sie nie udalo wplacic ani ekarta ani Inteligo. przy rejetracji wyskakuje mi ze moja ekarta to Vise Delta( moze temu bo zaczyna sie na 4289...),transakcje Failed. a ten bonus 25 gbp to chyba jest bez stawki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Juz odpowiadam. Grabtom..oczywiscie zwrot calej kwoty na ekarte..powyzej tego co wplaciles. Lukasz u mnie ekarta beza problemu wplata..a ten free bet 40 euro to nie wiem czy od kwoty czy dla wszystkich nowych..ale raczej to drugie. A free bet polega na tym ze postawisz te 40 euro i wygrasz to na twoje konto kiseguja ci tylko wygrana czyli np grasz 40 euro kurs 2 i wygrywasz (w sumie 80)to na koncie dodaja 40 euro a free bet sie konczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
ciekawy bukmacher... gram juz ponad rok... przysłali mi nawet kalendarzyk na 2005 rok... mogliby polepszyć funkcjonalność strony... no i zdarzają sie im wpadki przy wpisywaniu wyników (HT/FT), których mimo interwencji nie poprawiają na prawidłowe... akurat miałem inne błedy na kuponach ale jednak jest to dosyć nieprofesjonalne zachowanie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
No i panowie jak tam się dalej gra w StanJames? Bo zamierzam poszerzyć sobie trochę ofertę na tenis, a kursy dałkiem niezłe mają. Bez kłopotów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 16 |
Zeby dostac free beta nalezy najpierw cos wplacic czy wystarczy sama rejestracja i trzeba im cos napisac pozniej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
Zeby dostac free beta nalezy najpierw cos wplacic czy wystarczy sama rejestracja i trzeba im cos napisac pozniej? wplacamy wplacamy 25 funciakow bylo bodajrze aby dostac freebeta stawiasz 25 i dostajesz 25 free do postawienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
mi sie nie udalo wplacic ani ekarta ani Inteligo. przy rejetracji wyskakuje mi ze moja ekarta to Vise Delta,transakcje Failed. mam identyczny problem, czy komuś udało się go rozwiązać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />, wyżej inni piszą że im się udało ekartą, to jak to jest sa różne rodzaje ekart?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
nie wplacisz ekarta jezeli konto masz w GBP. mi kazali zlecic zamkniecie konta i ponowne otwarcie w $$.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
ja mialem konto w euro i ekarta wplacalem bez problemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257 |
Zeby dostac free beta nalezy najpierw cos wplacic czy wystarczy sama rejestracja i trzeba im cos napisac pozniej? wplacamy wplacamy 25 funciakow bylo bodajrze aby dostac freebeta stawiasz 25 i dostajesz 25 free do postawienia Dostajesz bonusa niezaleznie od tego, czy ten pierwszy zaklad trafiles, czy bylo pudlo? Pozniej te 25 funtów mozesz rozbic na kilka zakladow? Zastanawiam sie nad poszerzeniem swojego spektrum o tego buka. Jak jest z opłatami za wpłaty/wypłaty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
nie wplacisz ekarta jezeli konto masz w GBP. mi kazali zlecic zamkniecie konta i ponowne otwarcie w $$. zleciłem im zamkniecie konta , nie odpowiedzieli i oczywiscie nie zamknęli, jak Tobie się udało??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
wlasnie wplacilem do nich 100 funtow. nie dopisali mi nic wiecej. Korzystal ktos z tego bonusa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
bo nie dopisują - to freebet na zasadach jak w bluesq; co do mojej sprawy powyżej to zero odzewu mimo wysłania paru maili, po prostu zlewają klientów na maxa, odradzam ten buk
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110 |
wlasnie wplacilem do nich 100 funtow. nie dopisali mi nic wiecej. Korzystal ktos z tego bonusa? Zarejestrowalem sie na poczatku tygodnia. Pierwszy zaklad postawilem za 50euro i po jego rozliczeniu w ciagu 24godzin otrzymalem free beta w wysokosci 39euro. Tego free beta nie trzeba postawic w calosci mozna go dzielic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
wlasnie wplacilem do nich 100 funtow. nie dopisali mi nic wiecej. Korzystal ktos z tego bonusa? Zarejestrowalem sie na poczatku tygodnia. Pierwszy zaklad postawilem za 50euro i po jego rozliczeniu w ciagu 24godzin otrzymalem free beta w wysokosci 39euro. Tego free beta nie trzeba postawic w calosci mozna go dzielic. A trafiles ten zaklad za 50 euro? Ja wczoraj zagralem MU za 25 funtow i wiadomo - remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Czy w takim razie przepadla mi mozliwosc wykorzystania free beta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110 |
A trafiles ten zaklad za 50 euro? Ja wczoraj zagralem MU za 25 funtow i wiadomo - remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Czy w takim razie przepadla mi mozliwosc wykorzystania free beta? Udalo mi sie trafic ten pierwszy zaklad. Jednak to nie ma znaczenia czy wygrasz czy nie, free beta powinni Ci przyznac. W regulaminie pisze, ze trzeba czekac do 24 godzin od rozliczenia zakladu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka