Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#344366 15/05/2005 16:23
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Witam.Czy gra ktos u tego buka??Jak tam najlepiej wplacic
??Buk ma ciekawa oferte..I jak z wyplatami??Ktos juz dokonywal.Dzieki

Last edited by Conrad; 25/05/2005 16:09.
Bonus: Unibet
#344367 23/05/2005 12:32
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Widze ze nikt nie gral.
No wiec wplata bez problemu za pomoca ekarty.!!
Tenis b.dobre kursy jak na pierwsza runde RO.
A z wyplatami..no coz poczekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jesli ktos ma jakies doswiadczenia z tym bukiem to niech pisze

#344368 25/05/2005 06:56
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Kolejne informacje..
Wiec wyplaty dokonuja poprzez zwrot na karte.(jesli sie oczywiscie wplacilo za pomoca karty).
Dalej potwierdzam bardzo dobre kursy na tenis(narazie brak jakikolwiek limitow a gralem juz tenis za 400(euro)
Dzis napisali mi ze rwoniez beda mieli oferte na debel w RG.
Hm..bardzo szybko odpowiadaja na maile.
Acha i mozan grac u nich sporo zakladow live..
Osobiscie jestem bardzo zadowolony z tego buka!!

Last edited by Conrad; 25/05/2005 16:09.
#344369 25/05/2005 19:21
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Ja też się interesowałem nimi jakiś czas temu, wtedy zdecydowałem się na Nordic, ale teraz w ramach rozszerzenia możliwości ponownie myślę o StanJames. Gram głównie tenis, a kursy śledzę u nich już od jakiegoś czasu i mi się podobają.

Co do wypłat to w Help'ie znalazłem coś takiego:
Withdrawals can be made to any value on a UK issued credit card. There are no transaction costs associated with credit card withdrawals. The minimum withdrawal is &#163;10 or currency equivalent.

Withdrawals may NOT be possible to non UK issued credit cards. For these cards, payments will be made via bank transfer.


Stąd miałem wątpliwości czy można robić zwrot na eKartę, no ale skoro support potwierdza to bardzo się cieszę.
Aha, a zwrot jest tylko do wartości wpłaty, czy można wypłacać na kartę więcej niż się wpłaciło. Jeśli nie można to wiesz może jakie są koszty wypłat na konto bankowe?

#344370 26/05/2005 07:11
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Quote
Widze ze nikt nie gral.
No wiec wplata bez problemu za pomoca ekarty.!!
Tenis b.dobre kursy jak na pierwsza runde RO.
A z wyplatami..no coz poczekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jesli ktos ma jakies doswiadczenia z tym bukiem to niech pisze


mi sie nie udalo wplacic ani ekarta ani Inteligo.
przy rejetracji wyskakuje mi ze moja ekarta to Vise Delta( moze temu bo zaczyna sie na 4289...),transakcje Failed.


a ten bonus 25 gbp to chyba jest bez stawki ?

#344371 26/05/2005 11:09
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Juz odpowiadam.
Grabtom..oczywiscie zwrot calej kwoty na ekarte..powyzej tego co wplaciles.
Lukasz u mnie ekarta beza problemu wplata..a ten free bet 40 euro to nie wiem czy od kwoty czy dla wszystkich nowych..ale raczej to drugie.
A free bet polega na tym ze postawisz te 40 euro i wygrasz to na twoje konto kiseguja ci tylko wygrana czyli np grasz 40 euro kurs 2 i wygrywasz (w sumie 80)to na koncie dodaja 40 euro a free bet sie konczy.

#344372 26/05/2005 12:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
ciekawy bukmacher... gram juz ponad rok... przysłali mi nawet kalendarzyk na 2005 rok... mogliby polepszyć funkcjonalność strony... no i zdarzają sie im wpadki przy wpisywaniu wyników (HT/FT), których mimo interwencji nie poprawiają na prawidłowe... akurat miałem inne błedy na kuponach ale jednak jest to dosyć nieprofesjonalne zachowanie...

#344373 01/07/2005 00:12
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
No i panowie jak tam się dalej gra w StanJames? Bo zamierzam poszerzyć sobie trochę ofertę na tenis, a kursy dałkiem niezłe mają. Bez kłopotów?

#344374 12/07/2005 09:38
Dołączył: Dec 2004
Posty: 16
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 16
Zeby dostac free beta nalezy najpierw cos wplacic czy wystarczy sama rejestracja i trzeba im cos napisac pozniej?

#344375 12/07/2005 09:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Quote
Zeby dostac free beta nalezy najpierw cos wplacic czy wystarczy sama rejestracja i trzeba im cos napisac pozniej?


wplacamy wplacamy 25 funciakow bylo bodajrze aby dostac freebeta stawiasz 25 i dostajesz 25 free do postawienia

#344376 27/11/2005 21:10
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Quote
mi sie nie udalo wplacic ani ekarta ani Inteligo.
przy rejetracji wyskakuje mi ze moja ekarta to Vise Delta,transakcje Failed.
mam identyczny problem, czy komuś udało się go rozwiązać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />, wyżej inni piszą że im się udało ekartą, to jak to jest sa różne rodzaje ekart?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#344377 27/11/2005 21:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
nie wplacisz ekarta jezeli konto masz w GBP. mi kazali zlecic zamkniecie konta i ponowne otwarcie w $$.

#344378 29/11/2005 08:24
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
ja mialem konto w euro i ekarta wplacalem bez problemu

#344379 29/11/2005 09:20
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257
Quote
Quote
Zeby dostac free beta nalezy najpierw cos wplacic czy wystarczy sama rejestracja i trzeba im cos napisac pozniej?


wplacamy wplacamy 25 funciakow bylo bodajrze aby dostac freebeta stawiasz 25 i dostajesz 25 free do postawienia


Dostajesz bonusa niezaleznie od tego, czy ten pierwszy zaklad trafiles, czy bylo pudlo? Pozniej te 25 funtów mozesz rozbic na kilka zakladow? Zastanawiam sie nad poszerzeniem swojego spektrum o tego buka. Jak jest z opłatami za wpłaty/wypłaty?

#344380 29/11/2005 12:15
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Quote
nie wplacisz ekarta jezeli konto masz w GBP. mi kazali zlecic zamkniecie konta i ponowne otwarcie w $$.
zleciłem im zamkniecie konta , nie odpowiedzieli i oczywiscie nie zamknęli, jak Tobie się udało??

#344381 10/12/2005 17:10
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
wlasnie wplacilem do nich 100 funtow. nie dopisali mi nic wiecej. Korzystal ktos z tego bonusa?

#344382 10/12/2005 17:49
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
bo nie dopisują - to freebet na zasadach jak w bluesq;
co do mojej sprawy powyżej to zero odzewu mimo wysłania paru maili, po prostu zlewają klientów na maxa, odradzam ten buk

#344383 11/12/2005 10:03
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
Quote
wlasnie wplacilem do nich 100 funtow. nie dopisali mi nic wiecej. Korzystal ktos z tego bonusa?

Zarejestrowalem sie na poczatku tygodnia. Pierwszy zaklad postawilem za 50euro i po jego rozliczeniu w ciagu 24godzin otrzymalem free beta w wysokosci 39euro. Tego free beta nie trzeba postawic w calosci mozna go dzielic.

#344384 12/12/2005 18:12
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Quote
Quote
wlasnie wplacilem do nich 100 funtow. nie dopisali mi nic wiecej. Korzystal ktos z tego bonusa?

Zarejestrowalem sie na poczatku tygodnia. Pierwszy zaklad postawilem za 50euro i po jego rozliczeniu w ciagu 24godzin otrzymalem free beta w wysokosci 39euro. Tego free beta nie trzeba postawic w calosci mozna go dzielic.

A trafiles ten zaklad za 50 euro? Ja wczoraj zagralem MU za 25 funtow i wiadomo - remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Czy w takim razie przepadla mi mozliwosc wykorzystania free beta?

#344385 12/12/2005 21:57
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
Quote
A trafiles ten zaklad za 50 euro? Ja wczoraj zagralem MU za 25 funtow i wiadomo - remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Czy w takim razie przepadla mi mozliwosc wykorzystania free beta?
Udalo mi sie trafic ten pierwszy zaklad. Jednak to nie ma znaczenia czy wygrasz czy nie, free beta powinni Ci przyznac. W regulaminie pisze, ze trzeba czekac do 24 godzin od rozliczenia zakladu.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, burbon, poozon, rafal08), 2,275 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,211
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1