Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#34554 15/12/2001 17:55
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
Czesc
Zalozylem ten temat bo nie wiem jak jest w innych miastach ale w Czestochowie TOTO-MIX przebija wszystkich bukmacherow.
Chlopaki maja broblemy z wyplata wygranej (i to calkiem niewielkiej ok 50zl juz nie mmowiac jak chcac odebrac 150 to musialem chodzic po to 3 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> )
Musialem ich skrytykowac bo mnie troszke wkurzyli
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#34555 15/12/2001 20:49
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
To w Totomixie jeszcze ktoś gra?

#34556 15/12/2001 23:39
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
@ ssebol

W jakim Totomixie grasz? Tam gdzie jest Profesjional i STS ?

#34557 16/12/2001 16:51
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
@ dove
Tak chodzi o tego kolo sts i profka .Tez jestes z Czestochowy?
Z reguly tam nie gram ,raczej sts ale akurat mieli najlepszy przelicznik i zdecydowalem sie postawic u nich.

#34558 16/12/2001 23:11
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
@ ssebol

nie z cz-wy, jestem z niemiec. Ale pszyjezdzam do czestochowy (do rodziny) jak mam wolny czas i czasami tez u nich garm z kolegami.

#34559 17/12/2001 01:18
Dołączył: May 2001
Posty: 100
G
member
member
G Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 100
Jeśli chodzi o TOTOMIX to w Zakopanem dzisiaj jeden gosciu wypłacał przy mnie 900 zł, i nie widziałem żeby były jakies problemy z wypłatą, po prostu forsa była.

#34560 17/12/2001 02:09
Dołączył: Aug 2001
Posty: 94
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 94
W Warszawie też nie jest najlepiej. Bywa, że są problemy z wypłatą nawet 100 zł. Na szczęście jest na miejscu centrala i tam można kasę zawsze odebrać.

#34561 17/12/2001 04:04
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zgadza się, jeśli punkt nie ma jak wypłacić to należy udać się do centrali. Wydawało mi się, że istnieje jakiś pułap, do którego możemy odebrać nasze wygrane w punkcie TMu. Ale jeśli gdzieś nie mogą wypłacić nawet 100zł to widocznie się myliłem.

#34562 17/12/2001 16:53
Dołączył: May 2001
Posty: 31,426
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,426
Likes: 2
Pułap wypłat istnieje(chyba 2000zł),problem tkwi w wypłacalności ajentów,bo firma ma się dobrze.

#34563 17/12/2001 16:59
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
Wyslalem skarge do totolotka i pani odpisala mi ze postara sie wplynac na podana przeze mnie kolekture i piniadze "powinny" byc wyplacane od reki. A jak bedzie to sie zobaczy.

#34564 18/12/2001 17:50
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja też mam od dwóch tygodni problemy z odbieraniem wygranych w Szczecinie, a czasami mają lepsze kursy na NHL, więc i do nich zaglądam. Ostatnio usłyszałem, jak się sprzeczali między sobą o brak kasy. Ponoć powinni dysponować dziennie min. 500 zł, (choć nie jest to chyba zgodne z regulaminem), a nie mieli nawet 50 zł.

#34565 20/12/2001 01:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
jezeli macie problemy z wyplata kasy w totomixie sprobujcie tez wyslac do nich skargi
totoinfo@totolotek.pl
moze pomoze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ja jeszcze nie sprawdzilem czy cos dal moj mail ale chociaz mi odpisano ze bedzie lepiej

#34566 20/12/2001 02:02
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał ssebol:
[qb]jezeli macie problemy z wyplata kasy w totomixie sprobujcie tez wyslac do nich skargi
totoinfo@totolotek.pl
moze pomoze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ja jeszcze nie sprawdzilem czy cos dal moj mail ale chociaz mi odpisano ze bedzie lepiej[/qb]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dobre !!!

#34567 23/12/2001 18:22
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
Czesc
Juz myslalem ze po skardze bedzie lepiej i cos mnie skusilo zeby u nich zagrac a oni zrobili mi niespodzianke na swieta i nie mogli wyplacic
UWAGA 20 zl . Tak na kuponie mialem 50zl ale juz nie chcialem ich stresowac i wyslalem kupona za 30zl a na moje 20zl reszty musialem sobie czekac ok 40 minut.
Oni sa po prostu smieszni i nie powazni
Znow musze napisac skarge. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#34568 09/01/2002 17:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
mam podobny problem a moze wiekszy niz ty mieszkamw malej miescinie i mam tylko totomixa!!!
a pograc czasami trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#34569 29/01/2002 16:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
to ja znam lepsze numery z toto mix, mieszkam w Warszawie na Ursynowie i w toto mix na natolinie nieradze chodzić np w niedziele bo poprostu robią sobie tam popijawy spotkałem się z tym juz dwa razy gość mam problem wogóle wydaniem reszty a co mówic z wypłata wygranej,juz tam nie chodzę ale jak się z tym spotkam jeszcze raz to zadzwonie do tej centrali bo to jest poniżej chu..
pozdrawiam

#34570 04/02/2002 03:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wszyscy mówicie że to wina ajentów.ja jestem ajentem Totomixa w jednym z miast na terenie Śląska.To jest nieprawda że za fakt iż w kolekturze nie ma pieniędzy na wypłaty winę ponoszą ajenci.PRAWDA JEST TAKA IŻ W TOTOMIXIE w skali całej firmy kwota wypłat niejednokrotnie przkracza sumę wpływów z zawartych zakładów.Juz od jakiegoś czasu wywierana jest presja na ajentach aby ci eliminowali klientów grubo grających bo to właśnie oni/oczywiście w rozumieniu firmy totolotek/są przyczyną nie najlepszej kondycji firmy.Straszy się nas wypowiedzeniem umów ajencyjnych,jeżeli rentowność punktu będzie mniejsza niż 35%.W takiej sytuacji stajemy niejednokrotnie przed wyborem"WYPŁACAĆ WSZYSTKIE WYGRANE I POŻEGNAĆ SIĘ Z MOŻLIWOŚCIĄ UZYSKIWANIA DOCHODÓW TYTUŁEM PROWIZJI LUB TEŻ OGRANICZAĆ WYPŁATĘ WYGRANYCH TRACĄC RYNEJ KLIENTÓW,A CO ZA TYM IDZIE OBNIŻAJĄC SWOJĄ PROWIZJĘ ALE UTRZYMUJĄC MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA KOLEKTURY"Jest jeszcze drugi aspekt trudnej wypłacalności wygranych.Zdarza się niejednokrotnie tak iż jest zglaszany do nas fakt wygranych na które w chwili zgloszenia nie ma pokrycia.Telefonuję najczęściej do odziału firmy z prośbą o przesłanie nam odpowiedniej kwoty.trwa to czasami 2 lub 3 dni zanim gotówka do nas dotrze.Nie szukajcie zatem antidotum na załatwienie waszych problemów przy pomocy donosu do centrali firmy,gdyz ta bowiem umyje za każdym razem ręce,a winę zwali na "nieuczciwych i nierzetelnych ajentów,objecując przywołanie ich do porządku"

#34571 04/02/2002 03:14
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
W Poznaniu jest jedna ajencja Toto-mixa, ktora nigdy nie jest otwarta. Zeby zawrzec tam zaklad trzeba pobawic sie w kotka i myszke. Otoz osoba ktora moze nam kolekture otworzyc jest zawsze albo w drogerii 20 metrow na prawo od totomixa lub w sklepie spozywczym na lewo od totomixa. Jak sie juz ja znajdzie, czeka sie 5 minut, kolektura zostaje nam otworzona. Nastepnie mozemy ze skserowanej kartki przeczytac kursy bo nigdy nie ma ich na tablicach. Oczywiscie zaklad musi opiewac na mala sume i musimy uwazac zeby czasem nie zagrac jakis dwoch zakladow ktore nie wiadomo czemu nie moga byc razem. Oczywiscie jak 3 razy z rzedu padna w multilotku w przewadze liczby parzyste to nie mamy co marzyc ze automat przyjmie na zaklad na bardziej prawdopodobne wypadniecie liczb nieparzystych. Nie lubie narzekac ale czy to jest powazne???????????

#34572 04/02/2002 03:20
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
A i jeszcze jedna dziwna sprawa o ktorej sobie przypomnialem. Czasem zdarza sie tak ze zaklad ktory nie moze zostac zawarty w jednej kolekturze bez problemu moze byc zawarty w drugiej. I nie chodzi tu o czas, ze niby zanim dojechalem do innego punktu toto-mixa to juz centrala zaklad odblokowala. W koncu doszlo do takiej paranoi ze jak swojego czasu gralem w totomixie to nie szedlem do tego najblizej tylko jechalem do centrum bo tam byla kolektura, ktora najzwyklej w swiecie przyjmowala mi zaklady niemozliwe w dokladnie tym samym czasie do wyslania z innej.
pozdrowienia dla wszystkich grajacych w totomicie "niech moc bedzie z wami" ja po roku grania tam wysiadlem nerwowo.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, aker, rymoholik), 1,963 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,561
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1