|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
Czesc Zalozylem ten temat bo nie wiem jak jest w innych miastach ale w Czestochowie TOTO-MIX przebija wszystkich bukmacherow. Chlopaki maja broblemy z wyplata wygranej (i to calkiem niewielkiej ok 50zl juz nie mmowiac jak chcac odebrac 150 to musialem chodzic po to 3 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ) Musialem ich skrytykowac bo mnie troszke wkurzyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343 |
To w Totomixie jeszcze ktoś gra?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
@ ssebol
W jakim Totomixie grasz? Tam gdzie jest Profesjional i STS ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
@ dove Tak chodzi o tego kolo sts i profka .Tez jestes z Czestochowy? Z reguly tam nie gram ,raczej sts ale akurat mieli najlepszy przelicznik i zdecydowalem sie postawic u nich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
@ ssebol
nie z cz-wy, jestem z niemiec. Ale pszyjezdzam do czestochowy (do rodziny) jak mam wolny czas i czasami tez u nich garm z kolegami.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 100 |
Jeśli chodzi o TOTOMIX to w Zakopanem dzisiaj jeden gosciu wypłacał przy mnie 900 zł, i nie widziałem żeby były jakies problemy z wypłatą, po prostu forsa była.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2001
Posty: 94 |
W Warszawie też nie jest najlepiej. Bywa, że są problemy z wypłatą nawet 100 zł. Na szczęście jest na miejscu centrala i tam można kasę zawsze odebrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zgadza się, jeśli punkt nie ma jak wypłacić to należy udać się do centrali. Wydawało mi się, że istnieje jakiś pułap, do którego możemy odebrać nasze wygrane w punkcie TMu. Ale jeśli gdzieś nie mogą wypłacić nawet 100zł to widocznie się myliłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,423 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,423 Likes: 2 |
Pułap wypłat istnieje(chyba 2000zł),problem tkwi w wypłacalności ajentów,bo firma ma się dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
Wyslalem skarge do totolotka i pani odpisala mi ze postara sie wplynac na podana przeze mnie kolekture i piniadze "powinny" byc wyplacane od reki. A jak bedzie to sie zobaczy.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja też mam od dwóch tygodni problemy z odbieraniem wygranych w Szczecinie, a czasami mają lepsze kursy na NHL, więc i do nich zaglądam. Ostatnio usłyszałem, jak się sprzeczali między sobą o brak kasy. Ponoć powinni dysponować dziennie min. 500 zł, (choć nie jest to chyba zgodne z regulaminem), a nie mieli nawet 50 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
jezeli macie problemy z wyplata kasy w totomixie sprobujcie tez wyslac do nich skargi totoinfo@totolotek.pl moze pomoze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja jeszcze nie sprawdzilem czy cos dal moj mail ale chociaz mi odpisano ze bedzie lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Oryginalnie wysłał ssebol: [qb]jezeli macie problemy z wyplata kasy w totomixie sprobujcie tez wyslac do nich skargi totoinfo@totolotek.pl moze pomoze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja jeszcze nie sprawdzilem czy cos dal moj mail ale chociaz mi odpisano ze bedzie lepiej[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dobre !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
Czesc Juz myslalem ze po skardze bedzie lepiej i cos mnie skusilo zeby u nich zagrac a oni zrobili mi niespodzianke na swieta i nie mogli wyplacic UWAGA 20 zl . Tak na kuponie mialem 50zl ale juz nie chcialem ich stresowac i wyslalem kupona za 30zl a na moje 20zl reszty musialem sobie czekac ok 40 minut. Oni sa po prostu smieszni i nie powazni Znow musze napisac skarge. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
mam podobny problem a moze wiekszy niz ty mieszkamw malej miescinie i mam tylko totomixa!!! a pograc czasami trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
to ja znam lepsze numery z toto mix, mieszkam w Warszawie na Ursynowie i w toto mix na natolinie nieradze chodzić np w niedziele bo poprostu robią sobie tam popijawy spotkałem się z tym juz dwa razy gość mam problem wogóle wydaniem reszty a co mówic z wypłata wygranej,juz tam nie chodzę ale jak się z tym spotkam jeszcze raz to zadzwonie do tej centrali bo to jest poniżej chu.. pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wszyscy mówicie że to wina ajentów.ja jestem ajentem Totomixa w jednym z miast na terenie Śląska.To jest nieprawda że za fakt iż w kolekturze nie ma pieniędzy na wypłaty winę ponoszą ajenci.PRAWDA JEST TAKA IŻ W TOTOMIXIE w skali całej firmy kwota wypłat niejednokrotnie przkracza sumę wpływów z zawartych zakładów.Juz od jakiegoś czasu wywierana jest presja na ajentach aby ci eliminowali klientów grubo grających bo to właśnie oni/oczywiście w rozumieniu firmy totolotek/są przyczyną nie najlepszej kondycji firmy.Straszy się nas wypowiedzeniem umów ajencyjnych,jeżeli rentowność punktu będzie mniejsza niż 35%.W takiej sytuacji stajemy niejednokrotnie przed wyborem"WYPŁACAĆ WSZYSTKIE WYGRANE I POŻEGNAĆ SIĘ Z MOŻLIWOŚCIĄ UZYSKIWANIA DOCHODÓW TYTUŁEM PROWIZJI LUB TEŻ OGRANICZAĆ WYPŁATĘ WYGRANYCH TRACĄC RYNEJ KLIENTÓW,A CO ZA TYM IDZIE OBNIŻAJĄC SWOJĄ PROWIZJĘ ALE UTRZYMUJĄC MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA KOLEKTURY"Jest jeszcze drugi aspekt trudnej wypłacalności wygranych.Zdarza się niejednokrotnie tak iż jest zglaszany do nas fakt wygranych na które w chwili zgloszenia nie ma pokrycia.Telefonuję najczęściej do odziału firmy z prośbą o przesłanie nam odpowiedniej kwoty.trwa to czasami 2 lub 3 dni zanim gotówka do nas dotrze.Nie szukajcie zatem antidotum na załatwienie waszych problemów przy pomocy donosu do centrali firmy,gdyz ta bowiem umyje za każdym razem ręce,a winę zwali na "nieuczciwych i nierzetelnych ajentów,objecując przywołanie ich do porządku"
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
W Poznaniu jest jedna ajencja Toto-mixa, ktora nigdy nie jest otwarta. Zeby zawrzec tam zaklad trzeba pobawic sie w kotka i myszke. Otoz osoba ktora moze nam kolekture otworzyc jest zawsze albo w drogerii 20 metrow na prawo od totomixa lub w sklepie spozywczym na lewo od totomixa. Jak sie juz ja znajdzie, czeka sie 5 minut, kolektura zostaje nam otworzona. Nastepnie mozemy ze skserowanej kartki przeczytac kursy bo nigdy nie ma ich na tablicach. Oczywiscie zaklad musi opiewac na mala sume i musimy uwazac zeby czasem nie zagrac jakis dwoch zakladow ktore nie wiadomo czemu nie moga byc razem. Oczywiscie jak 3 razy z rzedu padna w multilotku w przewadze liczby parzyste to nie mamy co marzyc ze automat przyjmie na zaklad na bardziej prawdopodobne wypadniecie liczb nieparzystych. Nie lubie narzekac ale czy to jest powazne???????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
A i jeszcze jedna dziwna sprawa o ktorej sobie przypomnialem. Czasem zdarza sie tak ze zaklad ktory nie moze zostac zawarty w jednej kolekturze bez problemu moze byc zawarty w drugiej. I nie chodzi tu o czas, ze niby zanim dojechalem do innego punktu toto-mixa to juz centrala zaklad odblokowala. W koncu doszlo do takiej paranoi ze jak swojego czasu gralem w totomixie to nie szedlem do tego najblizej tylko jechalem do centrum bo tam byla kolektura, ktora najzwyklej w swiecie przyjmowala mi zaklady niemozliwe w dokladnie tym samym czasie do wyslania z innej. pozdrowienia dla wszystkich grajacych w totomicie "niech moc bedzie z wami" ja po roku grania tam wysiadlem nerwowo.
|
|
|
Link skopiowany do schowka