Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
Originally Posted by 11kera11
to nie tak ja znam kogoś kto nie ma konta na facebook, za to ma konto na Centrebet nieco dłużej i gra sobie dalej za tego freebeta
dzis mu zablokowali tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
Ile u nich wypłata idzie na MB? blush

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Księgują gdzieś w nocy, takze rano bedziesz miał na koncie, tylko sie pospiesz bo nie wiem czy jakos nie po 23

Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
Originally Posted by muminek bez ogonka
Księgują gdzieś w nocy, takze rano bedziesz miał na koncie, tylko sie pospiesz bo nie wiem czy jakos nie po 23
tak, zgadza się 23,30 - ale chodzi o to, że ja nie czekam dzień czy dwa mad

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
mozesz cofnac wyplate?
Jesli tak to cofnij i zleć jeszcze raz moze...
Napisz grzecznie im mejla

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Jak wypłacałem 2 miesiące temu to wypłata szła ponad 3 doby.

Dołączył: May 2009
Posty: 199
member
member
Dołączył: May 2009
Posty: 199
Ja dostałem kiedys od nich freebeta a w zasadzie darmowy woucher na kasyno , zrobiłem z tego parę groszy a potem pózniej wszystko przerzuciłem do pokera i gram tak chyba od pół roku , wypłacając po drodze z kilkanaście tysi,ostatnią wypłatę miałem jakiś tydzień temu i przeszła bez najmniejszych oporów,ale w sumie swoich pieniędzy nie płacą więc im to zwisa , nie wiem jak w zakładach sportowych , czy też jest tak lekko.

IL RE #3456209 14/10/2009 15:06
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
centrebet to śmiech na sali, zakład na mecz Eliminacji MŚ za 1K biorą do zatwierdzenia przez tradera i akceptują za 100

niepoważni ludzie

awax76 #3461670 17/10/2009 02:48
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Originally Posted by awax76
centrebet to śmiech na sali, zakład na mecz Eliminacji MŚ za 1K biorą do zatwierdzenia przez tradera i akceptują za 100

niepoważni ludzie

Dziś miałem podobną sytuację. Szkoda bo wcześniej można było grubo pograć praktycznie większość dyscyplin.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 14
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 14
Centrebet juz chyba zbiera na pochowek tylko...

Nawet zaklady z NBA i NHL sa nieakceptowalne w stawce wyzszej niz 50 euro po recznej akceptacji

Dodam ze po kursach rynkowych, i ogolnodostepnych... stoczyl sie CB dramatycznie, czas sie pozegnac i uciekac z tonacego okretu

Gnaget #3462387 17/10/2009 18:51
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
Nie przesadzaj, daleko im do zatonięcia, A to za ile akcepptują to ich sprawa.

Dołączył: May 2009
Posty: 199
member
member
Dołączył: May 2009
Posty: 199
Mnie przyjęli wczoraj dwa zaklady po 300 euro ale wyszło na remis bo jeden wtopiłem a drugi wygrałem op kursie 2

IL RE #3471686 22/10/2009 15:56
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
wypłata na MB trwała 60 godzin
stanowczo za długo

awax76 #3531631 25/11/2009 21:38
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
czy tam ktoś oszalał?
nowa kolorystyka żałobno-grobowa sprawia , że po chwili aż oczy bolą

jak można było tak spieprzyć coś co kolorystycznie było bardzo przyzwoite?

awax76 #3599653 07/01/2010 00:29
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
Witam , może mi ktoś powiedziec cos o Centrebet? Nie ukrywam , że zacheca mnie do nich ich oferta na mecze NBA . Jak u nich z wypłacalnością? Dają wmiare dobrą oferte na tenis gdy jest sezon? Mają konto w polskim banku, a jak nie to czy wpłata na konto bankowe obciazona jest jakas prowizja? Z góry dzieki za odpowiedz osob ktore u nich graja.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kiedyś ich promowałem, ale jak przyjęli jakiegoś świra od "fraud'u", który uważał wszystkich Polaków za złodziei i nawet udało mu się zablokować wszelkie wypłaty na Polskę przez 2 tygodnie, to odszedłem bo tego typu działania to są jaja i prowadzą jedynie do sabotażu rynku.

Dzisiaj nawet nie mają polskiego supportu, tak więc polecam jedynie jeśli znalazłeś tam jakiś zakład, który jest niedostępny nigdzie indziej.

Conrad #3599678 07/01/2010 00:39
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
Aha , dzięki , w takim razie chyba sobie ich odpuszcze aczkolwiek ich wysokie handicapy dodatkowe na mecze NBA są bardzo kuszące...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeśli akurat znajdziesz coś co Tobie się przyda i nie widzisz tego gdzie indziej to możesz spróbować, tylko uważaj na bonusy bo mogą wtedy zamknąć konto i zabrać kolejne wygrane jak odbije coś w główce pajacowi od "fraud'u", który może nawet na całą Polsą zamknąć wszelkie wypłaty tygodniami...

Natomiast jeśli grasz po kilkadziesiąt złotych to nie powinno być problemu, na małe zakłady się nie zwraca uwagi bo każdy lubi rekreacyjnych graczy.

Conrad #3600423 07/01/2010 05:22
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
Zdecydowałem sie jednak na ten centrebet , te handi na prawde kuszą smile Tutaj pytanie juz konkretne , wpłacał tam ktoś pieniazki przez przelew bankowy? Jak tak to prosze o odpowiedz czy jakas prowizje pobieraja oni od tego ? Bo konto jest PEKAO S.A tylko dostepne z siedzibą w WLK Brytanii.
Z góry dzieki za pomoc.

Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
Witam , znowu mam pytanie ;/
Wpłacam pieniadze do nich przez karte debetową , wiec wchodze na ich strone wypełniam cały ten formularz i wyskakuje mi cos takeigo :
''Przepraszamy, płatność została odrzucona. Skontaktuj się ze swoim bankiem.
W chwili obecnej nie masz zarejestrowanej karty kredytowej/debetowej w Centrebet. Wprowadź poniżej dane swojej karty i dokonaj wpłaty w celu jej zarejestrowania.''

Wypełniam jeszcze raz i to samo. Moze złą nazwe banku wpisuje lub cos , bo wpisuje tylko 'Mbank' , a jak nie to o co moze im chodzic...?

Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1