|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
to nie tak ja znam kogoś kto nie ma konta na facebook, za to ma konto na Centrebet nieco dłużej i gra sobie dalej za tego freebeta dzis mu zablokowali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246 |
Ile u nich wypłata idzie na MB? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
Księgują gdzieś w nocy, takze rano bedziesz miał na koncie, tylko sie pospiesz bo nie wiem czy jakos nie po 23
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246 |
Księgują gdzieś w nocy, takze rano bedziesz miał na koncie, tylko sie pospiesz bo nie wiem czy jakos nie po 23 tak, zgadza się 23,30 - ale chodzi o to, że ja nie czekam dzień czy dwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
mozesz cofnac wyplate? Jesli tak to cofnij i zleć jeszcze raz moze... Napisz grzecznie im mejla
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Jak wypłacałem 2 miesiące temu to wypłata szła ponad 3 doby.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 199 |
Ja dostałem kiedys od nich freebeta a w zasadzie darmowy woucher na kasyno , zrobiłem z tego parę groszy a potem pózniej wszystko przerzuciłem do pokera i gram tak chyba od pół roku , wypłacając po drodze z kilkanaście tysi,ostatnią wypłatę miałem jakiś tydzień temu i przeszła bez najmniejszych oporów,ale w sumie swoich pieniędzy nie płacą więc im to zwisa , nie wiem jak w zakładach sportowych , czy też jest tak lekko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
centrebet to śmiech na sali, zakład na mecz Eliminacji MŚ za 1K biorą do zatwierdzenia przez tradera i akceptują za 100
niepoważni ludzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
centrebet to śmiech na sali, zakład na mecz Eliminacji MŚ za 1K biorą do zatwierdzenia przez tradera i akceptują za 100
niepoważni ludzie Dziś miałem podobną sytuację. Szkoda bo wcześniej można było grubo pograć praktycznie większość dyscyplin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2009
Posty: 14 |
Centrebet juz chyba zbiera na pochowek tylko...
Nawet zaklady z NBA i NHL sa nieakceptowalne w stawce wyzszej niz 50 euro po recznej akceptacji
Dodam ze po kursach rynkowych, i ogolnodostepnych... stoczyl sie CB dramatycznie, czas sie pozegnac i uciekac z tonacego okretu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159 |
Nie przesadzaj, daleko im do zatonięcia, A to za ile akcepptują to ich sprawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 199 |
Mnie przyjęli wczoraj dwa zaklady po 300 euro ale wyszło na remis bo jeden wtopiłem a drugi wygrałem op kursie 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
wypłata na MB trwała 60 godzin stanowczo za długo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
czy tam ktoś oszalał? nowa kolorystyka żałobno-grobowa sprawia , że po chwili aż oczy bolą
jak można było tak spieprzyć coś co kolorystycznie było bardzo przyzwoite?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461 |
Witam , może mi ktoś powiedziec cos o Centrebet? Nie ukrywam , że zacheca mnie do nich ich oferta na mecze NBA . Jak u nich z wypłacalnością? Dają wmiare dobrą oferte na tenis gdy jest sezon? Mają konto w polskim banku, a jak nie to czy wpłata na konto bankowe obciazona jest jakas prowizja? Z góry dzieki za odpowiedz osob ktore u nich graja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Kiedyś ich promowałem, ale jak przyjęli jakiegoś świra od "fraud'u", który uważał wszystkich Polaków za złodziei i nawet udało mu się zablokować wszelkie wypłaty na Polskę przez 2 tygodnie, to odszedłem bo tego typu działania to są jaja i prowadzą jedynie do sabotażu rynku.
Dzisiaj nawet nie mają polskiego supportu, tak więc polecam jedynie jeśli znalazłeś tam jakiś zakład, który jest niedostępny nigdzie indziej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461 |
Aha , dzięki , w takim razie chyba sobie ich odpuszcze aczkolwiek ich wysokie handicapy dodatkowe na mecze NBA są bardzo kuszące...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeśli akurat znajdziesz coś co Tobie się przyda i nie widzisz tego gdzie indziej to możesz spróbować, tylko uważaj na bonusy bo mogą wtedy zamknąć konto i zabrać kolejne wygrane jak odbije coś w główce pajacowi od "fraud'u", który może nawet na całą Polsą zamknąć wszelkie wypłaty tygodniami...
Natomiast jeśli grasz po kilkadziesiąt złotych to nie powinno być problemu, na małe zakłady się nie zwraca uwagi bo każdy lubi rekreacyjnych graczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461 |
Zdecydowałem sie jednak na ten centrebet , te handi na prawde kuszą  Tutaj pytanie juz konkretne , wpłacał tam ktoś pieniazki przez przelew bankowy? Jak tak to prosze o odpowiedz czy jakas prowizje pobieraja oni od tego ? Bo konto jest PEKAO S.A tylko dostepne z siedzibą w WLK Brytanii. Z góry dzieki za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461 |
Witam , znowu mam pytanie ;/ Wpłacam pieniadze do nich przez karte debetową , wiec wchodze na ich strone wypełniam cały ten formularz i wyskakuje mi cos takeigo : ''Przepraszamy, płatność została odrzucona. Skontaktuj się ze swoim bankiem. W chwili obecnej nie masz zarejestrowanej karty kredytowej/debetowej w Centrebet. Wprowadź poniżej dane swojej karty i dokonaj wpłaty w celu jej zarejestrowania.''
Wypełniam jeszcze raz i to samo. Moze złą nazwe banku wpisuje lub cos , bo wpisuje tylko 'Mbank' , a jak nie to o co moze im chodzic...?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|