Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 20 1 2 10 11 12 13 14 19 20
pp140278 #3466221 20/10/2009 00:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
LOL laugh

Conradowi wspolczuje takich uzytkownikow... Nie polecasz tego buka ? Dlaczego ? Bo smiali sie zadzwonic do... Twojej mamy i sprawdzic ?

jak dla mnie Tobet jest OK. Osobiscie zadnych problemow, ale musze dodac ze mam tylko jedno konto na siebie. Wiec pewnie jestem burakiem i frajerem frown

Bonus: Unibet
Ojro #3466223 20/10/2009 00:58
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
Nie polecam buka bo do mamy zadzwonili laugh

omg

Boomber #3466235 20/10/2009 01:03
Dołączył: May 2009
Posty: 69
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 69
Originally Posted by Boomber
podstawowe pytanie: po co zakładałeś konto na mamę?

ano po to bo dali mi limit na 5 euro na zaklad

pp140278 #3466297 20/10/2009 01:39
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
laugh dobra nic więcej nie musisz pisać

Boomber #3466308 20/10/2009 01:44
Dołączył: May 2009
Posty: 69
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 69
dla mnie to jest zenada dawanie komukolwiek jakis limitow . dlaczego nie daja limitow tym ktorzy regularnie przegrywaja tysiace zlotych miesiecznie a daja tym ktorzy sa lepsi od nich, te firmy nastawiaja sie na wygrywanie a jak ktos jest madrzejszy od nich rzucaja klody pod nogi wiec nie dziwcie sie ze tak sie robi i zaklada konta na najblizszych bo skoro to przynosi zyski finansowe...........

pp140278 #3466854 20/10/2009 16:51
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Originally Posted by pp140278
dla mnie to jest zenada dawanie komukolwiek jakis limitow . dlaczego nie daja limitow tym ktorzy regularnie przegrywaja tysiace zlotych miesiecznie a daja tym ktorzy sa lepsi od nich, te firmy nastawiaja sie na wygrywanie a jak ktos jest madrzejszy od nich rzucaja klody pod nogi wiec nie dziwcie sie ze tak sie robi i zaklada konta na najblizszych bo skoro to przynosi zyski finansowe...........

Nie zarzyna się kury znoszącej złote jajka wink .

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
nie dają już bonusu?

pp140278 #3468235 21/10/2009 02:43
Dołączył: Aug 2009
Posty: 52
2
234 Offline
journeyman
journeyman
2 Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 52
Originally Posted by pp140278
dla mnie to jest zenada dawanie komukolwiek jakis limitow . dlaczego nie daja limitow tym ktorzy regularnie przegrywaja tysiace zlotych miesiecznie a daja tym ktorzy sa lepsi od nich, te firmy nastawiaja sie na wygrywanie a jak ktos jest madrzejszy od nich rzucaja klody pod nogi wiec nie dziwcie sie ze tak sie robi i zaklada konta na najblizszych bo skoro to przynosi zyski finansowe...........
To jest frima która musi przynosić zyski,i ich strategią jest eliminacja osób duzo wygrywających,a co do zakładania kont na najbliższych tak jak na osobe w tym przypadku to pozostawie to bez komentarza

pp140278 #3469399 21/10/2009 07:10
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by pp140278
zalozylem konto na mame , wyslalem im scan dowodu osobistego , niestety niespodziewanie zadzwonili (niepotrzebnie podalem nr tel)i wypytywali kiedy zostalo zalozone konto, ile bylo wplaty i co bylo grane , i po rozmowie tel zablokowali konto...

NIE POLECAM TEGO BUKA

LOL! Nie wiem nawet jak to skomentować!? grin grin santa

[Linked Image]




DJ SOSNA #3469517 21/10/2009 17:46
Dołączył: May 2009
Posty: 69
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 69
bo wychodze z zalozenia ze skoro chce byc cwanszy buk ode mnie -czytaj daje limit na konto czyli nie pozwala grac osobą ktora z nimi wygrywa to kazdy z takich osob kombinuje mimo wszytsko by moc u nich grac , wiec kombinuje i zaklada konto na znajomego , przyjaciela . kazda ze stron chce byc cwansza, mi - jak nie pozwalaja dalej wygrywac robie wszytsko by moc dalej to robic ( zakladam konta na mame) oni - jesli ktos wygrywa limituje konto
kazdy walczy o swoje i uwazam to za fair. skoro oni limituja konto ja zakladam nowe i basta . jak sa tacy w porzadku niech limituja tez te osoby ktore przegrywaja tyle co osoby ktore wygrywaja
dlatego firmy te sa nastawione tylko na wygrywanie i w zaden sposob nie daja ci duzo ugrac a reklamy ich sa piekne np : wygrywaj z nami, stawiaj u nas i ciesz sie wygrana. wsyztsko do czasu
moge stwierdzic ze 100% pewnoscia ze gracze ktorzy traktuja to jako zrodlo dochodow po zalozeniu limitu na koncie , nie rezygnuja wspolpracy z danym bukiem tylko zakladaja na swoich i to nie tylko mam na mysli ladbrokersa

gembol #3471684 22/10/2009 15:37
Dołączył: May 2005
Posty: 315
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 315
Witam
czy przy pierwszej wyplacie na MB cos sobie zycza??

Kiniek78 #3471825 22/10/2009 18:13
Dołączył: May 2005
Posty: 315
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 315
I jeszcze jedno jak dlugo idzie taka wyplata

Kiniek78 #3479405 27/10/2009 02:56
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
T
a.k.a. "Appiah"
a.k.a. "Appiah"
T Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
Ja wypłacałem i niczego nie wymagali. Natomiast chciałem napisać o czymś innym. W poprzednim sezonie w ofercie PLK były fajne pojedynki, a teraz zrezygnowano z tego za co oczywiście duży minus, bo teraz bieda z ofertą PLK w Tobeciarzu.

TonyParker #3480637 28/10/2009 00:53
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
ja tez nic nie wyplacalem - kilka tyg temu wydarzylo sie to, podalem im numer tel bo przez pewien czas nie mialem numeru i zadzwonili do mnie bo zablokowali konto a wczesniej wyslalem scany dokumentow,
pytali przez tel jaki zaklad obstawialem ostatnio , ile mam lat, jaka kwoete ostatnio wplacilem i na jakiej ulicy mieszkam
malo tego odpowiedzialem na kazde pytanie poza tym jaka kwote ostatnio wplacilem bo nie pamietalem gdyz bylo to w lutym 2009 roku czyli ponad pol roku temu a poza tym nie tylko w tobet gram i poinformowano mnie w mailu ze to ni ejest moje konto( bo nie pamietalem ile w czerwcu wplacilem srodkow na konto- bo tu tylko nie znalem odpowiedzi- ) ciekawe czy ja mam obowiazek pamietac kazda tranzakcje na koncie tymbardziej ze tobet jest jednym z wielu bukow na ktorym zawieram zaklady , mam prawo nie pamietac gdzie zawarlem dany zaklad bo jest ich kilka, kilkanascie dziennie u roznych bukmacherow wiec na dobra sprawe tobet moze kazdemu zamknac konto i zakonfiskowac srodki i wlasnie tak sie u mnie stalo . zabrali cale srodki z konta i zamkneli konto , pisze maila bez odzewu totalnie maja mnie w dupie okradajac ze srodkow
NIE POLECAM

w ten sposob chyba trzeba zapisywac kazdy zaklad kazda date kazdej tranzakcjii, oczywiscie bede wlaczyl o swoje ale.........nie wiem czy jest szansa bo zero kontaktu z ta firma
i gdzie sie poskarzyc????????????

januszch #3480647 28/10/2009 00:57
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
czy ktos mial podobna sytuacje , podobne pytania i podobna sprawe bo ja jestem zalamany bo tak to oni moga zalatwic wszytskim defraudujac srodki

januszch #3485856 30/10/2009 23:19
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
W mojej ocenie bardzo dobry buk podobnie jak "ojciec" Tobeta - Nordicbet.


Boomber #3485908 30/10/2009 23:54
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
widzieliscie zaklady na Mam Talent?

"Półfinał 1 (Czy Agnieszce Chylińskiej "staną suty" podczas któregoś z występów w pierwszym półfinale?) "

laugh

chris #3485918 31/10/2009 00:05
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
Ciężko mi się ustosunkować do tego co napisał januszch, ja Tobet oceniam dobrze, nigdy żadnych problemów i miło spóźniają się z ofertą.

chris #3485922 31/10/2009 00:06
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Originally Posted by chris
widzieliscie zaklady na Mam Talent?

"Półfinał 1 (Czy Agnieszce Chylińskiej "staną suty" podczas któregoś z występów w pierwszym półfinale?) "

laugh

oby jej staneły i kurs smakowity wink

Zulus #3485924 31/10/2009 00:07
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
sam jej mogę zakręcić grin i podwajam siano

Strona 12 z 20 1 2 10 11 12 13 14 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, rafal08, $-man, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, ElNinho[mmdea], aker), 2,836 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,406
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1